Torwar 2010

http://www.csiwarszawa2010.pl/

Miejmy nadzieje, ze wszystko pójdzie dobrze i zawody uda się zorganizować. Zostało niestety wbrew pozorom niewiele czasu.
No i kto ma w planach odwiedzić tegoroczny torwar?


Jeśli taki wątek już się pojawił to proszę o skasowanie, szukałam ale nie znalazłam.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 stycznia 2010 20:01
Zastanawiałam się czy pojechać. Zależy po ile będą bilety, ale jestem raczej na tak 😉 O ile wszystko wypali 🙄 Ktoś wie gdzie będzie można kupić bilety (poza kasą torwaru)? 👀
deborah   koń by się uśmiał...
27 stycznia 2010 20:02
zastanawia mnie jedno. tak bardzo jęczą że brak sponsorów itd a oferta przygotowana tak, ze jesli potencjalny sponsor nie ma min 40 tys na zbyciu, nie ma szans wesprzeć imprezy...
Ja ma nadzieję,że wszystko wypali,bo nie udało mi się pojechać ani do Katowic ani do Poznania i byłam bardzo nastawiona na to,że posiedzę na Torwarze.
Ja wyjatkowo w tym roku tez chcialabym wybrac sie na Torwar.
Ktoś wie gdzie będzie można kupić bilety (poza kasą torwaru)? 👀

pewnie na ticketpro, a więc i w każdym Empiku


zastanawia mnie jedno. tak bardzo jęczą że brak sponsorów itd a oferta przygotowana tak, ze jesli potencjalny sponsor nie ma min 40 tys na zbyciu, nie ma szans wesprzeć imprezy...


yyy... a co ze zdaniem z ich strony "Każdy może być sponsorem – współorganizatorem zawodów CSI – W Warszawa – Torwar 2010 !" ? nie czaje 🙄
No każdy- o ile wyłoży minimum 40 000 plus vat 😁
Datki też przyjmują. Nie, no śmiech na sali 😁 😁 😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
27 stycznia 2010 21:11
Wpłacę im 8 zł, ciekawe czy się ucieszą 😁
Mialam sie wybrac, ale jakos wole sobie chyba w zawodach wystartowac niz je poogladac...  👀 a ta sama data. Nie rozdwoje sie przecie.

wiec w tym roku mnie nie bedzie.  😉
Bischa   TAFC Polska :)
28 stycznia 2010 08:28
Nie wiem czy będę . Szkoła , brak kasy ( rodzice lada dzień na wylocie do nowego domu ) . Może wolontariat ? Zobaczymy jak ze szkołą będzie .
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
28 stycznia 2010 08:47
coś czarno to widzę...

EquiSport sie w grudniu wycofuje z braku sposorów a teraz PZJ sam wraz z "działaczami, autentycznymi społecznikami" ich znajdzie tych sponsorów?
ash   Sukces jest koloru blond....
28 stycznia 2010 09:46
ja też czarno to widzę,chociaż ciągle mam nadzieję że zawody się odbędą!
mnie i tak najbardziej interesują te bazarki wokół hali🙂 zawsze coś ciekawego wyhaczę i potem wracam do domu z pełnym bagażnikiem🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
28 stycznia 2010 15:40
bazarki wokół hali jak na mój gust są snobistycznie drogie. Nie ma w nich nic ciekaweczgo oprócz tego że mozna się milutko w tłumie poprzeciskać ew. pomacać kurteczki po 1500 zeta.
Jak ma się rzecz z wolontariatem? Tylko od 18 lat i tylko ludność ,,tutejsza"?
ej nie prawda ostatniego dnia są wyprzedaże  😅 ja ostatnio kupiłam czaprak za 30 zł  😎
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
28 stycznia 2010 20:13
Ja się czaję głównie na te wyprzedaże, mam teraz zmiar zebrać jakąś konkretną sumkę, żeby móc spokojnie polować  🏇
A i zawody chętnie obejrze- zobaczymy  😀iabeł:
Severus   Sink your teeth into my FLESH
05 lutego 2010 06:48
Ja bede na 100% (jesli sie odbedzie)
majeczka   Galopem przez życie!
05 lutego 2010 07:09
Ja też chyba będę, ze swoim arabkiem będę startować w konkursie dla arabów, ciekawa jestem co odwinie 😁
oh! Również mam wielką nadzieję, że impreza sie odbędzie! Nigdy nie byłam na Torwarze, a w tym roku mam możliwość pojechać 🙂 3mam kciuki za sponsorów!
majeczka, to są już jakieś propozycje?Wiadomo jakie konkursy będą?
majeczka   Galopem przez życie!
05 lutego 2010 08:39
Ja wiem tylko tyle że zadzwoniła do mnie organizatorka i zaprosiła mnie z arabem na konkurs który będzie dla arabów w strojach historycznych... hmm skąd ja tylko ten strój wezmę?
aa rozumiem🙂Myślałam,że już coś więcej oficjalnie wiadomo.
historyczne są bardzo interesujace, mozna samemu zadziałać
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
05 lutego 2010 18:37
bo właśnie. Do zawodów miesiąc z małym hakiem a tu ani widu ani słychu o biletach  👀
gdzieś czytałam, że torwar 2010 odwołany....
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
05 lutego 2010 18:47
http://www.galopuje.pl/konie,zawodow-torwar-2010-nie-bedzie,9103.html

http://equito.pl/content/view/2143/49/

czy może to "przestarzałe" komunikaty?

edit: nie doczytałam że PZJ jednak stara się zorganizować zawody...
http://www.swiatkoni.pl/news-display/1635.html z tej informacji wynika, że będzie, skoro do 10.02.trzeba wysyłać zgłoszenia
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
05 lutego 2010 18:53
Edytka nie wiele czasu im zostało na akceptację  🙄
bilety juz powiiny być w sprzedaży.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się