Zimowe zmiany

ojjj ktoś chyba zminił nick 😎
🤣  🤣  🤣
Przydałby się jakiś baner na początku "Zeżarcie szczypiora- dziel wszystko na pół" 😁
lostak,  o jaaaaa, serio?  😲
lostak   raagaguję tylko na Domi
02 lutego 2010 21:42
[quote author=rewir link=topic=16064.msg469224#msg469224 date=1265146779]
[quote author=lostak link=topic=16064.msg469217#msg469217 date=1265146672]
nie zapomnij wrzucic mu sniegu do boksu, w zdjecia naszych koni, wszystkie chhodza jak grand prixy w sniegu
Powiedziała ta co ma białą imitację śniegu na hali i jej konie też tam chodzą jak grand pixy bo się boją tego białego koloru 😎
[/quote]

To jest efekt "białych kafelek", jak umyjesz je potem chodzisz na palcach by ich nie pobrudzić. One mają to samo. Wiedzą, że jak nasyfią to Lostak da mi po mopie i jazda.  😉
[/quote]

mop to najbardziej nowoczesna forma treningu, walenie batem koni to juz staroc z XX wieku
A mój koffany  RooShoffy koniś tak obrasta futerkiem na zimę, że moja krejzi kumpela Jolka sobie robi z niego papcie (na zdjęciu razem z nim):

Kochani, możecie zwolnić?
Chcę być na bieżąco w zmianach zachodzących u Waszych koni, a nie siedzę przy kompie teraz cały czas.
Robię tosty.


ooo, ktoś chce? zrobię więcej!  :kwiatek:
lostak   raagaguję tylko na Domi
02 lutego 2010 21:44
lostak,  o jaaaaa, serio?  😲


wiesz, wbrew pozorom, i wbrew temu ze sie na tym forum swiatnie bawimy... ludzie czaem biora nas na powaznie.  tez sie dziwie, ale tak jest.
lostak   raagaguję tylko na Domi
02 lutego 2010 21:45
Kochani, możecie zwolnić?
Chcę być na bieżąco w zmianach zachodzących u Waszych koni, a nie siedzę przy kompie teraz cały czas.
Robię tosty.


ooo, ktoś chce? zrobię więcej!  :kwiatek:



czy ty wiesz, ze jak kopalismy tunel do pekinu, zeby wystartowac w olimpiadzie, watek sprzed jakis 4 lat, to ja robilam codziennie obiadki?


edit: poniewaz na dzisiaj najadlam sie juz szczypiorku, ide spac.  dobranoc voltopiry.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 lutego 2010 21:51
Się Ciociu nie dziwię. Zamówiłam z miesiąc temu moje sterydy i ni widu, ni słychu. Będę musiała Cie podać do nieuczciwych voltowiczów...
I podkabluję, że nie używasz edycji...
vissenna   Turecki niewolnik
02 lutego 2010 21:53
O rany! A MOŻE BY ZROBIĆ PARADĘ KONI - KAMELEONÓW PRZEZ TUNEL DO PEKINU?!  😅
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 lutego 2010 21:59
teraz kanałem do Londynu 😉
To ja wam pomogę! Już biorę łyżeczkę i kopię z drugiej strony!
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 lutego 2010 22:03
mamy w pewnej stajni jednego Batona,to pójdzie taranem,łatwiej będzie....
ale fajnie!! nareszcie zwiedzę Londyn!! 💃
ej, bo już sobie ręce ubrudziłam!!!
darolga   L'amore è cieco
02 lutego 2010 22:08
A mój jest taki.
Zależy od nastroju.











A tak naprawdę to jest brudny siwy... tylko mu każę czernieć do zdjęć, bo takie budzą większy zachwyt 🙁

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 lutego 2010 22:10
eee darolga, jakby był w olimpijskie kółka to by się nadawał  😁
darolga   L'amore è cieco
02 lutego 2010 22:11
Wiem 🙁
Ale pracujemy nad tym  🏇
Padłam i nie mogę uwierzyć, ze ten wątek wisi otwarty   😵 🤣  Myślałam, że po kamerze Goldfevera mnie nic nie zdziwi, ale tamten wątek ma teraz konkurencję!

darolga - przedostatni najlepszy, więc przekonaj go żeby zawsze taki był i na inne kolory juz futra nie zmieniał!
darolga, ten przedostatni kolor to pewnie dlatego, że go denaturatem poiłaś
darolga   L'amore è cieco
02 lutego 2010 22:16
Mój ulubiony jest taki:

Dla każdego, smacznego!  :kwiatek:

trzynastka   In love with the ordinary
02 lutego 2010 22:35


Burza kłamaaaała.. mówiła, że tylko za uszami ma różowo a tu proszę !  😉
darolga   L'amore è cieco
02 lutego 2010 22:38
Tak jeździmy na zawody  😎

Ale kantar ma brzydki, taki szarobury  🙁 i nie ma kokardki na grzywce 🙁
Phi darloga a gdzie magiczny pelham z kryształkami swarovskiego, poświęcony w kaplicy siły różu i mrocznych kucyków ciemności??? A gdzie różowe ogłowie z diamencikami w kształcie serduszek? I jak ty chcesz bez tego podstawowego sprzętu robić pasaże i skakać 180 ze stępa? No jak??
Poza tym brakuje ci diamencikowych ostróg, one sprawiają że koń od razu sam wie którą przeszkodę skakać!
darolga - nic dziwnego, że różowy najlepszy - taki kofffany  🙂


wistra - jak możesz 😀 ciężarnej takie smakowite widoki przedstawiać 🙂 zgłodniałam
darolga   L'amore è cieco
02 lutego 2010 22:54
😕 😕
no nie  😕
dlatego nam ostatnio nie idzie ;(


http://www.barbie.com/activities/friends/caligirl/HorseAdventure/   🏇

To mój virtualny rumak:

Takie zmiany w kolory to nic! mój ogr nie tylko na zimę, ale w każdą noc zaminia się w łognistego kochanka!. to jest zmiana! zazdrość
Darolga - może Pinkuś chce wybrać sobie z klaczy Pony swoją koffaną? 😀 stworzymy im konto na naszej-klasie 🙂

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się