Zimowe zmiany

darolga   L'amore è cieco
02 lutego 2010 21:23
Burza hahahaha padłam!
Gillian   four letter word
02 lutego 2010 21:24
[quote author=Kayra link=topic=16064.msg469145#msg469145 date=1265145694]
lostak, ale masz słłłłitaś blogasek!! Czy mój kucylek ze zdjęcia tez się tam nadaje?



jak zaplacisz pensjonat
[/quote]

a ile trzeba dać komciuff
rewir, profilaktycznie to se dajesz jak robisz tylko korytarz na 150cm raz w tygodniu taki lekki czterogodzinny  🤔wirek: no serio, i jak on ma być szportowy na dawce jak dla konika polnego, no?  🤔wirek:
lostak   raagaguję tylko na Domi
02 lutego 2010 21:26
w euro, jestesmy w jurop

jak zaplacisz kon sie bedzie nadawal. ale zadnego dembowania, bo mi sploszys te wytresowane.
vissenna   Turecki niewolnik
02 lutego 2010 21:26
afhata o rany... masz rację! Że nie pomyślałam o łatkach!!

Musze koniecznie nauczyć go jakiejś innej fajnej sztuczki! Może gryzienie albo kopanie na zawołanie?
NIe! Mam! Naucze go się kłaść, muszę tylko znaleźć czterech silnych facetów, by mu nogi na raz podkosili to wtedy się nauczy. Zaufajcie mi! jestem trenerem koni naturala!  😀iabeł:
lostak, komcie w ojro? no serio kurde, myślisz że jak ci konie walą głowami o bandy ze swojej sportowości to ceny takie zaporowe?
No wiesz no serio no foch no.
vissenna dzięki!! już lecem zakładać blogasska  🏇 i zakupić ru$hoffy komplecik (szkoda, ze muszem poczekać do jutra...)
Burza no trudno.. jakoś się będę musiała obejść bez Twojego trzeciego ucha...

ej a jak nauczę mojego dębować to zrobi mi się z siwego skarogniady z odmianami?  🤔
jestem rzułtodziób i nie wiem...  😡
Burza no właśnie mi moj trener(tak, ten sam ktory nauczyl mnie depilatorem golić konie) że dembowanie ma negatywny wpływ na kolorki u koni i ja mu wierze... 🙄


i co z tymi sterydami ja się pytam?? ma to aż taki wpływ na te kolorki?? dobrze je podaje czy może źle? 🙁 help
Burza, a na czwartym levelu to wystarczy podwójna dawka czy więcej? A może dam potrójną to mu wesołość podskoczy?
afhata, sterydy na trening a nie na kolorki, my tu przecież o poważnych rzeczach rozmawiamy!
Kayra   Kucusiowy wariat :P
02 lutego 2010 21:30
lostak, a są jakieś rabaty dla voltowiczów? :< Bo ja tak dużo ojro nie mam.
Kayra, dla voltowiczów to jeszcze podwyżki by były 😁
Zygzak, ale musi dembować w boksie w nocy, bo te 5h jazdy dziennie to nie zdaży spłynąć całkiem.

afhata, masz sterydy 'koloru-magia-i-siła' to wybierasz kolor dla swojego konissia w treningu i dajesz, ja daje najpierw pół wiadra a potem jeszcze wiaderko.
trzynastka   In love with the ordinary
02 lutego 2010 21:31
baby !  😂

Jak dobrze, że dzisiaj mam wolne  💃


rewir
ale Ty głupoty gadasz..  naprawdę myślisz, że kolor nie ma nic wspólnego z osiągnięciami w treningu ! przecież wiadomo, że różowe są najlepsze

lostak   raagaguję tylko na Domi
02 lutego 2010 21:31
wypowiedz autorki watku z "laicy o koniach": 12 LAT doświadczenia mam teraz !
Wtedy miałam 10 lat, a ile doświadczenia to nie wiem. Zresztą k uźwa to takie ważne. Liczy się pozostała treść 

auuuuaaaaaa.......


co do sterydow, zrozumcie w koncu, ze na dilerke, to trzeba miec licencje 🤬 a nie tak kazdy chcialby soboe sterydowac, a papier? to co? licencja, to co? lenie smierdzace....
ninevet, dlatego mój rooShoFfieje na usShkahH!

