różne "patenty"

any, Rudzielc_23
Wiedziałam, że tu znajdę odpowiedź! Wielkie dzięki, ratujecie mi życie 😅 😍 :kwiatek:
Nevermind   Tertium non datur
06 maja 2022 21:39
Ma ktoś może przykłady prawidłowej pracy na patentach (zdjęcia/filmy) i chciałby się nimi podzielić? Chodzi mi o użycie patentu w celu wyrobienia mięśni/zaangażowania zadu i grzbietu. Zarówno pod siodłem jak i na lonży.
Chętnie przytulę także zdjęcia z serii "przed i po" 🙂
Szukam, żeby się trochę opatrzeć, zobaczyć jak dokładnie to wygląda, na pracę których konkretnie mięśni wpływa - bo wiadomo, teoria teorią, ale zawsze najlepiej sprawdzić w praktyce (;

Jeśli ktoś woli może przesłać mi przykłady w wiadomości prywatnej (: Obecnie polski internet to ciągła ,,konstruktywna" krytyka wszystkiego, więc całkowicie rozumiem obawy przed publikowaniem takich treści
Jakiegoś konkretnego patentu?
Nevermind   Tertium non datur
09 maja 2022 01:01
flygirl, Może być wszystko poza patentem na tył 🙂 Chcę się po prostu napatrzeć co jak wygląda, jak dokładnie działa. A z kolei nie chciałabym oceniać tego po zdjęciach sklepów, tylko zobaczyć poprawne przykłady, jakie użycie rzeczywiście się sprawdza, które mięśnie się rozbudowują 🙂
Od razu uspokoję, nie mam zamiaru niczego majstrować z nieznanymi patentami bez pomocy osoby bardziej doświadczonej w temacie 😉 To tylko dla ćwiczenia oka
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się