Podróże

ash, lecieliśmy Swissem i przesiadaliśmy się w Zurichu chyba. Bilety kosztowały 2700 od osoby, a mój 2900 (zabrakło tych tańszych 🙂 ). A ty jak planujesz lecieć?
ash   Sukces jest koloru blond....
23 marca 2012 14:33
no to luz 😀
Mój brat mi powiedział, że oni lecieli za 2200 od osoby i żebym tak szukała! Ale to było 5 lat temu. 😁
Ja znalazłam bilety po 2700 - 3100 od osoby.
Jak patrzę to są przesiadki w Kijowie, Amsterdamie, Stambule i Paryżu.
Szukam tak, żeby czas oczekiwania na drugi samolot był krótki, a nie 20h 😵
Dzionka... a wy nie lecieliście na ten ślub brata do Tajlandii Aeroflotem z przesiadką w Moskwie przypadkiem....?
Ja leciałam do Tajlandi Austrian Air z przesiadką we Wiedniu, czekaliśmy na drugi samolot ok 1,5 godz
mery, hahaha, ale ze mnie dupa 😀 😀 Faktycznie! Pochrzaniły mi się loty, gdzieś indziej tak leciałam. ash sorry, jakieś zaćmienie chyba miałam 🙂
kujka   new better life mode: on
23 marca 2012 21:02
Dzionka, i jak Aeroflot Ci sie podobal? Ja bym sie bala chyba!
kujka, wiesz co, ja mam jakąś czarną dziurę w pamięci dot. tego lotu, więc chyba nie będę się już wypowiadać 😀 Pamiętam tylko, że jak spałam brat włożył mi do bagażu podręcznego w trakcie lotu torbę z nowym i-podem a ja spanikowałam jak się obudziłam, że mi ktoś narkotyki podrzucił w samolocie i zostawiłam tą torebkę w damskim kiblu 😀 Więc może no comments 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
25 marca 2012 19:58
Bilety kupione!! Lecimy 9 lipca Aeroflotem przez Moskwę, więc dokładnie tak jak Ty Dzionka.
Mój brat leciał dokładnie tą samą trasą 5 lat temu i bardzo polecał!
Ale się cieszę 💃 💃 💃
Gratki Ash, zazdroszcze!! 🙂
My tez juz postanowilismy - bedziemy jechac autem do Czarnogoryyyyy!!!! 😀 Strasznie sie ciesze. Zatrzymamy sie na dzien w Pradze, potem troche w Chorwacji. Musze zrobic jakis research gdzie co warto zobaczyc 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
26 marca 2012 10:49
nerechta, zazdroszczę 🙂

Notarialna szuka chętnych na Czarnobyl 🙂
http://ogloszenia.re-volta.pl/ogolne/szczegoly/150


Może nie w tym roku, ale w przyszłym, chętnie pojechałabym gdzieś dalej. Może ktoś organizuje wyprawę i szuka towarzyszy?
Kurde kurde, a my zero planów na wakacje! Chyba czas się zacząć ogarniać 🙂

ash, super, na pewno będziesz zachwycona 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
26 marca 2012 12:29
zupełnie mnie powaliło 😡
siedzę przy kompie i szukam japonek, kostiumów, kapeluszy, letnich sukienek 😡
już bym chciała lecieć!
Dworcika   Fantasmagoria
26 marca 2012 15:45
Mam w planach Wilno. Poza zabytkami, które wypisane są wszędzie w necie, co warto zobaczyć?
Jakie atrakcje proponuje Wilno na 2-3 dni (w tym weekend)?
Poza tym:
- gdzie spać? (w necie sporo ofert, ale może ktoś, kto był ma po prostu sprawdzoną bazę?)
- gdzie jeść?
Czego "nie wolno" przegapić?
I wszelkie inne ciekawostki 🙂

