Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

My z koleżankami kupiłyśmy duży baniak na promce w Bergo, wyszło nam po 108 zeta za butelkę
Kod do Bergo?
BaŚ, hania15
Na Allegro Days mała, ale zawsze zniżka na FORANA
Absorbina na allegro w smarcie od 161 🙂
Podbijam o kod do Pegaza, może jednak ktoś coś?
Bo w dalszym ciągu GRUBAWSIODLE10 nie działa 🙁
Dzisiaj do 22 darmowa wysyłka w Pro-linen 😉
Jakiś kod do animalia? Lub na derki siatkowe bucas? 👀
BUCK   buttermilk buckskin
03 lipca 2024 13:59
'animalia' nie ma kodów, jedynie to wypracowany stały rabat klienta
Usagi   Unikalne ciasteczko
03 lipca 2024 14:58
aniara, sprawdź bergo 🙂
Jest jakiś nowy kod do bergo działający w lipcu ?
Porzednie juz nieaktywne 😔
Ostatnio na olx i Vinted jest wysyp jakichś tanich czaprakow Kentucky, eskadron i innego sprzętu spoko jakości. Słyszałam że jest to kupowane z Niemiec z jakichś zwrotów, czy z ekspozycji. Czy wie ktoś może skąd kupuje się taki sprzęt hurtowo?
A to nie "spada z tira"? 🙃 Cześć z tych rzeczy to czasem nie do końca legalne źródła... aczkolwiek duże sklepy za granicą potrafią mieć bardzo mocno promocyjne ceny przy wyprzedażach.
Innez ja kupiłam tak po 170 zł czapraki z PSoS. W sklepie takie same oscylowały w okolicy 350-450 zł. Myślałam że przyjdzie podróba albo jakaś inna szmatką, ale nie. Normalne czapraki z metkami.
Cześć, macie jakiś kod do hippovet+ 🙂
O chętnie się podłączę ;]
zuza17, hippovet Nie ma kodów. Jeśli mają kod promocyjny jest informacja na stronie, zwykle jest na konkretną rzecz czy gamę produktów.
Ostatnio tak właśnie jest z suplami mebio, kod od ambasadorów, chyba skrzyczynskich
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
09 lipca 2024 07:49
xxagaxx, są kody; teraz działa chociażby jarek10 ale właściwie tylko na suple mebio
Pati2012, przecież dokłądnie to napisalam, na suple mebio tylko i wyłącznie. A tak nie mają czegos takiego ze masz ileś % na cały asortyment.
wilann z czaprakami PSoS jest tki myk ze w zeszłym roku można była kupić na macierzystej stronianie czapraki za 100zł. I potem to wszystko się pojawiało "hurtowo" na revolcie, OLX, Vinted. Teraz już nie robią takich promek.
Dokładnie, to samo z Kentucky, wypływają teraz na rynek kiedy promek nie ma za dużo, bo to się bardziej opłaca, ludzie już nie pamiętają po ile chodziły w promkach 😉

Btw, na Equestrian Stockholm sporo promek i darmowa wysyłka.
Moon   #kulistyzajebisty
09 lipca 2024 09:38
Ej, czy tylko mi się trochę przejadły PSoSy i ESy? Jakoś tak patrzę na te przecenione i nie tylko, kolorki i... meh 🙄 Albo już po prostu mam wszystkie możliwe odcienie granatu 🤣

przy okazji pytanie: ten model Kentucky ze skórzaną lamówką - jak to prać? Normalnie, w pralce?🤔
Moon, - normalnie w pralce, to jest ta ichna ekoskóra, znosi pranie elegancko 🙂 Kalosze "skórzane" kentucky już naście razy w pralce miałam.
A na granacik z PSoS to się trochę ślinię... albo ten pomarańcz z brązową lamówką.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 lipca 2024 09:05
Jest jakiś kod do GNL aktualnie?
Do GNL MICHALINA10
10 lipca 2024 13:01
PiotrD, Dzięki!
Do gln dziala tez szewcwbutach
Polecam używać do GNL “szewcwbutach”, najlepszy kod 😜
11 lipca 2024 08:19
infantil, a na ile jest %? Ten od PiotrD dał mi 10% zniżki.
na 10%
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się