prawko

Facella trzymam kciuki! Bedzie na bank dobrze 😉
Anderia   Całe życie gniade
04 stycznia 2016 20:39
Facella łączę się w bólu, 3 razy już mam za sobą, a 19.01 czwarty - mam nadzieję, że ostatni, bo szału można dostać - człowiek wie, że umie, a przychodzi stres i wszystkie umiejętności idą w pierun. Na miasto co prawda wyjechałam, ale nie na długo. 😉
Co by było jednak pozytywniej, to dziś mój chłopak zdał za pierwszym razem - zaorał  🏇
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 stycznia 2016 12:16
A ja się przychodzę pochwalić że dzisiaj zdałam  😅 💃
Anderia   Całe życie gniade
08 stycznia 2016 13:24
Mozii gratulacje, za którym podejściem? 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 stycznia 2016 13:39
Pierwszym strzałem poszło  😀
Anderia, Dziękuje rownież i trzymam kciuki za Ciebie! :kwiatek:
Mozii, gratulacje! Czekają Cie najdłuższe dwa tygodnie życia 😀 tak dpjuz bym chciała jeździć (chociaż jak patrzę na śnieg, to moze trochę mniej), a ty trzeba czekać na plastik 🤔


Dziewczyny, nie ma czym sie martwić, przepisy przełożone na 2017, nawet liść nie został 😉
Czy podczas egzaminu normalnie można rozmawiać z egzaminatorem? Jakoś tak... nie wiem. Z jednej strony głupio się wydaje go zagadywać. A z drugiej to musi być strasznie drętwo w tym samochodzie jak nikt się nie odzywa  😁 Pewnie zależy na kogo się trafi?
anioleczek.97, ja nie zagadywałam tylko skupiałam się na jeździe 😉 I bardzo dobrze, bo tylko dzięki skupieniu nie popełniłam błędu, który by na miejscu zakończył mój egzamin 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 stycznia 2016 14:34
Ja nawet z instruktorem jakoś niespecjalnie dużo rozmawiałam, najczęściej to były pytania w stylu "a co, jeśli na egzaminie...", "a mogę tu tak i tak zrobić czy nie?". Zawsze byłam tak skupiona na drodze, że wcale mi nie było drętwo w ciszy. No może na światłach  😁
Jakimi samochodami można jeździć z prawem jazdy B1? . Widziałam, że są to te AIXAM czy jakoś tak, gdzieś mignal mi też jakiś DAIHATSU. Ile w tym prawdy?  😉 Widziałam różne opinie, niektórzy twierdzą że tym ostatnim nie można, że jest to normalny samochód.  😲 i już nie wiem
Ja z instruktorka bardzo duzo gadałam, bo jest mega fajna, ale na egzaminie słowem sie nie odezwałam 😁 miałam nawet plan, żeby egzaminatora zagadać, ale on jakos nic nie mówił poza poleceniami, a ja strasznie zestresowana byłam 😉 ale można pogadać, sa tacy co zagadają 😉
Jejku, zdałam!  😅 Za pierwszym razem  😜
A co do zagadywania... Na początku coś tam bąkaliśmy ale potem faktycznie, wszędzie szukałam haczyków i już nie było czasu  😁
anioleczek.97, gratulacje! 😉
Gratulacje Anioleczek!  😅
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 stycznia 2016 09:30
Zdałam 🙂 z tylko dwoma błędami na placu - oczywiście nie trafiłam w kopertę na łuku i zgasło mi auto na górce przez moją własną głupotę. Waliło śniegiem grubo, wiec nie robiłam zatrzymywania z 50, po mieście jeździłam nie więcej niż 20 minut. Przyjechałam na żółtym (zmieniło się jak byłam praktycznie pod sygnalizatorem, powiedziałam że jadę za szybko, jestem za daleko i jest ślisko, wiec hamowanie byłoby niebezpieczne, nie uznał tego za błąd) i najechalam na krawężnik, bo nie było go widać pod śniegiem, tez nie uznał za błąd. Także jazda po mieście bezbłędna. Uff nareszcie. A mówiłam w tym tygodniu do Mamy, że ja już więcej za egzaminy płacić nie będę 😁
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
15 stycznia 2016 09:37
Facella gratulacje  😀 A ja się nie mogę doczekać aż odbiorę dokument  😁 😁
Facella gratki wielkie!!!  😅

