Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

czy ktoś ma jakąś zniżkę do Arcusa?  :kwiatek:
bywają w ogóle ?
widziałam kiedyś na pojedyncze marki ale może coś przeoczyłam 🤣
Rzekomo zniżki w Animalii "-7% na wszystko" itp, ale jakoś oczywiście nie na końskie rzeczy chyba...
Rzekomo zniżki w Animalii "-7% na wszystko" itp, ale jakoś oczywiście nie na końskie rzeczy chyba...


ja widzę zniżkę- jak wejdziesz w baner na str głównej to uruchamia się rabat na wszystko wedle zapowiedzi i dostępności  😉
czy ktoś ma jakąś zniżkę do Arcusa?  :kwiatek:
bywają w ogóle ?
widziałam kiedyś na pojedyncze marki ale może coś przeoczyłam 🤣


powiem ci że nie kojarzę. Czasem po zakupach dodają kupon rabatowy, ale jest on tak krótko ważny, ze praktycznie nie sposób go wykorzystać.  Sklep też nie ma darmowej wysyłki (wiem że mają sporo drogich rzeczy, no ale jednak) więc ja tam kupuje raz w roku smary CWD 😀
xxagaxx dzięki za informacje

czyli szanse marne raczej..
majeczka   Galopem przez życie!
15 lutego 2021 13:59
Jakis kod rabatowy do Podkowy? Ktos cos?
[quote author=Fokusowa link=topic=15196.msg2963972#msg2963972 date=1613385895]
Rzekomo zniżki w Animalii "-7% na wszystko" itp, ale jakoś oczywiście nie na końskie rzeczy chyba...


ja widzę zniżkę- jak wejdziesz w baner na str głównej to uruchamia się rabat na wszystko wedle zapowiedzi i dostępności  😉
[/quote]

Nie na wszystko - większość końskich rzeczy innych niż książki czy jakieś pierdoły przeceniona nie jest.
Ma ktoś kod do gnla, który zadziała na przecenioną rzecz? 🙇
Ma ktoś kod do gnla, który zadziała na przecenioną rzecz? 🙇


GNL2021? -10%, zadziałał mi na przecenione.
Nie działa. 🙁
Nie działa. 🙁


Czyli już wyłączyli, pewnie wcale nie miał działać na przecenione. Wtedy się mocno zdziwiłam, że zadziałał, wpisałam go tylko z wrodzonego żydostwa, bo byłam pewna, że nie zadziała. Może czyiś rabat obrotowy?
wpisałam go tylko z wrodzonego żydostwa


Hahaha robię to samo  😜 😁
Hmmm to ja składałam zamówienie chyba 5 min po informacji o promocji, oczywiście ekstra kod wpisałam  😜 ale niestety nie zadziałał, rabat klienta też nie
Hmmm to ja składałam zamówienie chyba 5 min po informacji o promocji, oczywiście ekstra kod wpisałam  😜 ale niestety nie zadziałał, rabat klienta też nie


Aaah, bo teraz promocja na -15%. Moje sytuacja jest sprzed miesiąca, użyłam kodu na ordynarnie przecenionym produkcie. 😀
Jakby komuś się rzuciła w oczy promka na rękawiczki Roeckl Grip Duo albo Lona, to będę wdzięczna za cynk. :kwiatek:
Czy ma ktoś kod rabatowy do konik.com.pl ? 👀
Jakiś kod do amigo?
Albo coś do sklepu STAJNIA?
Ma ktoś może aktualny kod do premiere equine?  :kwiatek:
Ma ktoś może aktualny kod do premiere equine?  :kwiatek:


NEWYEAR2
A może coś do Bergo teraz jest?
W Bergo jest 10% (bergo10) za zakupy do 299 zł, a 15% (bergo15) powyżej. Nie dotyczy Nuby i ProLinen oraz nie łączy się z innymi obniżkami.


NEWYEAR2


Niestety nie działa 🙁
A może ktoś robi zamówienie do Polski ?
[quote author=Sivrite link=topic=15196.msg2965278#msg2965278 date=1614197774]


NEWYEAR2


Niestety nie działa 🙁
A może ktoś robi zamówienie do Polski ?
[/quote]

Działa, dziś robiłam zamówienie. I jeszcze sprawdziłam teraz, żeby się upewnić, -10 funtów na zamówienie powyżej 50, jak każdy ich kod.
Ma ktoś kod do febro? Albo chociaż orientuje się jakie kody dodawane są do zamówień?
Ktoś coś jakiś kod do ARPAV  🏇
Czy ktoś ma kod do gnl lub pasi-konika większy niż 10% ?  :kwiatek:
Wiadomo już coś może w temacie rabatów na dzień kobiet? 👀
jakikolwiek kod do equishop?
darolga   L'amore è cieco
02 marca 2021 20:34
Albo coś do sklepu STAJNIA?


Jest stały kod na moje nazwisko, ZACHARA10  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się