Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Czy jest jakiś kod do zdrowego konia?  :kwiatek:
W zabookuj promocja 15% na suple pokusa /horse Line pro, kod :
post z kodem
Ja mam kod całoroczny do wielokrotnego uzytku z Pokusy - jesli ktos potrzebuje to zapraszam na priv.
Wyrzuciłam jak ostatnia pierdoła ulotkę - czy ktoś wie do kiedy działa summer15 w Bergo? 😡
Moon   #kulistyzajebisty
04 lipca 2020 20:46
keirashara, teraz do 6.07 chyba, jest -15% na wakacje15 w Bergo.
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
06 lipca 2020 09:06
niestety był do wczoraj 🙁
anil22, a to jakaś sprawdzona strona?
Wyglada to na ogromna scieme, były na Facebooku takie linki.
O tym weekendzie wiedziałam, ale mam jeszcze parę dni do wypłaty i spore zamówienie do zrobienia. Zapamiętałam kod z ulotki, ale nie wiem do kiedy jest, eh. Wydaje mi się, że do 15.... Najwyżej będę gnębić faceta od razu po jego wypłacie 😁

Ewentualnie czy ktoś widział strzemiona Avacallo Opera w lepszej promce niż 15%? 👀
Moon   #kulistyzajebisty
06 lipca 2020 17:15
keirashara, no właśnie ja upolowałam je podczas promek w Bergo i to oni mieli najlepszą cenę, przy tych -15%. A kopałam, wertowałam różne sklepy... :P
basiaa, możesz podesłać gdzie na Facebooku były takie stronki? Też mam jedną, bardzo ciekawą, że aż podejrzewam, że to fejk 😉
Podaje to Ps na swoim instagramie.
theHorseLet to potwierdzona strona, kupowałam u nich już x3 razy
Niestety serwery im padły i pewnie jutro już mało rzeczy będzie
kupowałam u nich 5-6 razy - to sprawdzona strona. Niestety jeśli mam być szczera to na tej wyprzedaży nic nie było ciekawego - obczaiłam zanim serwery padły. 😀
vissenna   Turecki niewolnik
06 lipca 2020 23:59
Ma ktoś jakiś kod do konika?  👀
Był zestaw merlot przeceniony o 60%  jakieś bandaże i dużo bryczesów 
agull   Dążąc do celu
07 lipca 2020 10:11
O tym weekendzie wiedziałam, ale mam jeszcze parę dni do wypłaty i spore zamówienie do zrobienia. Zapamiętałam kod z ulotki, ale nie wiem do kiedy jest, eh. Wydaje mi się, że do 15.... Najwyżej będę gnębić faceta od razu po jego wypłacie 😁

Ewentualnie czy ktoś widział strzemiona Avacallo Opera w lepszej promce niż 15%? 👀


Zobacz sobie w https://stajnia-miszewo.pl/ - mają je za 365zł

w bergo kody summer10 i summer15 są ważne do 31.07  😉
mnemezis, - dziękuję :kwiatek:
Nowa firma z suplementami dla koni ScienceSupplements ma rabat na start -10%. https://sciencesupplements.pl/ kod: start
Firma nie jest taka nowa ale super że weszli do polski!
Fakt, źle napisałam. Nowa firma w Polsce 🙂  za granica znana od kilku lat
czy ktoś ma  jakiś kod go GNL?  😀 😀 😀
Nowy sklep jeździecki www.bajlo.pl  ma promocję -10% na cały asortyment START  🏇 hasło: bajlo
Hej
W dniach 27 - 30 lipca na stronie PS of Sweden będą obowiązywać takie kody rabatowe (foto zal.)
jest to rekompensata za to że im serwery padły podczas wyprzedaży  😜
Jakos  ciezko mi uwierzyc ze sklep (i to jezdziecki) ma kod "fuckedup" 😉
Kody są bezpośrednio od PS of Sweden, dostałam na maila w ramach newsletter'a.
theHorseLet, który jest oficjalnym ich outletem nawalił (kilka postów wyżej) i kiedy były super promocje to padły im serwery i dużo osób nie mogło nic kupić mimo czekania.

Te kody są prawdziwe, jako rekompensata za ten "fuck up", zreszta wystarczy poczekać do 27go. Nikomu nie każe kupować przecież
ile kosztuje wysyłka do Polski z ich strony ?
Bodajże z Ps of sweden 9EUr a pow. 100€ gratis
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się