Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Co do Beckersport - do mnie doszło dzisiaj zamówienie /zamawiane 4.07, tego samego dnia od ręki wykonany przelew - potwierdzenie wykonania przelewu z banku również 4.07/ jednak nie wiem kiedy zobaczę je na własne oczy - jestem na wyjeździe którego nie potrafię zamknąć w konkretnych ramach czasowych... mam nadzieję, że zawartość jest nie uszkodzona :P
[quote author=W&P link=topic=15196.msg1469118#msg1469118 date=1343052122]
Szukam poideł w cenie promocyjnej -ktokolwiek widział ktokolwiek wie  👀
[/quote]

Moze tu coś?

http://www.rumaksklep.pl/wyposazenie-stajni.html
Hej, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - promocja obuwia jeździeckiego, wędzideł, ogłowi i ochraniaczy? Przeszukałam internet, ale nic nie wpadło mi w oko i mam nadzieję, że może coś przeoczyłam 😉
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
23 lipca 2012 22:04
Jaki masz rozmiar stopki? na all są skórkowe oficerki rozm. 40 tanio
dziewczyny, nie wiem gdzie spytac, ale moze tu bedzie jakies odzew.

jest moze gdzies promocja na kupozbieraczy-kopytko? Nie wiem jak to sie oficjalnie nazywa  🤣
a wiecie coś może o derkach w dobrych cenach?
cataleya - niestety, 38/39  🙁
Arimona, mistboy 😉 Sama właśnie szukam czegoś tańszego, ale na razie słabo idzie.
jest moze gdzies promocja na kupozbieraczy-kopytko? Nie wiem jak to sie oficjalnie nazywa  🤣


Najtańszy jaki znalazłam: klik
xxagaxx dzwoń do nich, ja wczoraj zadzwoniłam, i dzisiaj mam już u siebie zamówienie.
Pani bardzo miła, dostałam gratis notesik i cukierki  :kwiatek:
czy namierzył ktoś przez przypadek jakąs promocję na uj. czapraki eurostara?  :kwiatek:
Dostałam dziś ostatnią część zamówienia z Becker więc mogę powiedzieć finalnie że poszło OK. Trwało to trochę ale dostałam informacje że jednej rzecyz nie ma u producenta i będzie z X czasu. Ale szczęśliwie było wcześniej 🙂

Dostałam też kopystkę i notes w gratisie i RACHUNEK  🤣 .

Także chociaż uważam że całą akcja była nieprzygotowana to osobiście nie mogę złego słowa powiedzieć.
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
25 lipca 2012 17:15
a teraz patrzcie: Moje buty za 59,90zł z działu damskie:półbuty



i buty z działu jeździectwo😀 149,9zł

[img]http://img09.allegroimg.pl/photos/400x300/24/89/60/04/2489600465[/img]    😁
Nigna   Warto mieć marzenia...
25 lipca 2012 17:20
cataleya: a to są na pewno te same 😀 ? mam wrażenie że mają trochę inny wzór ; ) Może to stereotypowe myślenie ale nie kupiłabym butów z działu damskiego do jazdy 😀 jednak te jeździeckie muszą być porządnie uszyte żeby sie nie rozleciały
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
25 lipca 2012 17:24
e te same to nie są. Skóra jednak wydaje się być o wiele lepsza w tych tańszych (otrzymałam zdjęcie dodatkowe). Na prawdę porządnie wyglądają. A pytając się sprzedającego czy zakończy aukcję przed czasem, napisał że nie ma takiej opcji bo to buty z wysokiej jakości skóry i są więcej warte. Także czekam, wypróbuję i zdam relację:P
jest takich wiecej?;p
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
25 lipca 2012 17:44
trzeba zapytać sprzedającego. podobno wszystko ma na aukcjach, ale może mu się trafią jeszcze🙂
a dasz linka?🙂
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
25 lipca 2012 17:51
Dzięki :kwiatek: Zazdroszczę Ci wyszukiwania okazji;p Masz wielkie szczęście! 🙂😉
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
25 lipca 2012 17:55
Haha dziękuję.... skończy się, gdy koń w końcu stanie w stajni:P  🏇

dziś mam się dowiedzieć, kiedy jadę po mego darmowego  💃


EDIT: nie mam na tyle mamony, niestety.. dla mnie różnica 80zł na takich butach to ogromna różnica...
kurcze ale jestem zła właśnie przedwczoraj kupiłam identyczne sztyblety !!! za 207 zł. One są chyba ze starta :P albo podróbki.
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
25 lipca 2012 18:59
Się zobaczy jak przyjdą, co to za twór. Mi osobiście się bardzo podobają.
Mi się strasznie podobają  bo sa identyczne jak moje :P. Dla mnie baaardzo wygodne choć w nich nie jeździłam xD.Okazję niesamowitą złapałaś
Ale to nie są takie same buty..
Dramko , a myślisz ,ze te z allegro paskuello czy coś to sa jezdzieckie  🤣 prosze cie .

nie widze żadnej różnicy między skóra , bo ta z pascuello jest papierowa
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
25 lipca 2012 19:34
Te z pascuello to podobno są badziewne, robią się na nich nieestetyczne zagięcia i podeszwa odchodzi.

Te mi się spodobały, a za 60zł - warto wypróbować.
Nigna   Warto mieć marzenia...
25 lipca 2012 19:39
Naciau: ja miałam kiedyś styczność a al'a butami końskimi w zwykłym sklepie. Cena podobna jak w tych jeździeckich około 100 zł, wyglądały identycznie , jednak po "pomacaniu" okazało się ,że skóra była strasznie cienka ,a szycia bardzo słabe, myślę że nie wytrzymałaby 2-3 jazd. Takie buty "do chodzenia" mają inny cel : mają wyglądać,prezentować się i nie pocić nogi. Niestety gruba skóra z jakiej wykonywane są jeździeckie buty nie spełnia tych oczekiwań, wygląda gorzej , jest trudniejsza w utrzymaniu ( szybko sie kurzy) a latem noga okropnie sie poci.

Tak samo jak widze coraz więcej dziewczyn w "bryczesach" na mieście. Mają nawet niektóre pełny lej , a kosztują 70-80 zł. Ale po ubraniu tego na siebie , od razu zrozumiałam że NIE da sie w tym jeździć ; o Odzież jeździecka jest droga niestety , ale przynajmniej spełnia swoje funkcje : D
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
25 lipca 2012 19:48
Mam bryczesy z H&M prążkowane, kupione za 30zł NA PRZECENIE i na razie od roku nie mogę na nie narzekać🙂 Na koń jak ulał. 🙂
Nigna   Warto mieć marzenia...
25 lipca 2012 19:59
cataleya: te co ja przymierzałam to były zwykłe leginsy z doszytym lejem z dziwnego materiału. Okropnie obcisłe i nie wygodne ; o
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się