Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

[quote author=horse_art link=topic=15196.msg1496902#msg1496902 date=1345206820]
no hej...przecież byla na ten temat dyskusja i stanelo, że mozna mówić [...] [/quote]

No właśnie mi też się tak wydawało i umieściłam tu bardzo krótką informację o jednorazowej promocji (bez nazw i szczegółów) żeby się nie bawić w proszenie kogoś. No ale jak już się dowiedziałam - nie można.
W takim razie można czy nie można?
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
17 sierpnia 2012 18:49
MMVG, a ta promocja jest w jakimś sklepie internetowym czy gdzie? 🙂
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
17 sierpnia 2012 19:06
bakalia07,
Equishop
widzisz HORSE ART jeżeli ktoś staje się konkurencją to potrafią go szybko usunąć  🤣


no własnie.. a ja tam bym wolala nawet zeby o promocjach mówili sami wlasciciele - przynajmniej wiadomość pewna, z 1 reki i jest za to odpowiedzialność.
co mi za róznica czy ty napiszesz że u ciebie jest promocja czy kolezanka/obca osoba ktora dostala newslera... no po co kombinować? właściciela przynajmniej mozna dopytać o szczegoly i wiadomości będa pewne, nei bedzie niedomówień jak np w slynnej promocji z bonami 😉
no ale sie powtarzam, przecież już to wałkowaliśmy  🙇 mod nie doczytal ? 😉 jak dla mnie to nie była jakaś autoreklama nachalna i bez sensu, poprostu info - i to króciutkie ...


edit:
Likwidacja letniej kolekcji KINGSLAND, PIKEUR,
ESKADRON 2012 teraz minus 40%
oraz Jesien 2011 minus 50%
PRESTIGE wybrane akcesoria minus 50%.
Tel. 327824568


na stronie nie widać żadnych promocji, jakies apaszki przecenione troche, ale na pewno żadnych 40, 50% nie ma ;/ no kingslanda troche tylko ubrań...
Jejku, przepraszam, pisałam z komórki i przekopiowałam sms od Equishopu bez nazwy sklepu  🤬
Takiego sms dostałam, nie ma w nim daty kiedy zacznie się wyprzedaż, ale może jeszcze nie ma na stronie i na dniach się pojawi?
Przepraszam jeszcze raz za niepełnego posta 😉
myślę, że do Equishopu najlepiej zadzwonić 🙂
hym...czyli się zacznie? hym...trzeba lapac okazje bo znowu przeleci... moze powinnyśmy dzwonic odrazu? ciekawe jakby zareagowali na tel o tej godzinie  😁
Wysłali sms dzisiaj popołudniu, więc może jako zapowiedź.
Też dosałam smsa z eqishopu że maja wyprzedaż jak pisała wcześniej MMVG 😀
rybka   Różowe okulary..
22 sierpnia 2012 11:38
i już nie ma 🙁 
rybka   Różowe okulary..
22 sierpnia 2012 12:07
Poszedł jak widać szybko..
A może ktoś by chciał bon o wartości 159 zł na cały asortyment sklepu beckersport? Za 79 zł?

Edit: wszystkich zainteresowanych proszę o cierpliwość, dam znać we wtorek co z kuponem.
w sklepie Atos do końca sierpnia darmowa wysyłka 🙂
Widział ktoś może jakąś przecenę derek padokowych w rozmiarze 145? Albo podpinek? Szukam i nic nie ma 🙁
kupon zniżkowy na sklep zoo z końskim asortymentem  (25 zł za warty 50 zł, zamówienie min. 99 zł, czyli 25 % upustu max 😉)
http://www.groupon.pl/deals/cala-polska/zooplus-AG/9568558?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_235&a=1661
Widział ktoś wytoki na promocji?  👀
czy znalazłby się ktoś tak miły i użyczyłby mi ktoś jednorazowej zniżki w sklepie konik.com.pl ?  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:
LatentPony   Pretty Little Pony :)
25 sierpnia 2012 07:52
W pasi-koniku spora promocja na moskitiery:
http://pasi-konik.pl/pl/product/browse?productName=wrangler

Zamówiłam, mam nadzieję, że cena odzwierciedla jakość 🙂
Nigna   Warto mieć marzenia...
25 sierpnia 2012 10:16
LatentPony : Kupiłam tą z futerkiem bez uszek ( z uszami nie było rozmiaru) , bardzo porządnie zrobiona i chyba dla konia wygodna bo siwa przed nią nie spierdziela jak przed wszystkimi innymi ;D
gdzieś jakaś promocja na porządne sztyblety?
czy ktoś gdzieś nie spotkał się z promocją na żele pod siodło typu glut? tak poniżej 100zł poszukuję
gdzieś jakaś promocja na porządne sztyblety?


http://allegro.pl/awil-horse-sale-szydlowski-sztyblety-damskie-36-i2576951960.html

Alex W naszych ogłoszeniach  😉
LatentPony   Pretty Little Pony :)
25 sierpnia 2012 20:02
LatentPony : Kupiłam tą z futerkiem bez uszek ( z uszami nie było rozmiaru) , bardzo porządnie zrobiona i chyba dla konia wygodna bo siwa przed nią nie spierdziela jak przed wszystkimi innymi ;D


Ja odebrałam dzisiaj tą moją, z uszami ale bez futerka, okazało się, że wzięłam ostatnią 🙂 Jakby ktoś jeszcze był zainteresowany, to z uszami została tylko futerkowa w rozmiarze S. Bez uszu zostało jeszcze sporo.
Do czego zmierzam - odebrałam i jest super zrobiona. Co do jakości, to naprawdę nie mam się do czego przyczepić. A do futerek to już od dawna jestem uprzedzona, więc nawet się cieszę, że dorwałam rozmiar M bez futra 🙂
natknęłam się na fajne szwedy w promocji jest czarny cob i ciemnobrązowy full

http://allegro.pl/wyprzedaz-40-nachrapnik-zaciskowy-szeroki-horze-i2577867545.html
z facebooka:

Pasi-Konik:
WIELKA WYPRZEDAŻ LATA!!! NAWET DO -40% Zapraszamy do sklepów stacjonarnych i sklepu internetowego gdzie właśnie rozpoczęliśmy wyprzedaże akcesoriów letnich - derki siatkowe, moskitiery, nauszniki, frędzelki...
http://pasi-konik.pl/pl,category,121205,outlet.html

🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się