Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Innez ten kod do gnl nie działa już  🙁
Innez ten kod do gnl nie działa już  🙁

Ooo szkoda 🙁 dostałam #gnl na ulotce w zamówieniu z grudnia. Szkoda, myslalam że bedzie działał cały czas dla stałych klientów czy cuś.
Ten do pasi konika tez dostałam na ulotce. Ma działać do 09.02.2019 🙂
Jakieś promocje na sztyblety, ktoś coś? Najlepiej hippica ale niekoniecznie  🙂
ciach (dodoMod)
(ciach) DodoMod
Promocje na bluzy True Rider, a i nawet zimowa kurtka się znajdzie  javascript:void(0); https://www.truerider.eu/kolekcja/sale-2

JAKO MODERATOR WSZECHOBECNY:

Droga klaudiaszaf na 11 Tweoich postów aż 7 zawiera promowanie firmy trurieder... poza tym pod IP z którego się rejestrujesz sa również zarejestrowane inne nicki w tym trurieder

reasumując

REGULAMIN
= Zabronione jest umieszczanie ofert handlowych, przekazów reklamowych, prowadzenie promocji czy reklamy firm, stajni, sklepów i innych przedsięwzięć komercyjnych, zarówno w formie tekstowej jak i graficznej.

= zabrania się "posiadania dwóch kont."

=Szczególnym restrykcjom zostaną poddane osoby, których obecność na forum ogranicza się do działalności promocyjnej

sorry Batory - banuję
majeczka   Galopem przez życie!
18 stycznia 2019 06:50
W Febro zimowa wyprzedaż m.in na equiline i spooksa
Na allegro tez sporo rzeczy przecenionych z equishop
Czy są w sklepach jeździeckich zimowe wyprzedaże? Jeśli tak, to kiedy się zaczynają? A może opłaca się ściągać jakieś rzeczy z zagranicy? Podzielcie się jakimiś pro tipami, chciałabym zakupić parę rzeczy (oficerki na miarę, porządne sztyblety i być może czapsy, strój galowy, jakieś bryczesy i skarpetki do ciurania, galowy komplet dla konia biało - granatowy) ale się nie pali z tym więc chętnie poczekam na jakieś promocje. 🙂
W TackShop niższe ceny na zimową kolekcję PS.
W Pro Linen jest -25% na mesz jakby ktoś potrzebował 🙂
Jakis kodzik do horse-trade? 🙂😉
Jest gdzieś aktualnie jakiś kod, gdzie są siatki na siano Busse?  🙇
Czy jest aktualnie jakiś kod rabatowy do bergo?
tolaa zima10 do 299 zł, zima15 powyżej 299 zł
Bergowe kody dzialaja tylko na nieprzecenione produkty?
Obiś   Marzenia się spełniają i nie mów mi, że nie.
20 stycznia 2019 19:33
Zorilla Wydaje mi się,że tak. Lub po prostu przeceniają je bardziej. Czyli jeśli masz kod na 20% a produkt jest przeceniony na 10% to kod da Ci rabat o 20% ale od ceny wyjściowej a nie od tej już o 10% niższej.
W yard2 www.yard2.pl do każdego zamówienia powyżej 109 zł skarpetki comodo za 1 zł  😜
Info z Facebooka yard equites
i do tego jeszcze -20% na sztylpy z hippici  👀
Czy ostatnie kolekcje Pikeur I Eskadron sa juz dostępne w przecenie?
anil22, przez ostatnie dni oglądałam kolekcję Eskadrona 2018/2019 dość intensywnie i nie widziałam jeszcze żadnych promocji. 🙂
A powiedzcie mi czy Eskadron będzie mieć jeszcze kolekcję wiosna lato 2019?
A co, likwiduje sie marka?
Zorilla, z tego co wiem to nie. 🙂 Ale nie znam cyklu wypuszczania kolekcji dla tej marki, bo niektóre kolekcje np. platinium raz mają napisane 2018/2019, a raz np. 2018 i nie wiem ile razy w roku wychodzi kolekcja (i kiedy 🙂😉.
Teraz wyjdzie kolekcja Classic Wiosna-lato 2019.
Ja już widziałam , żę kręcili film zapowiadający zimową kolekcję 2019, więc letnia będzie na 100% i to niebawem  😉
Na Niemieckich stronach już wszędzie są promocje na Eskadrona i Pikeur, niestety nie ma tego czego szukam  😉
anil22, dzięki za informację! 🙂 A jakie są niemieckie sklepy, w których warto się rozejrzeć za sprzętem? 🙂
anil22, super, zaglądnę tam, dzięki! 🙂
Przeglądając ogłoszenia na re-volcie znalazłam informację o likwidacji sklepu, może się komuś przyda: http://ogloszenia.re-volta.pl/ogloszenia/u/42674/
Czy zna ktos kod rabatowy do konika? Zawsze byl taki jeden działający oprocz wszystkich innych promocji, na 5 lub 10 % ale nie wiem czy jeszcze funkcjonuje bo dawno tam zakupów nie robilam. Ktos cos?  :kwiatek:
Czy ktoś ma może jakiś kod albo zniżkę do Hidalgo i byłby tak miły się podzielić?  :kwiatek:
Czy ma ktoś kod rabatowy do gnl?
Czy kody GNL na 10 % działają wam na pasze??? Bo ja zawsze kupowałam z nimi i zawsze mi liczyło a wczoraj pojawiło sie ze nie obejmuje tych produktów.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się