Poza tym na jakie kosztty się nastawiać?
Słuchajcie gdzie szukać tanich połączeń lotniczych? Jakoś się ogarnąć nie mogę i chyba nie umiem szukać 😡
ash   Sukces jest koloru blond....
28 marca 2012 12:29
Dzięki :kwiatek:
warto poszperać na www.fly4free.pl
Mają wyszukiwarkę tanich lotów, artykuły nt. znajdowania promocji etc
pomocne bywa też i ichnie forum 🙂
ja mam subskrypcje kilku portali wyszukujących tanie połączenia na facebooku, a tak to sama na stronach tanich liniii szukam
Kurde kurde, a my zero planów na wakacje! Chyba czas się zacząć ogarniać 🙂

haha, ja tez żadnych planów nie mam, a wakacje, tj urlop mam juz za niecały miesiąc... 😉

a jeśli chodzi o Twoją podróż do Tajlandii, to ja za to bardzo dobrze pamiętam Wasz pobyt na lotnisku 😉
Mam pytanie do tych co byli na jakiejś wyspie kanaryjskiej. Którą wyspe polecacie na bardziej aktywny wypoczynek, czyli nie samo płaszczenie dupska tylko wędrówki, pływanie, bieganie itp  😉
chyba najwieksza - teneryfa 🙂
Ja byłam na Gran Canarii, ale nie odnotowałam wielkiej ilości atrakcji. Taka do pozwiedzania przez kilka dni maksymalnie.
Lanzarote ładniejsza, ale tę znam tylko z relacji siostry.
ja tez znam lanzarote tylko z opowiesci mojej cioci i ze zdjec, i stwierdzam ze to jakas MASAKRA 😀 same kamienie 🙂
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
07 kwietnia 2012 19:25
Lanzarote to typowa wyspa wulkaniczna, interesująca aczkolwiek dość specyficzna. Na pewno jest trochę do objechania, ale jeśli liczycie na aktywny wypoczynek przez całość wyjazdu, również polecam Teneryfę - jest największa i bardzo różnorodna, podczas bardzo intensywnego tygodnia da się ją dobrze poznać, łącznie z tymi zakątkami rzadko odwiedzanymi przez turystów, które w moich oczach wypadły zdecydowanie najatrakcyjniej.

Wstawiałam kiedyś zdjęcia z mojego wyjazdu, ale chyba warto..









nalle, super! Pokażesz więcej zdjęć stamtąd?
hoho, wyglada fajnie! Czy po tych gorach mozna smigac? sa jakies szlaki?

edit: juz looknelam, cos tam mozna polazic, fajnie 🙂
My 23 wybieramy się na Fuerteventurę.
I w związku z tym mam pytanie - czy wózek do samolotu to musi być taki mega składany, jak parasolka, czy może być taki składany, ale w dwóch częściach?
Dziewczyny (i Chłopaki), ratunku!
Pilnie potrzebuję zarezerwować znajomym lot z Turcji do gdziekolwiek w UE.
chodzi o to, żeby otrzymać mailem potwierdzenie rezerwacji ZANIM się zapłaci.
Chodzi o to, żeby wpuścili ich z Indii do Turcji (celnicy chcą mieć pewność, że wylecą z kraju). Trochę to dziwne, bo na www ambasady nie ma nic o takich wymogach (że trzeba mieć bilet wylotowy z kraju i rezerwację w hotelu).
znacie jakąś linię, która tak działa? próbowaliśmy z pociągiem, ale wszytsko jest po turecku i właściwie nie wiadomo, co na tej rezerwacji jest napisane :P
help!
nikt Ci lotu nie potwierdzi zanim nie zaplacisz, zapomnij 🙂
Oni chca zostac w Turcji? Czemu maja takie problemy?
Pokemon zalezy pewnie jaka linia lecicie, ale nigdy nie spotkalam sie z tym, zeby byly jakiekolwiek problemy z dwuczesciowym wozkiem 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się