moda, ciuchy etc...

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 maja 2013 20:25
Czy wiecie gdzie dostanę taką bluzkę?




Na myśl przychodzi mi gatta i może sklepiki "bezmarkowe", jakieś budki z ciuchami i bielizną na targu
[quote author=galopada_ link=topic=168.msg1776814#msg1776814 date=1368650318]
będzie pasowała na ślub?  👀


[/quote]
Gdzie ją dorwałaś?   😍

edit:
Zamawiała, któraś z was coś z Asos?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 maja 2013 13:12
Alabamka, nie wiem jak z zamawianiem, ale u mnie w robocie dziewczyny noszą kiecki tylko z Asosa.
Interesuje mnie jak z przesyłką, czy na prawdę idzie ona 5 dni, czy tylko w teorii no i jak ze zwrotami.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
30 maja 2013 21:10
[quote author=madmaddie link=topic=168.msg1785866#msg1785866 date=1369566310]
nie widziałyście takiej, lub podobnej koszulki z Canonem, albo aparatem bez wypisanej marki?

madmaddie, odezwij się do dziewczyn, które robią koszulki z własnymi rysunkami. taka koszuleczka pewnie z 40 zł, a będzie co chcesz. sama mam z motywem jelenia. 😉
galopada_   małoPolskie ;)
30 maja 2013 21:17
Alabamka w moim mieście jest damska wersja sklepu AMS (który jest głownie chyba sklepem dziecięcym?).  😉

edit. dołożyłam troche kolorów i wyglądało chyba nienajgorzej




ps. sorry za mamę na zdjęciu  😁 bez konsultacji wybrałyśmy te same kolory  😂 😂 😂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
30 maja 2013 21:42
galopada, ale fajnie to wyszło 🙂 Brakuje mi tylko butów w kolorze marynarki.

Mnie się szykują chyba dwa wesela w sierpniu  😵

A w sobotę idę na ślub ( czuję się jak na Arce Noego) i nie za bardzo wiem czy wypada iść w czarnej sukience?
slw95   żyj i pozwól trwać
30 maja 2013 21:50
galopada_, genialnie wyglądacie z mamą obok siebie 😁
galopada_, haha jakie fajne zdjęcie, obie z mama jakie zgrabne jesteście 🙂 I masz bardzo fajne buty.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 maja 2013 07:51
[quote author=madmaddie link=topic=168.msg1785866#msg1785866 date=1369566310]
nie widziałyście takiej, lub podobnej koszulki z Canonem, albo aparatem bez wypisanej marki?

madmaddie, odezwij się do dziewczyn, które robią koszulki z własnymi rysunkami. taka koszuleczka pewnie z 40 zł, a będzie co chcesz. sama mam z motywem jelenia. 😉


dzięki  :kwiatek:
safie, zapytaj. Ja zawsze pytam (bo bywam na weselach raczej bliższych znajomych).
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
31 maja 2013 12:41
Nie mam możliwości zapytać- ślub kolegi z pracy. Jadę w ramach wytypowania z wydziału z prezentem.
galopada_, jakie twoje mama ma nogi!!! Dałabym się za takie pokroić haha 😀 Ja kiedyś bez konsultacji kupiłam z mamą takie same torebki. Coś jest w tych genach 🙂
galopada_  Widać coś zostaje w genach. Aaale ma cie nogi. Ja kiedyś z mamą kupiłam identyczną sukienkę, na dodatek ten sam kolor.
safie, byłam ostatnio na kilku ślubach i weselach i były dziewczyny w czarnych sukienkach, jak idziesz tylko na ślub to może załóż jakąś jasną marynarke i będzie ok 🙂
Sadie- ja miałam czarną na ostatnim weselu 3 lata temu, do tego kremową marynarkę i niebieskie dodatki i było ok
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
31 maja 2013 16:23
[quote author=karolina_ link=topic=168.msg1790718#msg1790718 date=1370008060]
Sadie- ja miałam czarną na ostatnim weselu 3 lata temu, do tego kremową marynarkę i niebieskie dodatki i było ok
[/quote]

Rozumiem, że to do mnie 😉

W takim razie zarzucę beżową marynarkę i szpilki 🙂
Tak, sorry, dzisiaj po 3h snu jakiś dzień literówek jest 😉 tylko szpilki bym wzięła kolorowe jakieś, nie beżowe, żeby jakiś akcent był
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
31 maja 2013 18:21
Z kolorowych szpilek mam albo fioletowe albo takie , a niby mam dużo butów :p
fioletowe- te się zleją z żakietem
czy kupon od mohito -30% dotyczy też akcesoriów? nie widzę żadnej informacji o tym, chociaż wiem, że często właśnie nie dotyczy :/
calore, tak, ja kupiłam ostatnio torebkę 🙂
Mia, uff, to może upoluję jakiś portfel 😉 dzięki!
Kupiłam na bal tę sukienkę, mam do niej zwykłe czarne baleriny na poloneza (tańczymy na takim podłożu, że obcasy nie wchodzą w grę) i obcasy (też najprostsze czarne) na tę część luźniejszą balu. Problem w tym, że zupełnie nie wiem co mogę na tę sukienkę założyć w razie chłodniejszego dnia. Dysponuję czarną marynarką i czarną skórą. Co będzie lepsze? Mam wrażenie, że marynarka bardzo "przygnębi" a skóra za to będzie zbyt no... imprezowa.

edit: jak zwykle zły link 😡
Dziewczyny, gdzie dostanę jakieś dresy w odcieniu szarości, które fajnie wyglądałyby do japonek?
Do noszenia na codzień 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 czerwca 2013 07:19
"Dresy, które fajnie wyglądałyby do japonek" to chyba oksymoron. Szczerze nie wyobrażam sobie, jak można założyć coś takiego (oczywiście nie chcę być niemiła, to nie jest wycelowane w Pialottę, po prostu zaskoczyło mnie takie połączenie.)

Dużo dresów jest w New Yorkerze.
Wczoraj kupiłam bardzo fajne, szare spodnie dresowe w Zarze, ale noszę do nich puchate kapcie i śmigam po domu 😀 Chociaż jak ktoś lubi to i na co dzień będą ok.
smarcik widziałam ostatnio takie połączenie u jednej dziewczyny, może i brzmi dziwnie, ale prezentuje się naprawde fajnie gdy dobrze dobierze się resztę 😉
Pialotta- brzmi dziwnie, ale wiem, o co chodzi, dobrze wyglądają krótkie, obciślejsze dresy (za kolano), albo długie i całkie luźne, obie wersje do obcisłej koszulki. Chociaż ja bym się tak nie ubrała, nie mój styl jakoś 😉

Ja wczoraj zakupiłam 2 rzeczy (a miałam oszczędzać, bo prawko na motor mnie spłukało konkretnie  👿 ) koszulkę taką do chodzenia na lajcie/ na imprezy i koronkowe body (chciłam bluzkę, ale wszystkie za krótkie...) z taką wstawką, że na imprezę można będzie na stanik ubrać bez koszulki pod spód. Rano się tak przykro patrzyło na te zakupy, ubierając nudny zestaw pracowniczy... ot, poniedziałek 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się