Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Figarusowa, dobrze wiedzięc, bo ja nie mam ig to dlatego.
Dziękuję!
To czekam na promkę na kaski 24h i kupuję😉
Perlica, ten kod WRACAM powinien wchodzić
Figarusowa, ja z equirex mam średnie wspomnienia 😉 przedłużający czas wysyłki, kombinowanie z rozmiarem, rzeczy na stronie na stanie są, jednak potem dostaje sie info że jednak nie i mogą zamówić ale już bez zniżki ew. te 10% taniej ( gdzie na stronie była sroga promka)
No i komunikacja z (chyba) właścicielką sklepu nie należy do najmilszych
Hej, czy jakimś kodem do equishopu ktoś poratuje?
14-21 marca promocja na ogłowia, wodze, wędzidła i czanki.

Wejdź na www.horsepassion.pl rabat 10% już na ciebie czeka!!!!
KOD: wiosna2023

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 marca 2023 14:42
Znajdę gdzieś promkę obekmującą pasze Nuby? Albo jakiś kodzik do sklepu gdzie je mają i je obejmie?
zembria, happy Horses ma teraz promke
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 marca 2023 08:09
siwaaa, Supcio 🙃 Dzięki!
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 marca 2023 07:21
Chyba już nie ma tej promocji, albo coś nie tak robię?
zembria, już się mogła skończyć, tam są często jednodniowe mega promki, dlatego warto codziennie zaglądać. 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 marca 2023 07:53
siwaaa, Szkoda, to będę polować chyba!
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
17 marca 2023 08:47
zembria, tam trzeba dodać do koszyka i wtedy nalicza rabat 20%.
Cały czas jest.
Aleks, już nie ma, patrzyłam też. Ale można wpisać "rabat" albo "gazel" i wtedy jest jakiś rabat.
Ta promka w happy horses z rzeczami w koszyku po zalogowaniu była do 16.03. Pewnie na dniach wrzucą znowu jakieś promocje 😁. Oni bardzo umieją w promki 💪
Cześć 🙂 czy gdzies jest promka na eggersmann osteomin? 25kg...? 🙂 Ktoś poratuje?
Promocja -22% na wszystkie ebooki jeździeckie www.equestrianmarketing.pl
Update: kupiłam eggersmanna na happy horses. Faktycznie kod "gazel" działa na 15% 🙂 więc całkiem spoko 🙂 przesyłka naliczała się za wysoka, po kontakcie ze sklepem faktycznie poinformowano mnie że jest jakiś błąd i jeszcze dostałam bon rabatowy od nich. Także dołączyłam do klubu zakupoholikow happy horses 🙂 polecajka 👌
Na instagramie lub fb strony happy-horses.pl można zdobyć kod na darmowa wysyłkę. 🙂
Ale niestety nie działa z kodem "gazel".
Szukam torby na sprzęt w promce, najlepiej Eskadron, te ze starszych kolekcji najlepiej. Ew. może polecacie inne? Też oczywiście w promocji 🙂
Kayraa, ja polecam tą https://sklep.bergo.pl/-kavalkade-cleaning-bag-torba-na-akcesoria-jezdzieckie-48428
Jest troche inna niz wiekszosc standardowych, sztywna, sporo kieszonek i higieniczna, bo ma na dnie siatkę. Poza tym wszystko się mieści, szczotki, odzywki, nawet ochraniacze się mieszczą 😉
Jakiś kodzik do bergo? 😁
Piaffallo, tumisia -15%
Dziękuję 😇
Czy dorwę gdzieś czarną absorbinę w dużym baniaku taniej o jakiś rabacik? Kleszcze straszne a zapas mi się skończył... kasa prawie też.
SzalonaBibi Happy-horses plus hasło WIOSNA, któe daje 23% rabatu
Happy horses dzis do północy z kodem SPOOKS daje -40% na całego spooksa 🙂
Piaffallo, azazu93,
Złe kobiety z Was są 😅
Jutro (21.03) w forhorses z kodem WIOSNA2023 darmowa dostawa pasz i supli przy zakupie za minimum 100 zł.
azazu93,
I ja to czytam dopiero teraz 😭😭😭
Rolia, hihi, ciesz sie! Zaoszczędziłaś pewnie sporą sumke kaski właśnie 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się