lostak, dlatego tylko ty dilujesz 😁
trzynastka   In love with the ordinary
02 lutego 2010 21:34
Burza to mało ! Musisz coś z tym zrobić, ja mojego wstawiłam powyżej. A jakie wyniki ma !
lostak   raagaguję tylko na Domi
02 lutego 2010 21:34
Burz, 8 lat tu jestem, a ty ameryke odkrywasz.... 😵
rewir - ale ja to wiem i ja nie mowie o tych zwykłych sterydach tylko tych z nowej produkcji - "magic color plus" co to i trening mają wspomagać i kolor
nie słyszałaś jeszcze o nich?? 🙄
trzynastka   In love with the ordinary
02 lutego 2010 21:35
lostak - to masz coś żeby mi te kropki się odbarwiły.. nie chce mieć hreczkowatego konia, jak ja sie z nim na arenie miedzynarodowej pokażę ?!
już wiem!! wypnę go w boksie na wypinacze, czarną i... no właśnie jeszcze coś by się przydało...
i przyczepię do sufitu!! będzie musiał stać na tylnych nogach i mu spłynie!  💃
no i główkę będzie miał pieknie przy klacie  💃 tylko muszę go zostawić na 3 dni tak w boksie, żeby zapamiętał, że tak ma być  😅
lostak   raagaguję tylko na Domi
02 lutego 2010 21:36
a sa z serii "garnier, jak pieknie byc soba?"  bo to super strong jest.
afhata, słyszałam, ale lostak ich nie rozprowadza
Kayra   Kucusiowy wariat :P
02 lutego 2010 21:36
rewir, łosz kurde :P Teraz to już na nic mnie nie będzie stać. Ah ten mój długi jęzor :P
To może chociaż super rodowód się liczy!? My mamy My little pony, dlatego tak się zmienia @_@




lostak, przecież nie napiszę publicznie na forum, że sprzedaję lewe sterysidy na czarno nie?

Szlag  👀

Znaczy się w sensie oczywiście nie masz konkurencji.
Nie wiedziałaś że Piorek jest młp?  😁
lostak   raagaguję tylko na Domi
02 lutego 2010 21:37
już wiem!! wypnę go w boksie na wypinacze, czarną i... no właśnie jeszcze coś by się przydało...
i przyczepię do sufitu!! będzie musiał stać na tylnych nogach i mu spłynie!  💃
no i główkę będzie miał pieknie przy klacie  💃 tylko muszę go zostawić na 3 dni tak w boksie, żeby zapamiętał, że tak ma być  😅


nie zapomnij wrzucic mu sniegu do boksu, w zdjecia naszych koni, wszystkie chhodza jak grand prixy w sniegu
lostak - ile za kilogram  najlepszego towaru teraz wołasz?? 😎
i czy jest możliwość zostania twoim pośrednikiem w kraju juropy??(tylko że tu ojro nie ma:/)


rewir - bo ja to brałam ze szwedzkiego rynku - przynaje się - teraz jest mi głupio, bardzo głupio, ze nie wspomagam rodzimego rynku - obiecuje poprawę :kwiatek: :kwiatek:
nie zapomnij wrzucic mu sniegu do boksu, w zdjecia naszych koni, wszystkie chhodza jak grand prixy w sniegu
Powiedziała ta co ma białą imitację śniegu na hali i jej konie też tam chodzą jak grand pixy bo się boją tego białego koloru 😎
lostak   raagaguję tylko na Domi
02 lutego 2010 21:39
lostak, przecież nie napiszę publicznie na forum, że sprzedaję lewe sterysidy na czarno nie?

Szlag  👀

Znaczy się w sensie oczywiście nie masz konkurencji.
Nie wiedziałaś że Piorek jest młp?  😁



a tak na serio, to powinnismy przestac.  niektorzy mysla ze to na powaznie z tymi sterydami i rozne dziwne PW mi pisza. 🤔
trzynastka   In love with the ordinary
02 lutego 2010 21:41
[quote author=lostak link=topic=16064.msg469217#msg469217 date=1265146672]
nie zapomnij wrzucic mu sniegu do boksu, w zdjecia naszych koni, wszystkie chhodza jak grand prixy w sniegu
Powiedziała ta co ma białą imitację śniegu na hali i jej konie też tam chodzą jak grand pixy bo się boją tego białego koloru 😎
[/quote]

To jest efekt "białych kafelek", jak umyjesz je potem chodzisz na palcach by ich nie pobrudzić. One mają to samo. Wiedzą, że jak nasyfią to Lostak da mi po mopie i jazda.  😉
lostak śnieg to potem na zawody też każę przywozić na czworobok 😎
a sterydk to może by mi się też przydały żeby zmienić kolor innym łobuzom  🏇 bo z ne-siwego swienie nie spłynie...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się