Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Dziekuje
A kod rabatowy do GNL ?
czy jest jakiś kod promocyjny do decathlonu? 👀


Jutro jest dzień darmowej dostawy.
montana wprowadziłam Cię w błąd, rabat był tylko 6grudnia 🙁 pewnie gdzieś indziej widziałam do 10-go. Przepraszam 🙁
Moon   #kulistyzajebisty
09 grudnia 2019 06:35
siwaaa, nie wiem jak jest teraz, ale rok i dwa lata temu jak zamawiałam cokolwiek z Deca (nawet pierdołę za 15zł!), to darmowa przesyłka była w standardzie... ;-)
Moon tak było, teraz niestety się płaci za wysyłkę.
A faktycznie z tym Decathlonem... Jeszcze nie dawno były dalej darmowe wysyłki, ale nie jest najgorzej. Darmowa jest od kwoty 74,99zł. 😉
W galloper.pl jest promocja - tyle % ile dni do Wigilii. Dzisiaj jeszcze -15% 🙂
Kod: COUNTDOWN
Z deca kupowalam dopiero co zimowe oficerki i byla darmowa. Może to taka "promka" na święta
No ale pewnie droższe niz 75zl?
Czy oprócz Pasi konika ma któryś sklep dzisiaj darmową dostawę??
w Yard2 -15% na kod 'swieta2019' na wszystko z działu dostępne, kod łączy się z promocjami z działu wyprzedaże  oczy2 emoty327
siwaaa galloper.pl ma darmową dostawę dziś + promocja 14% z kodem COUNTDOWN
No ale pewnie droższe niz 75zl?



Tak, ale to ostatni zakup. Kiedys bralam jakas pierdole i bylo za darmo.
Czy ktoś dostał już może swoje zamówienie zrobione z okazji BF w horsetack?
U mnie nadal cisza. Nawet linku aktywującego konto wciąż nie mam  😵
Obiś, może to głupie pytanie - czy sprawdzałaś spam w poczcie? Bo mail o założeniu konta nie jest zależny od obciążenia personelu pracą i powinien być od razu.
Rude dwie Sprawdzałam, tydzień temu w sobotę dostałam też odp.na maila, że nie mam linku aktywacyjnego przez serwer. Tyle, że w ten piątek miną dwa tygodnie od zamówienia a linku brak nadal i informacji jak ma się zamówienie również. A czas realizacji niby 1-2dni.
Obiś, to nie zazdroszczę. Trzymam kciuki.
Obiś chociaż za pobraniem to wzięłaś? Ja kiedyś u nich czekałam długo na ochraniacze, po kilku telefonach do nich okazało się że nie mają mojego koloru (czarnego :ke🙂 i czekałam jeszcze jakiś czas. Teraz też czekam na zamówienie od BF ale za pobraniem więc jakoś się nie przejmuję czy to wyślą bo to żadne must have  😁
Obiś, niestety horsetack to najgorszy sklep internetowy z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Brak kontaktu, zamówienia realizowana miesiącami to u nich norma 🙁
azazu93 Zamówienie jest opłacone ale to mi w sumie bez różnicy bo i tak bym była zawieszona, czy kupować w innym sklepie te rzeczy, czy czekać aż oni się ogarną 😉

_Gaga Jakaś porażka ten sklep. Odpisali mi na kolejnego maila, że przesyłka wróciła od kuriera bo miała małą dziurkę i musieli ją przepakować ale już wysłali ponownie  😁 . Oczywiście zapytałam jakim kurierem i poprosiłam o numer paczki, ale jak na razie odpowiedzi brak. Chociaż później dostałam smsa z poczty, więc może po mojej kolejnej wiadomości się na szybko ogarnęli i wysłali to pocztexem. Nie mam pojęcia, ale już się na zakupy w tym sklepie nie skuszę  🙄
Poratuje ktoś może kodem do healthyhorse jeśli jest jakiś?  :kwiatek:
Obiś, ja kiedyś czekałam na zamówienie "dostępne" bodaj w 4 czy 7 dni - jakieś 1,5 miesiąca jak nie lepiej. Kontaktu zero. Nawet telefon się jakoś nie odbierał. A zamówienie na kilka stówek. Dotarło do mnie jak chciałam iść na policję. 🙁 Równiez już tam nie wrócę.
Obiś Mi się udało do nich dodzwonić o dziwo za pierwszym razem. Są bardzo chaotyczni, pierwszego maila dostałam tak pełnego literówek, że go nie zrozumiałam praktycznie. Jasno i krótko trzeba z nimi rozmawiać. Jak już złapałam kontakt, to mam wrażenie że idzie to w dobrym kierunku. Wybiórczo dość odpisują na maile. Moja paczka ponoć jutro, bądź w poniedziałek wyrusza. Także czekam.
Powiem Wam w horsetack to chyba trzeba za pobraniem brać. Wczoraj dostałam smsa z pocztexu że moja paczka już idzie do mnie  🏇
Od BF mijają 2 tygodnie, moje rzeczy były z dostępnością do 21dni roboczych a tu proszę  👀
Przy składaniu zamówienia byłam pewna że spóźnią się z dostarczeniem i zrezygnuje z ich zamówieni no i że będę zamawiać gdzie indziej.
www.koniesklep.pl włączyliśmy pierwszy kod rabatowy!
kon25 daje 25% w dziale koń i jeździec

Od 16 do 20 grudnia wietrzenie magazynów w sklepie stacjonarnym Zabookuj w Gdańsku.  Powtórka z BF  😉 Rabaty na cały dostępny od ręki asortyment włącznie z paszami rabaty do 50%
www.galopwear.pl oferuje darmową dostawe paczkomatami cały tydzień - do 18 grudnia.


W sklepie Equidea przeceny na markę Fair Play (do 55%) i dodatkowo rabat -10% na kod XMASS2019

Sprawdziłam, rabaty łączą się :-)
Dzięki jabooshko :kwiatek: Super ceny na ciuchy jeździeckie, zrobiłam fajne zakupy 😀
Na stronie Pasi-konika:
Bucas -20% do 15 stycznia
HKM -20% do 20 grudnia
Waldhausen -20% do 15 stycznia
Horze -30% do 15 stycznia
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się