Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Najlepszy bat swiata to York za 20zl ale nie bardzonwiem na ile musieliby go przecenic.
Zorilla najlepsze baty są z Czterech Kopyt za 15zł! 🙂 Do tej pory przyszło mi wymienić bat z tego sklepu tylko dlatego, że gdzieś zaginął. 😉
Najlepszy bat swiata to York za 20zl ale nie bardzonwiem na ile musieliby go przecenic.

Popieram w pełnej rozciągłości, chociaż u mnie najdroższe baty Yorka dochodzą nawet do 21 zł ;-)
To może się skuszę na ten Yorka skoro chwalicie! : )
mtl   I M Equestrian
19 stycznia 2013 23:52
25% zniżki na produkty Tattini, Animo i Kingsland w sklepie "Selwood Equine". Voucher code: "selwood-winter" (ważny do końca lutego 2013). Zero problemów z wysyłką do Polski.
Stronka: www.selwoodequine.com
derki (i nie tylko) z eskadrona, euro-stara, schockemohle -30% na http://www.konskiswiat.pl 
ja już tydzień temu zamawiałam, teraz się zastanawiam, czy znowu nie będę musiała, bo co chwilę coś nowego wyprzedają i już na parę rzeczy się czaję  🙂
Ja też zamówiłam kask z Villa Horse 🙂 Niestety musiałam wziąć czerowono-szary, ale może będzie mi pasował.. 🤔

Co do ogłowi z Amigo, to ja nie miałam nigdy całego, ale mam do tej pory nachrapnik meksykański Leo kupiony co najmniej 4 lata temu i używamy z początku regularnie. Jest mięciutki i nadal w bardzo dobrym stanie. Wystarczyło regularnie je smarować dobrymi preparatami do skóry 😉

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
20 stycznia 2013 16:41
W Okserze kilka ogłowi w promocji jest.
W promocji są, tylko ciekawe czy mają je na stanie.... ;-/
Petit I like it 🙂😉)
Dramka  :kwiatek: skorzystałam dzięki Tobie dzięki!

czy ktoś widział eurostarową kamizelkę Dunya w cenie milszej niż 519zł?
chodzi mi o kolor czarny rozmiar S  :kwiatek:
Ja widziałam na allegro ale beżową  🙁
dzięki! beżową widziałam. czarna jest w gnl ale niestety rozmiar L
szukam też bandaży eurostar z herbami z rozetkami w kolorach cherry red i lightblue
oraz ze starszej kolekcji turkis eurostarowe

jakby komuś rzuciły się w oczy będę wdzięczna za info  :kwiatek:
Precelek cherry red są w końskim świecie w całkiem miłej cenie.
nie wpadły komuś w oko jakieś ultratanie czapraki ujeżdżeniowe w promocji? potrzebuję komuś się odwdzięczyć i chyba czaprak będzie najpraktyczniejszym rozwiązaniem.
http://allegro.pl/czaprak-bordowy-czerwony-ujezdzeniowy-potnik-i2898396291.html Nie wiem jak z jakością, a wyglądają na dość przyzwoite( są różne, chyba ten sam sprzedający), albo poszukaj czegoś z Yorka. 😉
faktycznie wygladają fajnie, poświęciłam na szukanie już troche czasu i nie wpadłam na nie. Dzięki Alaska!
Czy ktoś ma jakąś przyjemną zniżkę w Pasi Koniku albo Okserze i podzieliłby się? :kwiatek:
-40% w equishopie na zimowe kolekcje 😀 już czaprak na prezent znaleziony 🙂
czy tą zniżkę naliczają dopiero przy płatności czy jak??
ash   Sukces jest koloru blond....
22 stycznia 2013 11:05
akzzi, rzeczy są już przecenione, wystarczy dodać je do koszyka on line.
no gdzie... Eskadron J/Z 2012 nie jest przeceniony...
ash   Sukces jest koloru blond....
22 stycznia 2013 11:14
Masz rację. Ja widzę walentynkową promocję -20% na Kingslanda.
http://www.equishop.com/walentynkowa-promocja-kingsland,s-33
ja zamawiałam przez telefon. Nigdy nic nie zamówilam przez stronę internetową w equishopie. Albo zakupy osobiście albo tel. Dużo rzeczy nie ma na stronie a tak przegonie parę razy Panią od jednego końca sklepu do drugiego i później sama proponuje fajne rzeczy w przyjemnych cenach 😀
eskadron też już jest przeceniony 🙂
asds   Life goes on...
22 stycznia 2013 11:47
Sobie właśnie prezencik strzeliłam 🙂
Taaaak, dzwoniłam za derkami, na sklepie przecenione wszystko, ale na stanie praktycznie nie ma już nic 🙁
Quanta, nie było już nic z rzeczy, które szukałaś? Ja dorwałam wszystko na co się czaiłam 😀 Czekałam na to od czasu jak tylko kolekcja weszła do sklepów. Smsem dostaję info o promocjach, wyprzedażach i nowościach.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się