Podróże

W Irlandii pizga ale ladnie jest 🙂 Warto zobaczyc  🙂
pokemon, byłam na Gran Canarii w grudniu - w ciągu tygodnia tylko jeden dzień czułam, że wieje. Ale w górach, a nie na plaży. Generalnie cały tydzień, poza tym jednym dniem, był taki, że mogłam się kąpać (a jestem zmarźlakiem). Na wyjazd z dzieckiem zdecydowanie polecam, ale na tydzień. Wystarczy, żeby sobie całą wyspę ogarnąć 🙂 Dwa tygodnie, to takie 5-7 dni na byczenie się i reszta na zwiedzanie.
ash   Sukces jest koloru blond....
09 października 2012 09:36
Pok ja kiedyś byłam na Sylwestra na Teneryfie i pogoda była bardzo dobra. Trochę wiało, ale było ciepło. Wybyczyliśmy się na maxa.
Wspomnienie lata.
Bizony o poranku w Yellowstone

A gdzie sa ? Ano u siebie, trzeba sie do nich dostosowac, zwlaszcza ze w stadzie sila  🙂



Z Bear Country USA (http://www.bearcountryusa.com/) Podejrzewam, ze nigdzie nie zobacze juz takiej ilosci niedzwiedzi.
Co robia male misie ?
albo sciemniaja, ze nie broja
albo spiac  

a w tym czasie duze misie ... tez spia
albo, rowniez bedac u siebie, sprawdzaja kto im sie po okolicy wloczy

Co robily pumy, nie pokaze, bo mamy tu dzieci  😉
baba_jaga, boskie!  😀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
18 października 2012 14:00
Ktoś się orientuje czy są jakieś tanie loty (do 200zł) bezpośrednio do Paryża? 🙂
Najlepiej Kraków, Katowice, ewentualnie Warszawa lub Wrocław.
Strucelka na pewno takie są, musisz szukać na stronach ryanair i wizzair. Ja na miesiąc przed wylotem kupiłam za 250 zł tam i z powrotem bez żadnych ukrytych opłat 😉
Adaaa   Me gusta el caballo, me gustas tu!
18 października 2012 19:42
Strucelka pewka, ze sa! Ja kupilam za 15zl plus oplaty( lacznie 45zl) na 24.11 😀 Krakow-Paryz 😀 Linia Ryanair oczywiscie :P

Teraz chyba staja wlasnie jakos do 200zl 🙂

Zbieraj sie to polecimy razem ;p
dolicz jeszcze transfer z lotniska w Paryzu do centrum i cena "troche" wzrosnie 😉
Easy jet lata z Krakowa na lotnisko de Gaulle
to ja bym juz dawno poleciala z KRK do CDG 😉

byłam, widziałam i się zakochałam!! 🙂 cóż to był za rewelacyjny wyjazd: ciepły, kolorowy, pyszny i leniwy... 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 października 2012 10:00
Mery a co to jest Cdg? 😀
cieciorka   kocioł bałkański
21 października 2012 12:38
Zapewne lotnisko w Paryżu.
lotnisko Charles de Gaulle
znacie jakiś niedrogi nocleg w Pradze? 🙂
Ja znam tani 😉 Hostel w dzielnicy Kobylisy, koło stacji Ladvi. W przeliczeniu wychodziło chyba 15 zł/dobra. Ale to 5 lat temu było 😉
Kurcże byłam w Pradze z 2 razy po taniości.
Wynajmowałam apartament- mieszkanie ekipą kilku osob - 3 pokoje, lazienka itd. było bardzo tanio i lux naprawdę.
Jak ekipą to tylko apartament.
Wpisz prauge accomodation. Wyjdą ci takie mieszkania.

Tu wynajmowalam
http://www.accommodation-prague.cz/ gadają po angielsku, załatwiają mailem, jedziesz, porzucają ci klucze.
emade, ja znam bardzo tani nocleg - parę lat temu spałam ze znajomymi w czymś na kształt  opuszczonego akademika, chyba z 10zł za noc od osoby nam wychodziło. No ALE:
- po powrocie z imprezy znaleźliśmy w jednym z łóżek jakiegoś pijanego kolesia 😀 Wynieśliśmy go na prześcieradle na korytarz. Jak wszedł? Ano zamek nie działał, pomylił pokoje.
- w nocy innym Polakom mieszkającym w tym samym "hotelu" skradziono z jego parkingu samochód.
- były syf kiła i mogiła - śmieliśmy się z tego, ale więcej niż dwie noce byśmy nie wytrzymali - bleee.

Tak więc nie polecę ci go 😀 Ale Pragi zazdroszczę, cudowne miasto!
Ja w tym roku mieszkałam na akademikach na praskim Strahovie. Pani w recepcji udzielała nam bardzo wyczerpujących odpowiedzi biegłym angielskim, co też wliczam do plusów tego zakwaterowania. Korytarze miały dość więzienną atmosferę, a pokoje staroświeckie, ale czyste. Łazienki wspólne, trochę mało intymne, ale nie spotkałam tam nikogo ze współmieszkańców (ale byłam tylko trzy dni w mieście).
Generalnie do przeżycia, w końcu spędzaliśmy tam tylko noce 😉

Edit:lit
ja w Pradze spałam w Hostel Praha Ládví. było czysto, przyjemnie i w miarę dobre ceny !! 🙂


ja po Malcie i po Barcelonie  💘 💘 💘
Lecę do Turku do Finlandii 23go listopada. Za 42zł za 2 os, w 2 strony  😜
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
11 listopada 2012 08:44
jakie linie?
Czy orientuje się ktoś czy do Gruzji latają z Polski jakiekolwiek tanie linie?
Lotnaa   I'm lovin it! :)
11 listopada 2012 08:56
Lecę do Turku do Finlandii 23go listopada. Za 42zł za 2 os, w 2 strony  😜


Skandal!  😉

A ja chcąc dotrzeć z Francji do Polski muszę lecieć do Berlina. Przez Brukselę. I bynajmniej nie za 42zł  😤

wendetta, noja siostra lecąc gdzieś na Bałkany, znalazła tanie loty z Berlina. Nie pamiętam, czy to była Gruzja, ale chyba tak.
Już za 2 tygodnie o tej porze będę zwiedzać Loch Ness. Mam nadzieję, że pogoda dopisze  🏇.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
11 listopada 2012 11:17
Sisisa, taak, w Szkocji zawsze jest taka sama pogoda  😂
Czy orientuje się ktoś czy do Gruzji latają z Polski jakiekolwiek tanie linie? 

a skad i kiedy? z waw najtansze co lata do Gruzji to czarter, no i wiadomo, ze nie zawsze...
Lotnaa, hehe, siostra mówi, że ostatnio było całkiem znośnie. :P.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
11 listopada 2012 11:41
Sisisa, czyżby cisza przed burzą? Ale może się uda, nawet tam czasem świeci słońce 🙂
Lotnaa, no mam nadzieję, że nie i w czasie mojego aż czterodniowego pobytu pogoda będzie na tyle ok, żeby cokolwiek zwiedzić 🙂.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się