Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

A poza tym chyba te większe skrytki są tylko na górze? A przynajmniej ja nie widziałam żadnego paczkomatu, w którym największe skrytki byłyby na dole.


są i na dole - przynajmniej u nas 😉


_Gaga dziękuję  :kwiatek:
any, czy Ty byłaś odebrać jakąś paczkę koniem?  😲 Nice! 🙂
O, to te co widziałam miały totalnie inny układ tych skrytek. 😀 A myślałam, że wszystkie są zrobione identycznie.
Moon   #kulistyzajebisty
18 listopada 2019 12:00
Niee, są różne i różne szerokości, tak mi się wydaje.
(Na pomorzu poza tym są żółto-białe  😁 )
any, czy Ty byłaś odebrać jakąś paczkę koniem?  😲 Nice! 🙂


tak się jakoś raz złożyło :P ale przesyłka dużo mniejsza i lżejsza od worka paszy  😁  etui i szkiełko do telefonu to chyba było 😉



U nas rozkład paczkomatu taki jak u any a pasze mam zawsze w najwyższych skrytkach.
pestka to pewnie zemsta kurierów  😁
Ja mogę zdradzić że a yard2 rabat z 20% wzrosnie do 25%  👀
Nique może i tak 😁, tylko, że najpierw sami muszą to tam włożyć jak już ktoś wcześniej zauważył...
Ja kiedys wysylalam siodlo i duza byla na dole. U gory bylby juz problem podniesc i wsadzic
PATRYCJA10822 Ale, że na wszystko czy na co  😁 ?

Też zamawiam sporo z allegro smart bo się zwyczajnie opłaca. Paszy chyba nie zamawiałam, ale żarło dla psa,witaminy dla konia (10kg), suple itp. jak najbardziej. Duże paczki można wrzucić albo na górę albo na sam dół u mnie w paczkomacie ale osobiście zawsze mam to co ciężkie na samej górze dlatego paczek powyżej 15kg tak nie zamawiam bo jak mi to pan kurier wciśnie na sam koniec górnej półki to i przy 15kg musze się namęczyć  😁
Na Bergo promocja - bryczesy Fair Play Roxana za 120zł  😜  r. 34 - 38
Obiś cały sprzęt ze stanu, suple i preparaty -10%
Czy ktoś coś wie, czy winderen planuje robić black friday w tym roku?

Już się dowiedziałam - nie robi  🍴 🍴 🍴
czy ktoś pamięta,gdzie rok temu można było dorwać veredusy w dobrej cenie na black friday?  👀
budyń, ale może jakiś sklep, który ma Winderena bedzie mieć promkę, w Horse Trade widziałam newsletter zapowiadający BF i tam była promka na Winderena. 🙂
UnicornWitch, a widziałaś w którymś sklepie wędzidła? Bo ja nie :P
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
22 listopada 2019 14:52
Są gdzie promocje na suple? Coś cieniutko Black Friday :/

Na_biegunach
może dlatego że jeszcze tydzień?  😜
Na_biegunach W zeszłym roku w bergo były suple -20%, jak dobrze pamiętam to na wszystkie.
Czy gnl albo dobry-kon planują promocje na black friday? Są gdzieś zasady?
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
22 listopada 2019 20:48
PATRYCJA10822, o masz! Gapa ze mnie a niektóre sklepy wcześniej zaczęły 😁 Jest jeszcze nadzieja, że upoluję dobre ceny 🙂
A czy mignął komuś jakiś sklep prowadzący sprzedaż Equicków który robi promocję BF ?
Tophors?
Klami, w horsetack wczoraj widziałam promocje na Equicki
flygirl, Puma, dzięki, idę przeglądać.
W tamtym roku wysmialiśmy sklepy z rabatami na BF i za zbyt wczesne reklamowanie, więc w tym roku siedzą jak myszy pod miotłą  😂 ktos sie orientuje jakie rabaty zazwyczaj są w Pegazshop? I czy te promocje obejmują też odżywki i szampony  🤣
Czy ktoś śledzi blakfrajdeje i doszły go słuchy o promocjach na derki padokowe?  👀
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
25 listopada 2019 12:49
espana w twj chwili bergo ma -30% na wszystkie bucas  😉
amanda666 pegaz słynął do tej pory z tego, że zazwyczaj mie ma w nim promocji i przecen  😉
Moon   #kulistyzajebisty
25 listopada 2019 12:54
espana, w animalii też całkiem przyjemne promki na Waldhauseny padokowe i stajenne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się