moda, ciuchy etc...

nie chodzi mi o te bandaże tylko o krój (jeśli mogę tak to nazwać?). Od cycków do pasa przylegająca, a od pasa do kolan taka (jezu słów mi dziś brakuje) rozległa (?)
Jeżeli chodzi o te ciuchy chińskie, to one za grosze są kupowane na chińskim allegro. Niektórzy użytkownicy za darmo wysyłają do Polski promem, co trwa ok 3tyg. Zatem- jeżeli Wy je zamówicie na Allegro (i zapłacicie za przesyłkę!), to oni dopiero zamawiają u chinoli (na Wasz adres), więc wszystko trwa 🙂 czasami często nawet przysyłają nie to co trzeba.
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 maja 2013 19:04
Pialotta, gorsetowa rozkloszowana? Albo samo rozkloszowana.
Facella dziękuje serdecznie  :kwiatek: marzy mi się taka pudrowa, bardzo rozkloszowana, może z jakimś dodatkiem brokatu..  taka trochę jak dla księżniczki z bajki 😍  mam ją w głowie, ale gdzie szukać? Nie mam pojęcia..
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 maja 2013 19:15
Polecam allegro, tam jest naprawdę wszystko  😁 Może TopShop, Asos. Np. ta, jest urocza  😍
http://www.loveit.pl/love/537684/

Właśnie wynalazłam sobie taką (chodź wolałabym w jednym kolorze).
Dostanę gdzieś stacjonarnie?
Little Mistress ! Na Zalando np można dostać, albo allani.pl




🙂
od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu spódnicy max'i, ale z czym ją nosić ( chodzi o górę ) ?
kujka   new better life mode: on
23 maja 2013 10:47
Edy, mi sie podobaja maksi z koszulkami na ramiaczka wlozonymi w spodnice. czasem tez koszule fajnie wygladaja. 🙂
edy - imho kujkowe połączenie jest najlepszym i najprostszym wyjściem.


[img]http://1.bp.blogspot.com/-S1_DInzDBDw/UXaejP0Y9vI/AAAAAAAABcA/bklJvmJRuHs/s1600/How+to+style+a+maxi+skirt_2.jpg[/img]
robakt   Liczy się jutro.
24 maja 2013 10:42
Widział ktoś gdzieś taką bluzę: http://allegro.pl/szara-bluza-komin-mucado-sport-kobieca-hit-i3268315206.html ? Zakochałam się, ale ta jest używana 🙁
Dzieki dziewczyny za odp, może uda mi się coś dobrać  😉
Kochane pomozcie...
Szukam letniego sweterka bezowego/piaskowego... i nigdzie nie ma! Tzn sa, ale wszedzie w skladzie AKRYL, ktorego nienawidze...  😵
Pursat   Абсолют чистой крови
24 maja 2013 21:20
Wczoraj dostałam:



Ale nie jestem przekonana czy to sweter na polską mentalność. 🤣
Pursat jest śliczny !  😀
Pursat, czemu na polską mentalność?
Pursat   Абсолют чистой крови
24 maja 2013 22:26
Konstancja, dzięki! :kwiatek:

Mia, bo wygląda jakby wpadł pod kosiarkę. 😉
E tam, teraz to już prawie wszystko chociaż raz wpadło pod kosiarkę 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 maja 2013 10:02
Pursat, kiedyś Gesslerowa miała coś podobnego  😁
Pursat   Абсолют чистой крови
25 maja 2013 10:59
Mia, niby tak, ale jednak to coś odrobinę innego moim zdaniem. 😉

Facella, miała. Właśnie od niej zmałpowałam ten sweter, bo mi się bardzo spodobał. Tylko ona ma zapewne 10 razy droższą wersję. 😉
robakt, podobne bluzy są w oysho
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 maja 2013 12:05
nie widziałyście takiej, lub podobnej koszulki z Canonem, albo aparatem bez wypisanej marki?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 maja 2013 12:43
nie widziałyście takiej, lub podobnej koszulki z Canonem, albo aparatem bez wypisanej marki?



może w sklepie lomograficznym? ( sklep.lomografia.pl)

edit:
coś takiego znalazłam
http://www.foto-net.pl/sklep/produkt33152-Lomografia-Diana-World-Tour-T-Shirt-S-damska.html
http://www.redbubble.com/shop/lomo+t-shirts
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 maja 2013 13:01
z aparatem to mam, ale chodziło mi o te tatuaże 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 maja 2013 13:59
Z tatuażami była kiedyś na restyle, ale bez aparatu. Teraz w oczy rzuca mi się jedynie królewna śnieżka w wersji zombie :p
mils   ig: milen.ju
26 maja 2013 22:26
Dziewczyny, wiecie może, gdzie dostanę takie spodenki? Zależałoby mi na tym, żeby w miarę możliwości nie był zbytnio prześwitujące. Jak już widziałam takie u koleżanek, to można było dokładnie zobaczyćkażdy wzorek na majtkach, a na tym mi nie zależy. 🙂
Ja mam takie z nike już od ponad roku, są świetnie, nic nie prześwituje, fajny materiał - nie mechaci się itp.  🙂
Averis   Czarny charakter
27 maja 2013 22:57
Czy wiecie gdzie dostanę taką bluzkę?

Jaki krój/fason sukienek (mam na mysli raczej codzienne, na lato 🙂😉 polecacie dla osoby z moja figura? Niestety jest ona wybitnie nieciekawa - ok 160 cm, szerokie ramiona, biodra, brzuch moze nie plaski jak deska ale nie jest specjalnym problelem no i nogi - szczuple, fajne lydki, "kolanka" i dosc potezne uda. Chcialabym kupic cos na wakacje, ale nie bardzo wiem w czym wygladalabym dobrze. :kwiatek:
czy w którymś sieciowym sklepie (mango, zara etc) znajdę spodnie z naturalnej skóry w jakiejś niemiażdzącej cenie czyli tak do np 400 zł? Na allegro dużo tego jest, ale albo ekoskóra, albo fason nie ten 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się