Zimowe zmiany

Mój konik wyjątkowo przyciemniał na zime.  💃
Może wy też macie się czym pochwalić ? Wstawiajcie zdjęcia  👀
lostak   raagaguję tylko na Domi
02 lutego 2010 21:05
moje koniki na blogu www.lovekonisiemisiepysie.pl zmieniaja kolory nie tylko zima, ale jak zmienia im sie nastroj, raz sa biale, raz czarne, a jak sa zle to bronzowieja...  twoje tez? 👀
jacie lostak nie wiedziałam że prowadzisz taki fajowski blog  😎
Gillian   four letter word
02 lutego 2010 21:08
a mojemu konikowi wyrasta trzecie ucho na zimę.
lostak, zle to sie czerwone robia.
AloneHorse, tak, to cos niesamowitego, ze kon sciemnial na zime. jak go ogolisz to zrobi sie jasniejszy, bedzie temat na nowy watek. 😵
vissenna   Turecki niewolnik
02 lutego 2010 21:10
lostak sffitaśne Te TfoJE KoNIczKi!!!!!!  😜

Mojemu konisowi za to na zimę wszystkie łaty znikają i robi się tak cudowny, pod kolor śniegu pewnie!  😅
lostak   raagaguję tylko na Domi
02 lutego 2010 21:11
jacie lostak nie wiedziałam że prowadzisz taki fajowski blog  😎



to bylo zawsze moje ukryte marzenie... i w koncu sie spelnilo... ja sie spelnilam... zmieniam kolor... staje sie jak moje konisie, jupi!
Gillian, pffii i myślisz, że taka jesteś fajna?
Mój się robi trochę w ciapki trochę w paski i do tego wyrastają mu dwa trzecie ucha!
Mój koniś posmutniał zimą jak mu kazałam wejść na 4 level wtajemniczenia i zrobiłam mu rollkur tak jak radziliście w kąciku rzułtodzioba, jak sprawić żeby on był znowu wesoły i się ze mną bawił?
Kayra   Kucusiowy wariat :P
02 lutego 2010 21:13
A mój jest teraz taki o:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 lutego 2010 21:14
daj mu buraki rewir  😎
a mi sie stronka lostak nie otwiera ;( ;( ;(
no i nie mam konisia.. mama powiedziala ze mi nie kupi bo jestem niegrzeczna ;( ;( ;(
Gillian   four letter word
02 lutego 2010 21:14
Burza, no i zamknęłam się w sobie 🙁
lostak   raagaguję tylko na Domi
02 lutego 2010 21:14
glupia ty! a nie odkrecilas mu szyi w druga strone??? najpierw sie naucz, a potem rob, albo zapytaj kogos bardziej doswiadczonego. 🤬

edit: to bylo do uzytkownika rewir
Burza mojemu dwa czwarte... weź się zamień na jedno cooo?
poza tym mój się nie zmienia...  🙁 co mam zrobić, żeby się zaczął zmeniać? 👀
i znowu zabawy na całą noc macie...
pfff a myślalam, że tylko moje konisie to takie kameleony 😕

czyżby miały na to wpływ ostatnie sterydy podawane 6 razy dziennie (3 razy dożylnie, 2 razy domięśniowo i raz ...(sama nie wiem czy mogę powiedzieć gdzie :icon_redface🙂 😁

a w nocy to już nawet świecą 🏇


edit. literówki
lostak   raagaguję tylko na Domi
02 lutego 2010 21:16
link sie nie otwiera wszystkim, bo raaguje tylko na prawdziwych koniarzy 🏇
ale ja jestem prawdziwa koniara! glaskalam nawet araba ostatnio! taki mial ladny wygiety pyszcxzek!
vissenna   Turecki niewolnik
02 lutego 2010 21:18
To jeszcze nic! Ja umiem zrobić tak, że jak pociągnę mocno z całej siły wodze to koniczek staje demba!
Zawsze wiedziałam, że on jest taki kochany i robi tylko dla mnie takie sztuczki!  😁

zygzak żeby koń zaczął się zmieniać musisz założyć sffitaśny blogasek i ubrać konia na różowo. Nie zapomnij o brokacie!!!
Ktoś, Które lepsze?




lostak ja już jestem doświadczona - otwiera mi się Twój blog. Ale w drugą stronę to którą? na południową północ?
ha! to jest nic! mojemu na zime rosnie piata noga! a moze to nie na zime tylko ogolnie...
lostak   raagaguję tylko na Domi
02 lutego 2010 21:20
otworz od siebie, do siebie sie nie da, rozumiesz prawda? uzytkowniku rewir?
rewir, dobrze ciocia lostak mówi, najpierw musisz być óczona przez kogoś prawdziwego rolowania, mam nadzieję, że masz PYSKZZORAJ? Bez tego to zapomnij żeby był wesoły. Sterydy dałaś?

Zygzak, nie dam, bo mi odejdzie -10 do lansu!
Kayra   Kucusiowy wariat :P
02 lutego 2010 21:21
lostak, ale masz słłłłitaś blogasek!! Czy mój kucylek ze zdjęcia tez się tam nadaje?
vissenna - a jak staje demba to ty się tak nie boisz że mu łatki wrócą?? i co wtedy zrobisz??
lostak   raagaguję tylko na Domi
02 lutego 2010 21:22
lostak, ale masz słłłłitaś blogasek!! Czy mój kucylek ze zdjęcia tez się tam nadaje?



jak zaplacisz pensjonat
Burza, sterydy daję często, dostał w zeszłym tygodniu profilaktycznie, ale nie wiem czy nie zwiększyć dawki?

lostak, rozumiem, przecież jestem doświadczona.
darolga   L'amore è cieco
02 lutego 2010 21:22
Uczta!  🏇


Mój jest najlepszy. Zmienia kolor do czapraka/padu, żeby nawet te niepasujące kolorystycznie pasowały 😀 dzięki temu mogę kupować wszystko i wszystkie!
afhata,  👍

Ja swojemu nie daje dembować bo potem mu właśnie spływa odmiana na pupę i wygląda nie lansiarsko.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się