kto pamięta Goldfevera i kamerę w boksie? www.marestare.com i inne kamery live

http://www.stallkamera.de/beerbaum/index.php

kamerka działa od 8-18 pokazuje stopklatki z życia siwego Coupe de Coeur - to nie jest Goldfever - on był kasztanem!!!
nie pytajcie zatem czemu po 19 kon ma dalej godzine 17.59 i czemu sie nie rusza 🤬


dla tych którzy kiedyś namiętnie Goldfevera podglądali 😉
O, dzięki. Fajne to było!
zastanawialysmy się własnie z deb czemu stoi w pasie w boksie i to futerko pod spod?
Na pewno w nocy dopinają mu wypinacze o tego obergurta  😁
to gdzie jego ogłowie hihi?
Odpal tego linka koło 3-4 w nocy, to się wszystko wyjaśni  😁
O ile dobrze pamiętam to kamera aktywna jest w określonych godzinach. I w nocy już nie.
kujka   new better life mode: on
29 stycznia 2010 12:06
sznurka, tez sie zastanawialam czemu tak... moze ma lateksowe oglowie i nie widacc 😁

a pamietam ze 80% razy kiedy wchodzilam na goldfevera - chlopaka nie bylo w boksie. jakos chyba na pory jego rozrywek trafialam.



edit: no prosze, ten tez juz sobie polazl.
hmm a to nie po to, zeby mu sie derka nie przesuwala, a futerko zeby go nie gniotlo? tylko z drugiej strony, przeciez maja napewno normalna derka z pasami....
edita: ja mam chyba cos nie tak, bo mam go dalej, a w dodatku obraz z kamery nie jest taki normalny, tylko jakby mi sie zdjecia wswyetlaly.
Ooo, siwy wyszedł!

A skoro kamera w nocy nie działa, to nie poznamy całej prawdy o tych wypinaczach. Szkoda.
katija Bo obraz zmienia się co minutę 😉
no niestety
ja pamietam jak kiedys polowalismy zeby obsługe zobaczyc;]
Mo B., aaa ok, tylko, ze u mnie kon nadal stoi...  🤔
taaaaaaaaaak! I widziałam tylko jakąś luzaczkę-blondynkę, co przekrzywioną derkę poprawiała 🙂
O jezu o co w tym chodzi?? Ja nie rozumiem po niemiecku. Że co na żywo ogląda się tego konia? 😀

Co do tego, czy mają derkę z pasami - wbre pozorom w takich profesjonalnych stajniach porządny sprzęt jest zazwyczja tylko na zawody 😉
branka, ja tez nie rozumiem, ale domyslam sie, ze to monitoring stajni. tez mam taki w pracy, tylko ja mam obraz LIVE 😉
Ale co, to jest dostępne w necie? Ludger o tym wie? 😁
branka, taaa ty przeciez masz takie doswiadczenie...

myslę ze wątek zrozumieją ci którzy są na volcie od kilku lat, kiedys wszystko było inne a czapraki nie były tak kolorowe;] i Goldfever nas cieszył!
kujka   new better life mode: on
29 stycznia 2010 13:00
branka, nie, nie wie. sekta zalozyla kamerke w boksie i konia podglada. a Ludger o niczym nie wie... i pamietaj! nie moze wiedziec!!
i to nie jest dostepne w necie. to taka sciema. tak naprawde to tego nie widzimy. i ty tez nie.
branka, taaa ty przeciez masz takie doswiadczenie...


🤔

Nie wiem o co do mnie pijesz, ale nie wiem o co chodzi w wątku więc spytałam. Bo mnie zainteresowała ta kamera.  Nie wiedziałam, że chodzi wam o jakieś derki sprzed iluś tam lat, skąd mam to wiedzieć?
branka może tylko wybrani mogą wiedzieć o co chodzi? Drogie koleżanki, podzielcie się swoim doświadczeniem i wytłumaczcie o co chodzi, gdyż ja także nie wiem 😉
Nie no spoko, po prostu byłam ciekawa 🙂
Siwy wrócił 😀
kujka   new better life mode: on
29 stycznia 2010 13:13
a dlaczego on ma rozpieta ta derke?
siwe sie latwiej obcieraja wiec moze po prostu zapobiegaja w ten sposob a pas po to by sie do tylu nei zsuwala dera :P
lostak   raagaguję tylko na Domi
29 stycznia 2010 13:17
ten kon chyba nie sra.... 🤔wirek:
Ponia   Szefowa forever.
29 stycznia 2010 13:18
łaaa ale fajnie😉
też pamiętam jak wchodzilam  i podglądałam Goldfever'a 😉
ovca   Per aspera donikąd
29 stycznia 2010 13:18
ten kon chyba nie sra.... 🤔wirek:

też się nad tym zastanawiam  😵
majek   zwykle sobie żartuję
29 stycznia 2010 13:23
Może tak jak moja... sra do żłobu  😲
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
29 stycznia 2010 13:25
ten kon chyba nie sra.... 🤔wirek:

właśnie zrobił, ale przy ściane z flots, więc nie widać. to tak specjalnie zeby widoków nie psuć  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się