Animowany awatar

Szukajka nic mi nie pomogła  🙁. W jaki sposób mogę wstawić animowanego gif'a? jakim musi odpowiadać warunkom? który link ew. wkleić z photobucketa? i czym (jakim programem) ew. zmniejszyć ew. awatar, jeśli za duży? (tylko błagam, nie każcie mi instalować Animatora Pro  🙇, bo mam go jeszcze na dyskietkach  :icon_redface🙂
ushia   It's a kind o'magic
25 stycznia 2010 18:00
gif nie moze za duzo wazyc, nie wiem ile max na tym forum
wstawiasz normalnie z zewnetrznego odnosnika link taki jak do zdjec
zmniejszyc mozna roznymi programami, ja uzywam unlead gif animation, gimpa, virtual dub, róznie

sprawdziłam - wchodzisz w profil, dane publiczne, w linijke "mam swój obrazek" wstawiasz "direct link" z photobucketa

jak chcesz to moge Ci zmniejszyć co tam potrzebujesz  :kwiatek:
Dziękuję! Tak próbowałam - wyskakiwał błąd, że za duży. Myślę - że po prostu rozmiar za duży. Ale jako jpg łyka bez problemów. Pobawię się, dzięki za dobre chęci i nazwy programów  :kwiatek:
ushia   It's a kind o'magic
26 stycznia 2010 20:58
podglądnęłam Dorcysi anim-gifa z avatara
Ciężkie można wstawic - ona ma ponad 300klatek i prawie 1Mb  😜
Tylko nie wiem czemu czasem sie rusza, a czasem nie  🤔
cieciorka   kocioł bałkański
26 stycznia 2010 21:34
ushia- dorcysi avatar chyba sie po prostu "kończy". animacja jest dość długa więc sprawia wrażenie ciągłej, ale chyba się po prostu kończy.
ushia   It's a kind o'magic
26 stycznia 2010 21:37
ale gify sa zapetlone - jak sie skonczy to powinien zaczac od nowa

wgapiałam się w niego intensywnie - jak ma humor zachowuje sie jak normalny gif i idzie od poczatku

zreszta on sie zatrzymuje w roznych momentach - jakis czas zastanawialam sie nawet czemu dorcysia ciagle zmienia avatar i ciagle na Atkinsona  😉
Hihi rozprawy na temat Jasia Fasoli. Taki powinien być tytuł 😁
BTW mój awatar zaczyna się od heloł i machania łapką.
cieciorka   kocioł bałkański
26 stycznia 2010 21:56
hm, to dziwne. ja tez zwrociłam na to uwage i kilkakrotnie odświerzałam stronę żeby zobaczyć co i jak.

halo, jesli sama chcesz zrobic gif: http://www.instalki.pl/programy/download/edycja_grafiki/UnFREEz.php
jako dupa komputerowa uzywałam tego programu do sklejania i byłam zadowolona
busch   Mad god's blessing.
27 stycznia 2010 20:23
Halo - nie mam pojęcia, czemu masz z animowanymi awatarami problem.  🤔
Jak dotąd miałam kilka gifów pełniących rolę awatara, większość z nich w górnej granicy normy długości i szerokości - nigdy mi forum nie robiło problemów z tego tytułu... 


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się