Ja mam w poniedziałek o 8 teorie... trzymajcie proszę kciuki moccnooo!!! 😀
EJJ POTRZEBUJE PILNIE POMOCY 🙁
Jestem typową blondynką... Zapisałam się na poniedziałek na teorię, i byłam pewna, że zapisałam się na piątek na praktykę, a okazało się, że zapisałam się na łączony (nie pytajcie jak to się stało, że nie ogarniałam ile płacę...)

Nie interesuje mnie te 30zł dodatkowe na to wydane, ale jeśli bym zdała w poniedziałek teorię, to mi przepadnie egzamin piątkowy czy mogę się zgłosić na samą praktykę?

Proszę poradźcie coś!  😡 czuję się tak głupio...
Piaffallo, No jak masz zarezerwowany termin, to w sumie dlaczego nie? Wiem, ze wordy to casem średnio ogarnięte miejsca, ale mi sie wydaje, ze możesz
Piaffalo, jeśli masz czynny w soboty Word to jedź i się dowiedz na miejscu. Może z egzaminu można zrezygnować, na pewno można przełożyć, ale nie w dniu samego egzaminu. Albo zadzwoń tam po prostu. Mi się zawsze trafiali mili i pomocni ludzie w Wordzie.
Niestety jest nieczynny w weekend 🙁 temu pytam i myślę co robić by nie było problemów...
Piaffallo, najwyżej przepadną Ci te 3dychy, jak będziesz w poniedziałek i już zdasz to pójdź i powiedz jaka sytuacja, jeszcze raczej da się odwołać, a jak w poniedziałek nie zdasz (czego oczywiście Ci nie życzę, ale takie przypadki też się zdarzają), to będziesz miała od razu kolejny termin bez latania i przekładania praktyki 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
16 stycznia 2016 10:24
Do trzech dni przed planowanym egzaminem należy zgłosić, że coś tam się zmienia 😉 Z tego co pamiętam 🙂
Ogólnie gdyby mnie dopuscili do praktyki olewając teorie w piatek to byłoby mi to na rękę, bo kolejne terminy są na połowe lutego. po prostu nie chce kłopotów, a np instruktor w OSK mi powiedzial ze mogą anulowac caly egzamin piatkowy i od nowa zapisywanie sie ;/ dowiem sie w poniedzialek rano pewnie u jakiejs mniej lub bardziej milej pani w okienku co i jak ;p
Przepraszam za post pod postem, ale może tak sie przydac ta informacja komus 🙂
pisalam wczesniej o tym zapisaniu sie na laczony po teorii, system mnie wyrzucił z terminu :P

Zdałam dzis teorie  😅 i mam praktyke 1 lutego o 13 😉 zobaczymy co to bedzie 🙂 dzis jak widzialam co z pewnymi siebie facetami robi stres i jakie bledy popelniaja, to sie boje coraz bardziej  😁
Piaffallo, bo facetów zjada ambicja, bo przecież muszą zdać za pierwszym razem 😀
Ja mam jutro pierwsze podejście do praktycznego.. aż mnie pot zalewa jak o tym pomyślę.
xymena, trzymam kciuki 🙂 Ja w poniedziałek, tzn 1.02 podchodzę do egzaminu praktycznego po raz trzeci... Oby ostatni.
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 stycznia 2016 22:03
Moje prawko jest gotowe do odbioru, nie mam kiedy i jak po nie pojechać  👿 niby to tylko 40 km, a bezpośredniego połączenia NIE MA. Do dupy, że nie mogę go odebrać u siebie. Dobrze, że nie studiuję gdzieś na drugim końcu Polski  😵
xymena, też się denerwowałam przed, całą noc nie spałam. Tylko nie jedź za wcześnie do WORDu bo klimat tam panujący nie wpływa dobrze 😉 trzymam kciuki. na którą godzinę wzięłaś egzamin ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się