Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Halloweenowa Promocja w http://horss.pl
-20% na całą kolekcję VELVET

* w dziale wyprzedaży są również produkty z pozostałych kolekcji 🙂
lK.png lK.png
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 października 2021 14:47
Globvet -20% na produkty TRM kod PSIKUS20
Czy są jakieś zniżki w equishopie?
anai - mkprasek -15%
Ktoś widział jakiś rabat do pasi-konika?
Rudzielc_23, - 10% jest na kod mizerka z tego co pamiętam 🙂
arlyn, o Jezu, nic bym na ten kod nie kupiła.
<b>arlyn,</b> o Jezu, nic bym na ten kod nie kupiła.
mindgame,

Haha, made my day! <3 <3
Equishop tez ma teraz „twarz” i kod osoby która „zasłynęła” w sieci. Również tu na forum.
Rudzielc_23, to jest jeszcze chyba pascal10 albo loco do sprawdzenia
Klami czyzby chodziło o eterowa?
Dzięki działa :-D
Orientujecie się jaki jest teraz kod do equishopu? Mkprasek nie wchodzi 🙁
karolina_2906, na razie chyba wszystkie sa na etapie "Ten kupon rabatowy stracił swoją ważność". Sprawdzałam cztery, które chodzą powszechnie i żaden nie wchodzi.
Może za parę dni zaktualizują.
martrix, zgadza się.
Btw. które sprawdzałaś ? Z mniej popularnych wpadł mi w oko na insta jeszcze KEVIN15.

karolina_2906, jakieś jeszcze sprawdzałaś ?
ksuchwat (już jakiś dłuższy czas nie działa), jagoda15, mkprasek, wierzchowscy, eterowa15, więcej nie kojarze. Ale to chyba tak na początek każdego miesiąca jest, że te kody tracą ważność.
P.S. KEVIN15 działa 😉
Skąd Wy te kody macie?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
01 listopada 2021 18:38
anai, w większości to kody pewnie od influencerek :p czyli na ich instagramowych profilach
No i sklepy często na swoim fb albo stronie wrzucają informacje o promocjach
Pati2012, na stronie equishopu nie zauważyłam, a tych tzw. "influencerek" nie obserwuję. Może stąd nie znam tych kodów 😉
anai, equishop nie udostępnia. Udostępnia Prestige (prestigeitaliapl). To konto sobie kliknij.
Klami, dzięki!
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
01 listopada 2021 19:32
Ja od niedawna mam taki patent, że jeśli spodoba mi się dany produkt w sklepie X to wchodzę na ich instagrama i patrzę czy mają jakieś 'influenserky' następnie wchodzę na konto takiej gwiazdy i szukam kodów rabatowych 😂😂
anai, prosze bardzo. 😉

Pati2012, haha... to też jest niezłe rozwiązanie.
jest jakiś kod do horseway?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 listopada 2021 14:16
Rzucała się komuś promcia na komplet zandonow brązowych?
Hermes, w Bergo wiszą jakieś zandony.
Czy któryś sklep już ogłaszał Black Friday?
Czy w Febro bywają jakieś rabaty? Poluję na nauszniki wyciszające i oni je mają od ręki, ale jak zawsze najdrożej w porównaniu z innymi sklepami.
Likwidacja sklepu Tornado w Bydgoszczy minus 60% rabatu a to co nie oznaczone rabatem to po dodaniu do koszyka wchodzi z rabatem -40% tornadosklep kropka pl
A już za niedługo wszystkie posty/filmy/relacje ze współprac influencerskich będą musiały być oznaczane jako "reklama"- wyraźnie oznaczane.
Poszukuję kompletu lub chociaż tyłów z futerkiem, ktoś może widział w jakimś sklepie > Najlepiej naturalne futro, ale syntetyki też mnie zadowolą 🙂 Mamy bardzo ciężkie drągi w stajni i boję się, że w końcu koń połamie sobie nogi pukając w nie ..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się