moda, ciuchy etc...

noen, niekoniecznie, byc moze to cos zostalo kupione w Bicester Village. Tam jest taniej.
A Michael Kors np? Słyszałam, że też nie robi przecen, a w berlińskim Lafayette ostatnio torebki były -30% chyba. To jak to jest?
w Paryskim tez jak bylam byly przeceny. Zreszta sama torebke Korsa kupowalam za -10%. Tylko dla mnie Michael Kors a Prada to troche dwa swiaty😉
Nie mam pojęcia co dalej dzieje się z towarem, który wraca - byc może trafia do outletów. Bardziej chodziło mi o to, że w butikach nie ma żadnych przecen sezonowych właściwych dla sieciówek. Na tej samej ulicy były Prady,Chanel, LV, Dior, Burberry itp i nigdy nigdzie nie natknęłam się na wyprzedaże.

  Michaela Korsa to mam mnóstwo rzeczy z TK Maxxa ale to trochę niższa półka.
No fakt, że dwa światy, ale Kors też podobno wyprzedaży nie ma (nie wiem, nie znam się 🙂 ) Gdzieś czytałam o Chanel, Pradzie etc, nie robią wyprzedaży, ponieważ uważają, że "cena towaru jest odpowiednia do jego jakości". Przy okazji- ktoś się orientuje, kiedy zaczynają się letnie wyprzedaże w Lafayette?
Kampari - http://front-rows.com/e4u.php/1,ModProducts/ShowCategory/19 🙂 stad tez jest moja, wiec obnizki sie zdarzaja. W ogole polecam sklep.

w TKMAxxie na razie trafilam tylko na oxfordy jeffreya campbela (za 60 zl!) i kozaki Baldowskiego za szalone 250 😉 lubie lumpeksy wiec w tkmaxxie tez sie odnajduje 😀
Co mogę założyć do tej sukienki ? Nadaje się do codziennego chodzenia czy gdzieś na wyjścia ?
laski, jak sie nazywaja takie majtki?

nie sa to bokserki, bokserki koncza sie za posladkami. chodzi o dokladnie taki fason troche w tylku 😉 albo nawet jesli sie nie nazywaja, to gdzie mozna kupic takie, ale nie koronkowe, gladkie?
Katija u mnie w Triumphie są takie. 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
06 lutego 2013 19:49
Kurcze KAtija, nie orientuje się jak się nazywają, ale to mój ulubiony fason. Kupuję je na bazarkach po kilka sztuk odrazu  😉
katija - chyba hiszpanki, półstringi...
Konstancja, wolalabym jednak nieeeco tansze niz triumph 😉
yga, no wlasnie na bazarkach nie moge znalezc!
Tamtam, o to cos wnosi, dzieki 😀
Scottie   Cicha obserwatorka
06 lutego 2013 21:32
katija, stringo-szorty to ich fachowa nazwa 🙂
Scottie, tak! pod tym haslem wyskakuja np na allegro! dzieki wielkie! :kwiatek:
noen w oryginalnym sklepie nie ma opcji na kupienie czegokolwiek po niższej cenie. Polityka marki zabrania promocji i wyprzedaży. To co jest w outletach czy domach handlowych to już inna sprawa. LV, Prada, Chanel, itp. NIE robią wyprzedaży i NIE mają promocji, więc tak - to ściema.
Tulipan, a co w przypadku Marc Cain? Też bardzo droga marka a na swojej stronie mają outlet i rzeczy niejednokrotnie przecenione z 1300 zł na 200 😉
katija w hm możesz kupić ten fason, gładkie i w różnych kolorach.
Tulipan, a co w przypadku Marc Cain? Też bardzo droga marka a na swojej stronie mają outlet i rzeczy niejednokrotnie przecenione z 1300 zł na 200 😉


pogrubienie moje i jest odpowiedzią na Twoje pytanie  😉 W politykę Caina nie wnikałam tak bardzo jak w LV czy inne przeze mnie wymienione. Nie pamiętam teraz która z marek (musiałabym sprawdzić) wymaga przy zakupie paszportu, ponieważ ma ograniczoną liczbę produktów na jednego klienta. Nie można wyjść poza limit. No, ale nie trzeba być wybitnym marketingowcem, żeby widzieć sens takiej sprzedaży  😉
Design, o ekstra, dzieki, wybiore sie 🙂
Myślicie ze ta bluza może być fajna, czy nie zawracać sobie nią głowy? http://allegro.pl/nowa-genialna-bluza-tunika-pepitka-trendy-m-38-i2995834086.html
rtk oj nie zawracaj sobie nią głowy. Materiał jest do kitu, kiedyś się skusiłam i nie polecam. Nie dość, że gruby, sztuczny, to jeszcze się mechaci. Fuj!
Ładna czy zbyt pstrokata?



Niedawno dostałam podobna do TEJ tunikę. Moja jest z beżowego, cieniutkiego, przeźroczystego materiału. Macie może pomysł co do niej założyć?  🙂
Elena   emocjonalnie elastyczna
10 lutego 2013 07:54
Plackowata moim zdaniem pasowałyby do niej spodnie a'la skóra, coś w tym stylu klik   🏇
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 lutego 2013 13:54
Elena, te akurat wyglądają na żywicowane. ale pomysł popieram.

ashtray, jak lubisz takie, to ok. sama bym nie założyła, nie moje kolory.
kujka   new better life mode: on
10 lutego 2013 13:57
ashtray, IMO super!
ale ja uwielbiam koszule na drwala 😁
LV nie robi przecen, bo i po co? To towar luksusowy, więc nie każdego musi być na niego stać. 😉


Gdzieś czytałam, że firmy typu LV niszczą część niesprzedanych rzeczy, bo przecenić nie mogą, ale nie wiem, ile w tym prawdy.  🙂
Dzięki dziewczyny. 🙂
Haha koszula drwala! 😀 A mi się skojarzyła z babcinym obrusem. 😁
Pursat   Абсолют чистой крови
10 lutego 2013 17:14
[quote author=Pursat link=topic=168.msg1680005#msg1680005 date=1360168208]
LV nie robi przecen, bo i po co? To towar luksusowy, więc nie każdego musi być na niego stać. 😉


Gdzieś czytałam, że firmy typu LV niszczą część niesprzedanych rzeczy, bo przecenić nie mogą, ale nie wiem, ile w tym prawdy.  🙂
[/quote]
Na pewno robi tak Chanel, a co do innych - nie wiem. Możliwe, że tak samo. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się