moda, ciuchy etc...

Dość wysoki stan mają "Friday Jeans" z Cubusa (tylko ten model - leżą złożone na stole, za 99zł)
ponpon, dziekuje, sprawdze je :kwiatek:
Scottie, no wlasnie nic nie widziałam. 🙁
Florcik, na pewno są w River Island. Sama takich szukam. Mam jakieś cubusa z wysokim stanem, ale one mają prostą nogawkę. Wolałabym rurki.
Florcik, na pewno rurki z wysokim stanem są w TopShop'ie, nazywają się bodajże "Joni". Przy tym mają jeszcze bardzo przyjemny materiał 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 czerwca 2013 13:07
Jeszcze wracając do tematu nerek- gdzie znajdę jakieś ciekawe stacjonarnie w Warszawie? Potrzebuję na już, niestety nie mogę zamówić przez internet ponieważ wyjeżdżam za 2 dni. Oglądałam te z Jansportu i wydały mi się małe i słabo wykonane w porównaniu do Nike za tę samą cenę (niestety Nike miała ohydny zielony, pseudomoro kolor). Zaglądałam do sklepów typu Vans, Converse itp i niestety nie produkują nerek  🙁
Smarcik, mam nerkę z Jansportu już chyba trzeci rok, bardzo dobrze się trzyma, a jest ze mną praktycznie zawsze i wszędzie  😉 i nie powiedziałabym, że jest mała.
Wbrew pozorom naprawdę dużo można do niej upchnąć.
A jeśli nie Jansport, to zajrzałabym do jakiegoś skateshopu, w Warszawie ich nie brakuje 🙂 Ewentualnie Decathlon czy GoSport?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 czerwca 2013 13:31
smarcik, Twój post  brzmi bajczenie 😀

Ja też mam z jansportu, prześliczną, fioletowo-białą i sobie chwalę.
mi sie jeszcze bardzo podobaja nerki z tej strony:
http://www.niihippack.com/

koleżanka ma jedna i bardzo fajnie wykonczona jest 🙂
Poszukuje zdjęcia białej, zwiewnej sukienki Tally Weijl z zabudowanym dekoldem z czarnych pasków o szer. ok. 3cm. To samo na plecach. Długi zamek wzdłuż pleców.
Paski na plecach coś ala to http://www.mojeciuchy.pl/dane/4101797/Sukienka_Tally_Weijl.html tylko, że wyżej i sukienka oczywiście szersza z lekkiego materiału. Odcięta pod biustem czarnym paskiem z tego co pamiętam.
ktoś coś widział ??
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 czerwca 2013 12:49
Strzyga czemu bajecznie?  😉

W końcu udało mi się dorwać moją wymarzoną, której nigdzie nie mogłam znaleźć  😜 O taką, tylko moja jest szaro-czerwona  😉 z drugiej strony ma taką super zwijaną kieszonkę na bidon/butelkę  😀
kupiłam taka sukienkę/tunikę :
http://babyonline.pl/niemowle_opieka_i_wychowanie_galeria.html?galg_id=2969&ph_center_01_page_no=16 , sięga mi do połowy uda, jest troszkę zwiewna i obawiam się,że będę się w niej czuła niekomfortowo. Myślicie,że dobrze by wyglądała z gładkimi szortami? Lub legginsami? ( myślałam, o takich krótszych legginsach za kolano)
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 czerwca 2013 15:11
Edy, jak założysz odpowiednio krótkie szorty (takie legginsowate do 1/4 uda np.), to nie będzie ich widać. Będziesz wyglądać, jakbyś była w samej tylko sukience, a Twoja psychika będzie spokojniejsza  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 czerwca 2013 15:13
smarcik, pomyśl o nerce jako o organie 😀
Facella dobrze gadasz, zrobię tak  :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
19 czerwca 2013 18:21
Zajrzałam dzisiaj do H&M i wyszłam z trzema topami na ramiączkach. Luźniejsze, mocno wycięte, z lnu i każdy po 20 zł. Żal nie brać. 😀
Ja byłam wczoraj w H&M i nie mogłam nic znaleźć ciekawego 🙄 Za to kupiłam dwie bluzki w Diverse i jestem nimi zachwycona - bardzo przewiewne, idealne na lato 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 czerwca 2013 20:04
smarcik, w sklpie Nike kupiłam wielką nerkę za 49zł, czarna 😉
W H&Mie są teraz super przeceny! Mojej mamie udało się dorwać ostatnią sztukę czarnych, żakardowych rurek, ja kupiłam 3 pary spodni - białe, khaki oraz czarne. Wszystkie po 30/40 zł, szkoda było nie brać a nawet jak się rozwalą za kilka miesięcy to nie będzie żal wywalić 😉
dziewczyny help! czy w sklepach stacjonarnych można dostać takie obcisłe getry do polowy uda? tak żeby były pod sukienkę, żeby uda się nie obcierały.. szukam i szukam i znaleźć nie mogę, poza allegro a chciałabym jednak przymierzyć. dzieki!
Ja mam takie 2 pary z Gerego Webbera. Zajrzyj tam, jak masz u siebie jakiś sklep 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
20 czerwca 2013 08:40
Jak się nazywają takie koszulki? 🙂
tank top 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
20 czerwca 2013 09:20
wilczyk, o dzięki! 🙂


A jeszcze, gdzie mogę dorwać TAKĄ koszulkę? Bo na allegro nie ma 🙁
Wydaje mi się, że musisz kupić klasyczny t-shirt i sobie przerobić na tank  😉
orientuje się ktoś może, ile z reguły jest rabatu w h&m w czasie nocy wyprzedaży? :kwiatek: czy nie ma reguły albo % zależy od ciucha po prostu?
Hermes to jest koszulka DIY 😉 tu jest jedna na sprzedaż http://allegro.pl/diy-koszulka-tunika-jack-daniels-oversize-tank-top-i3339656907.html
Pomocy! Szukam sukienki na wesele. Jeśli któraś z Was gdzieś coś zauważy, bardzo proszę o info 😉 przeszłam już dwie galerie handlowe... i albo jestem ślepa, albo... nie ma nic, co spełniałoby moje wymagania  😎
1. sukienka musi być długa, bez rozcięcia do pół uda, i nie asymetryczna (tzn. krótka z przodu, długa z tyłu - odpada)
2. odpadają sukienki bez ramiączek, ze skrzyżowanymi, na szyję - pod spód chcę założyć stanik z ramiączkami.
Ewentualnie - jeśli spełniony zostanie warunek nr 1 i sukienka mi się będzie podobać, polecę jak na skrzydłach po stanik typu strapless
Mam jeszcze dwa tygodnie  😎 acha, sukienka musi być w rozmiarze 40, i musi się w niej schować biust 70 e...
widziałam coś w h&mie, ale na ich stronie jej nie ma. na dziale z "biurową" odzieżą
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 czerwca 2013 13:27
Dziewczyny! Która na obronę?
(wybaczcie jakość zdjęć, ale wydaje mi się, że widać o co chodzi =)

brązowa


czarna 1 bez paska


czarna 1 z paskiem


czarna z białym z paskiem


czarna z białym bez paska


czarna 2
czarna z białym bez paska albo brązowa 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się