moda, ciuchy etc...

Pull prowadzi w ogóle sprzedaz wysylkowa? Ogolnie, to jak na razie w Polsce w zadnych sklepach internetowych Inditexu nie mozna kupowac za pobraniem.


za pobraniem nie, ale wysłać do domu mogą:
· W przypadku wysyłki do sklepu, wysyłka jest nieodpłatna.
· Koszty wysyłki standardowej wynoszą 15 PLN.
· Koszty wysyłki ekspresowej wynoszą 39.90 PLN.
http://www.pullandbear.com/webapp/wcs/stores/servlet/category/pullandbearpl/pl/pullandbear/57002?subsectionId=shopguide_05

edit mnie też te tłumy i stosy wymieszanych ciuchów strasznie zniechęcają... z przecen kupiłam tylko kolczyki za 10zł, a oprócz tego taką bluzkę:


wer, bluzka (hmm, dla mnie raczej sukienka 😉) śliczna
zdjęcia za duże, ale strona się nie rozjeżdża
W Mango całkiem przyjemne ceny  😉
wer, śliczna jest!
inaczej woskowane spodnie ? bo na allegro jak wspisze woskowane , to mało wychodzi  🙁
potrzebuje białą, albo chociaż jasną dłuższą, luźna koszulę, taką pasującą do legginsow itp. 😉 widziałyście gdzieś taką?
Pursat   Абсолют чистой крови
01 stycznia 2012 20:33
inaczej woskowane spodnie ? bo na allegro jak wspisze woskowane , to mało wychodzi  🙁

Inaczej po polsku to raczej nie znajdziesz. Ewentualnie "waxed".
Dziewczyny, czy jak pojadę w najbliższy weekend na zakupy będą jeszcze wyprzedaże?
Pursat danke  :kwiatek:
dzięki dziewczyny 🙂 skoro zdjęcia duże to w linkach wrzuciłam. kosztowała nie mało bo 70zł ale sprawdziła się na sylwestrowej imprezie 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
02 stycznia 2012 12:17
wer, wiem o sprzedaży wysyłkowej Bershki (właśnie czekam na bluzkę) i Stradi. Pytałam, czy w ogóle Pull ma już sklep internetowy w Polsce, bo nie wszystkie sklepy Inditexu mają- np. Zara.
sweterk z bershki dostałam już w piątek, teraz lecę poń do mamy, która odebrała przesyłkę, jupi  💃
Scottie   Cicha obserwatorka
02 stycznia 2012 13:15
Właśnie odebrałam paczkę od kuriera z zamówieniem z Bershki. Koszulka wygląda gorzej niż na zdjęciu, ale i tak jest na tyle fajna, że jej nie zwrócę 🙂 No i rozmiar jak dla mnie zawyżony- szkoda, że jeszcze nie robią XS-ek.
Scottie mnie też strasznie wkurza brak xs - co mi się spodoba, to wisi na mnie jak na wieszaku....  😫
W Cache&Cache są ładniusie sweterki "w serek" po 35 zł. Miałam czarny, dokupiłam brązowy.
Czy któraś z miłych użytkowniczek mogła by mi sprawdzić w Reserved czy są takie oto kurtki męskie w rozmiarze L :


http://www.reserved.com/pl/collection/man/outer-jackets/R3086

Sprawdzałam u nas, ale niestety, we wszystkich trzech sklepach zostały same duże rozmiary.  🤔

Będę wdzięczna za informacje  :kwiatek:

incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
03 stycznia 2012 12:59
Przyszła moja sukienka na świadkowanie i studniówkę ze strony figl.pl jest świetna, dużo lepiej wygląda niż na zdjęciu i świetnie lezy, spełnia wszystkie moje oczekiwania-i podkreśla świetnie talię-której jak ktoś stwierdził nie mam 😁- dzięki marszczeniom z boku 🙂 zastanawiam się co ubrać do tej sukienki-na pewno będę miała czarne szpilki, które kiedyś pokazywałam w wątku o butach , ale nie wiem czy ubrać zwykłe pończochy czy czarne?
A jakiego koloru ta sukienka?
Scottie   Cicha obserwatorka
03 stycznia 2012 15:33
incognito, ja bym zalożyła cieliste, bo czarne to już na takie imprezy trochę za mroczne. A rozmiary się mniej więcej zgadzają tych ciuchów, czy są zaniżone/zawyżone? Ktoś tu kiedyś wstawiał marynarkę z figl'a, ale z allegro i zastanawiam się, jak się nosi.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
03 stycznia 2012 15:34
Sukienka niebieska 🙂
Scottie-dzięki tez tak myślę 🙂 a rozmiar się jak najbardziej zgadza, są też tabele z rozmiarami co ułatwia celny wybór
Czarne rajstopy to troche jak na pogrzeb, ale ja w ogole nie lubie czarnych rajstop wiec nie jestem obiektywna 🙂 Do niebieskiej sukienki i czarnych butów moim zdaniem cieliste rajstopy/pończochy będą bardzo dobre.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
03 stycznia 2012 19:20
Utwierdziłyście mnie w tym pomyślę, dziękuje 🙂 teraz tylko zakupy  😀
Wiecie może w jakim stacjonarnym sklepie dostałabym długi sweter z opadającymi ramionami? Ja jestem albo ślepa, albo naprawdę nigdzie nie ma. 🤔wirek:
w tym roku mam "rok osiemnastek" i będę mieć średnio 4 imprezy w miesiącu. jakieś pomysły, jak rozegrać to odzieżowo, żeby nie kupować tylu kiecek? 😉
Ja właśnie miałam tzw rok osiemnastek i powiem Ci, że 1. nikt nie patrzy czy już w jakiejś sukience byłaś na czyjejś 18, więc przy takiej ilości imprez to możesz spokojnie ubrać te samą 2-3 razy na imprezy odległe od siebie czasowo 2. jeśli to klubówki u jakiś dalszych znajomych to na połowę i tak nie pójdziesz, szczególnie pod koniec roku  😁
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 stycznia 2012 22:06
Wiecie może w jakim stacjonarnym sklepie dostałabym długi sweter z opadającymi ramionami? Ja jestem albo ślepa, albo naprawdę nigdzie nie ma. 🤔wirek:


ja też sie dopisuję,m bo przeglądam sklepowe wieszaki ale bez efektów 🙁(
trzynastka   In love with the ordinary
03 stycznia 2012 22:58
Skoro o Pull and bear mowa to patrzcie co z niego mam 🙂

zdjęcie z neta, bo mi się nie chciało robić.
Jest jeszcze kilka innych
Gdzie znajdę czerwone rurki oprócz croppa i bershki?  :kwiatek:
asds   Life goes on...
04 stycznia 2012 10:26
Czy ktos moee napisac coś o torabch Batycki z skóry lakierowanej? Dobrze się toto trzyma? 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 stycznia 2012 11:04
nine to nowy zakup? Są jeszcze?  😜 I ile kosztują?  😉

pippi w New Yorkerze  😉
Widział ktoś u siebie z Bershka tą sukienkę w rozmiarze S:[[a]]http://www.bershka.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bershkapl/pl/bershkasales/155124/173192/Sukienka%2BBershka%2Bz%2Btiulem[[a]] ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się