Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Ogłowie za bezcen tez mnie skusiło  😵 będzie do lonżowania

1,5 roku to go używałam na non stopie, albo i może nawet więcej.
Dopiero ostatnio kupiłam sobie nowe ogłowie do jazdy,a to pozostało jako zapasowe, do lonżowania i do jazdy w błoto lub opady.
Półtora roku na ogłowie to dużo? Moje od rymarza ma ok. 8 lat i nadal nie mogę narzekać, nie wspominając już o fantastycznej jakości, ale przyszło mi się z nim rozstać z powodu koloru.
Nie lubię jak ogłowie jest za trwałe bo nie można wymienić  😂
Dramka zawsze można kolekcjonować jak czapraki i derki 😉 I mieć osobne na zawody, inne do lonżowania, a inne na co dzień.

Cintra ale nie powiesz, na pewno różnica w jakości skóry i wykonania jest pewnie nie prównywalna.
To tak jak porównać skórzane buty robione na miarę u szewca i chińskie buty z pierwszego lepszego sklepu 😉
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
18 stycznia 2013 17:01
aaaaaaaa i cooooo  🤔
nie kupię bo same rozmiary 0 albo 1    👿

Alaska tu nawet nie ma co porównywać, ale coś się stanie z podstawowym sprzętem to lepiej mieć nawet jakiś badziew  😉
Dramka zawsze można kolekcjonować jak czapraki i derki 😉 I mieć osobne na zawody, inne do lonżowania, a inne na co dzień.


Najgorsze że dokładnie tak mam  😂
Najgorsze że dokładnie tak mam  😂


A to nie jest tak, że wszyscy tak mają??
Ja się staram utrzymać liczbę max 4 ogłowia na konia... ale różnie z tym bywa ;-)
Jasne..wszyscy mają po 3 ogłowie na konia  😂
Hej, nie widział ktoś z was na przecenie/promocji derki z eskadrona 145cm zwykłej plandek? kolor obojętny
Potrzebuję pilnie, najlepiej do max 300zł. Będę wdzięczna za pomoc  :kwiatek:
aaaaaaaa i cooooo  🤔
nie kupię bo same rozmiary 0 albo 1     👿



No właśnie, a też się napaliłam na to ogłowie z podszyciem London. Tylko na co mi takie małe? 😤
piękna  😜
ok dziękuje  :kwiatek:
kurde, ta derka jest niedostępna.
Oferta już nieważna 🙁
w pasi-koniku -30% na zimowe rzeczy  😅
http://pasi-konik.pl/pl,category,121205,outlet.html
widział ktoś jakieś promocje na eurostara poza sklepem febro?  :kwiatek:
Jasne..wszyscy mają po 3 ogłowie na konia  😂

Ja tak to sobie tłumaczę. A że stoję we własnej stajni - nie mam porównania hihi
"gupi" zakupoholizm
A na softshelle promocję ktoś widział?  👀
Mogłaby mi jakaś dobra duszyczka podać nr konta sklepu amigo-konie? Zamówiłam i kliknęłam płatność przelewem, myślałam, że w mailu podadzą nr konta... a jednak nie.
Ja miałam to ogłowie z Amigo. Skóra- koszmarek. 😁 Rozpadło mi się w rękach jeszcze zanim założyłam na konia (porwały się szlufki, w które wsuwa się paski). Potem rzuciłam je do paki i szybko zapleśniało tak, że nie dało się już nic z nim zrobić. Dodam, że leżało w tych samych warunkach obok ogłowia z normalnej, zwykłej skóry i temu ogłowiu nic nie dolegało.
ashtray ja mam jakieś ogłowie z amigo, ale szczerze mówiac nie wiem czy to jest tej amigowskiej firmy czy jakiejs innej no name, ale póki co używane ponad rok większość czasu regularnie, potem z przerwami i w sumie to nie widać po nim śladów użytkowania, jak na tą cenę ja jestem aż zaskoczona, po smarowaniu zrobiło się miękkie więc nie ma problemów z zapinaniem/odpinaniem, może trafiłam na jakiś lepszy egzemplarz🙂
episode, przyslą maila z nr konta jak skompletuja zamówienie...
mi np. napisali ze nie ma oglawia, ktore za mowilam, naczólka i czegos tam - choc ladne kupe godzin po tym jak potwierdzilam ciągle bylo 🙁 zaproponowali ine , ale juz nie bediz epasowac do napiersnika;/ napisalam (wczoraj, w dzień) pytania jaki on ma kolor, co moga zaproponowac zeby pasowalo itd  - ale odp nie dostalam ... dzwonić też nei wiem gdzie bo są nr do 2 sklepów... bez info gdzie dzwonić w sprawie tego www.

wiec nie płac - bo może się okazać, że nie ma tego co zamówiłaś...
[quote author=horse_art link=topic=15196.msg1656421#msg1656421 date=1358592353]
[ dzwonić też nei wiem gdzie bo są nr do 2 sklepów... bez info gdzie dzwonić w sprawie tego www.
[/quote]

Jeśli chodzi o internet to dzwoń do Będzina, tam jest, że tak powiem centrum dowodzenia.
Kiedyś jak na stronie była zimowa derka na przecenie, która mi się podobała i akurat potrzebowałam takowej na już. Uzbierałam pięknie kasę, idę do krakowskiego sklepu, a pani mi wywala oczy o czym ja mówię, bo oni takich nie mają. Dostałam tylko odpowiedź, że na stronie może jest, ale oni nie mają, bo Będzin zajmuje się stroną internetową... 😵
http://www.gnl.pl/specials.php

Warto sobie raz na jakiś czas wejść i przejrzeć co mają w promocji, mają świetny sprzęt dobrych firm, a jak przecenią to już wgl. warto, np. 

http://www.gnl.pl/derka-padokowa-high-neck-promocja-p-3050.html
http://www.gnl.pl/czaprak-hvpolo-dundee-brown-p-12119.html
http://www.gnl.pl/kamizelka-pikeur-pamira-wiosnalato-2012-p-11859.html

Ja mam prawie cały sprzęt z tego sklepu ;D Pozdrawiam 😉
Czy ma ktoś może jakąś zniżkę do sklepu Karina?  👀
Czy wie ktoś gdzie są może jakieś baty ujeżdżeniowe po przecenie? 😀
Czy wie ktoś gdzie są może jakieś baty ujeżdżeniowe po przecenie? 😀


Przyłączam się do pytania  😀
horse_art dzięki, w takim razie poczekam  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się