moda, ciuchy etc...

tulipan dokładnie ten kolor ? Czarne niekryjące, ale tez nie te najcieńsze. Swoją drogą świetna
tak jest, ten kolor, ale on na żywo jest trochę ciemniejszy (taki karmel bardziej, ciepły kolor). Postaram się zrobić zdjęcie z marynarką  🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
03 listopada 2011 14:41
Zdecydowanie czarne, właśnie takie pół kryjące  🙂
A buty, to zależy co masz w szafie chyba że planujesz kupić nowe na tę okazje.
cieciorka   kocioł bałkański
03 listopada 2011 21:19
Pursat ja się nauczyłam wyjmować z szafy nawet największe cacka 🙂 zazwyczaj jakiś cekinek czy inny psikus lubi się zgubić, ale jaka frajda z noszenia 💘

Mia ja jestem straszna sroka, kocham błyskotki 👀

yga of course!

po powrocie do domu 'położyłam' świeżo upolowany czaprak na dywanie. Miałam ubaw jak zobaczyłam do ilu ciuchów (również zgarniętych z podłogi :icon_redface🙂 pasował! Gdybym mogła sama bym się w niego ubrała 😂

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
04 listopada 2011 00:41
Kurczę, ja coraz bardziej zakochuję się w cardiganach. Mam kilka z których jestem zadowolona, ale ciągle mi mało. Genialne są te sweterki!
Pursat   Абсолют чистой крови
04 listopada 2011 08:38
Pursat ja się nauczyłam wyjmować z szafy nawet największe cacka 🙂 zazwyczaj jakiś cekinek czy inny psikus lubi się zgubić, ale jaka frajda z noszenia 💘

Świetnie to rozumiem, bo ja też mam słabość do takich rzeczy, z tym że obecnie zwycięża u mnie rozsądek. 🤣 Kiedyś w Mango była piękna pudrowa spódnica z piór i tak bardzo ją chciałam, ale jak pomyślałam, że pewnie zaraz pogubię te pióra, to aż mnie zmroziło. A tania nie była. 😁
Jakiego koloru rajstopy założyć do zielonobutelkowej spódnicy? Coś jak es szmaragd 😁 tylko bardziej wyrazista.
pomaranczowe 😀iabeł:
Tulipan moze cieliste rajstopy a na to czarne zakolanowki?

disco szmata czadowa  😉
czarne albo cieliste + czarne lub brązowe (czekoladowe) zakolanówki
ovca   Per aspera donikąd
04 listopada 2011 19:50
Czy Wam też zakolanówki się zsuwają? niezależnie od tego, jak wysoko je naciągnę, podczas chodzenia i tak opadają do kolan, próbowałam już kupować rozmiar mniejsze i efekt był taki sam.

z pończochami samonośnymi nie mam tego problemu, jakoś szczególnie patykowatych nóg też nie posiadam  🤔wirek:
Scottie   Cicha obserwatorka
04 listopada 2011 19:55
Mnie się zsuwają, może nie po przejściu 10 kroków i nie tak drastycznie, ale jednak. I wydaje mi się, że im są ciaśniejsze w obwodzie, tym bardziej zjeżdżają.
ovca   Per aspera donikąd
04 listopada 2011 19:57
Przymierzałam większe, to podciągnęłam je pod pachwiny, puściłam i poleciały w dół  😂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
04 listopada 2011 19:58
disco- ale cacka ! a te sukieneczki ajajajajjj  😍
Czy Wam też zakolanówki się zsuwają? niezależnie od tego, jak wysoko je naciągnę, podczas chodzenia i tak opadają do kolan, próbowałam już kupować rozmiar mniejsze i efekt był taki sam.

z pończochami samonośnymi nie mam tego problemu, jakoś szczególnie patykowatych nóg też nie posiadam  🤔wirek:


Zauważyłam, że zakładając na gołe nogi zsuwają się. W zależności jaki mają ściągacz - jedne mniej, inne bardziej. Ale kiedy ubieram na rajstopy to się trzymają..może przy chodzeniu minimalnie opadną, ale generalnie pozostają na miejscu.
Pursat   Абсолют чистой крови
05 listopada 2011 11:30
Potwierdzam - na rajstopach jest ok. 🙂
przyklejcie taśmą dwustronną 😂 no przynajmniej na rajstopy ;p;p
czy u was w tally weijl ekspedientki też są takie nachalne? myślałam, że trzasnę którąś zaraz :/ no i pytanko mam. w reserved widziałam na manekinie torebkę - chanelkę, ale nie miałam czasu jej szukać w sklepie. widziałyście taką w tym sklepie? bo jest taka w TW, ale jak mam tam wrócić do tych kobiet to mnie coś bierze :/
calore, mówisz może o TW w trójmieście? Ostatnio wyszłam z podobnymi odczuciami 😂 A chanelki wydaje mi się, że widziałam w Bershce.
nie, w Czeladzi, ale to pewnie "polityka" firmy, że każą im wciskać kupującym co popadnie. a w bershce popatrzę 🙂
w Czeladzi są okropne.. dlatego też nie chodzę do tego sklepu..
a gdzie u nas jeszcze jest tw? bo w pogorii chyba nie ma, a do sielsi to mi się nie chce ;p popatrzę w Częstochowie i porównam. jeśli będzie tak samo, to nic nie poradzimy, tak im każą i już :/
tylko katowice.
podbijam bo bez echa przeszło:

co założyć na taką luźną koszulkę? (moja jest z gunsami) chciałabym żeby było rock'n'rollowo-sexownie, ale nie mam za bardzo pomysłów.. ?

niestety nie mam skórzanej kurtki (choć i tak nie wiem jak bym ją założyła pod płaszcz), z rozpinanych rzeczy dysponuję tylko czarnym swetrem na guziki, cienkim kardiganem, luźną koszulą w kratę i szarą bluzą z futerkiem oraz czarną zwykłą spraną bluzą (koszulka też jest stylizowana na spraną ale to chyba nie jest to co chciałabym osiągnąć..)


edit:
dodaje zdjęcie bo w cytacie wyskakiwał błąd:
[img]http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/looks/2011/Look_0014015_0.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&call=url[file:/product/large][/img]
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 listopada 2011 19:07
[s]mam bardzo ważne pytanie: czy znalazłaby się dobra duszyczka, która kupiłaby mi w bershce koszulkę w rozmiarze S? przegrałam walkę ze sklepem internetowym i jestem cholernie zrozpaczona... oczywiście zapłacę za przesyłkę i nawet bilet miejski do sklepu i na pocztę jeśli zajdzie taka potrzeba... bardzo mi zależy, wszystko do dogadania się na pw...
[/s]
edit: już nieaktualne, dziękuję bardzo ovca  :kwiatek:
ovca   Per aspera donikąd
05 listopada 2011 19:11
Facella nie ma problemu 🙂 poszło pw
Gdzie znajdę takie pierścionki? Zakochałam się 😍
Gauchowata   Pretty Little Liars <3
06 listopada 2011 08:31
w jakim stacjonarnym sklepie znajdę takie nauszniki?
http://www.groszki.pl/groszki/51,95942,8772947.html?i=7
lub takie?
http://szafiarenka.pl/2/2531849/nauszniki.html


w Glitterze 🙂 Kosztują ok. 34 zł
cieciorka   kocioł bałkański
06 listopada 2011 11:08
Gauchowata, dzięki, mogłabyś podać linka? pierwszy raz słyszę o tym sklepie
Gauchowata   Pretty Little Liars <3
06 listopada 2011 12:20
cieciorka , jesteś z Warszawy , tak ? W CH Targówek na ul.Głębockiej jest Glitter , to jest sklep z biżuterią , okularami , szalikami , itp. ogólnie same błyskotki , a na jesień/zimę wstawiają szaliki , czapki , nauszniki
Nie mogę znaleźć tych nauszników na ich stronie , ale byłam ostatnio w tym sklepie i były 😉 Glitter jest chyba jeszcze w Złotych Tarasach 🙂

http://glitter.pl/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się