moda, ciuchy etc...

Facella   Dawna re-volto wróć!
21 sierpnia 2013 12:37
Pursat, dzięki, ale 129zł to dla mnie mało przystępna cena (-;
Może odcinana pod biustem i luźna poniżej?

Też o takiej myślałam, ale dzisiaj przechodząc koło butiku, zobaczyłam posezonową wyprzedaż, weszłam, poprzymierzałam różniaste ...i wyszłam z podobną do tej na zdjęciu poniżej:

Tylko moja sukienka w porównaniu z tą ze zdjęcia,nie ma paska, ma prosty dekolt typu ''łódka" , jest bardziej prosta w kroju, oraz ma szycia na brzuchu zwieńczone z boku kokardką z tego samego materiału co całość.
Kiecka wbrew pozorom, bardzo mnie wyszczupla- brzuszek odstaje, ale to nic- do wesela jest jeszcze ponad miesiąc. Być może uda mi się coś wypracować do tego czasu. W zanadrzu mam także specjalne majtki ściągające, więc nie zawaham się ich użyć.
Co do dodatków- myślałam na czerwonymi (buty i torebka). Co do biżuterii- prócz kolczyków, raczej nic więcej nie założę.
Ktoś ostatnio pytał o dresy 👀
Diamante są naprawdę słabej jakości niestety .
Szczerze mówiąc nie wiem, wyświetliło mi się na facebooku, to wrzuciłam tutaj 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 sierpnia 2013 10:40
Mistral, a kiecka jest ma taki sam wzór? Jeśli tak, to wg mnie w połączeniu z czerwonym byłaby zbyt krzykliwa. Ale ja się na modzie nie znam i mam dziwny gust  😁
Mistral, zgadzam się z Facellą. Wg mnie też będzie trochę "pstrokato" z czerwonymi dodatkami. Ja założyłabym chyba beżowe/cieliste buty itp. 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 sierpnia 2013 10:51
A ja właśnie myślę, że czerwień fajnie by podkreśliła taką sukienkę. Nawet takie mocno czerwone (może wiśniowe), ale gładkie dodatki.

Może jeszcze soczysta ciemna zieleń?

Beże mogą być nuuudne 😉



Facella   Dawna re-volto wróć!
22 sierpnia 2013 11:01
Nie podoba mi się taka czerwień w tym połączeniu. Wolałabym ciemne bordo albo jakieś pastele, żeby trochę złagodziły wzór.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 sierpnia 2013 11:13
A pastele nie znikną na takim wzorzystym tle? Nie znalazłam takiego połączenia kolorystycznego jakie mi po głowie chodzi.

Coś takiego mi świta tylko niekoniecznie lakierowane
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 sierpnia 2013 12:37
Pastelowy niebieski czy zielony - wydaje mi się, że nie znikną tak łatwo. Z jaśniejszymi kolorami, jak beże czy pastelowy żółty faktycznie mógłby być problem. A ten wiśniowy jest bardzo ładny i już bardziej by mi się takie kolorystyczne połączenie podobało, niż z soczystą, mocną czerwienią.
Sukienka ma taki sam wzór jak ta z powyższego zdjęcia, tylko troszkę inny krój 😉 Pastelowe dodatki- przy mojej karnacji mogą wyglądać za blado. Skłaniam się w stronę czerwieni, lecz nie takiej ostrej, "oczojebnej", tylko raczej stonowanej, podchodzącej wręcz pod bordo. Wszystko bez ozdobników typu cekiny, bo tego nie cierpię. Jedynie buty mają małe kokardki po bokach. Kolczyki srebrne. Mama namawia mnie na jakiś prosty wisorek z czerwonym motywem, ale ja nie jestem do końca przekonana, czy nie będę jak ciotka Klotka wyglądać.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 sierpnia 2013 20:05
Mistral,  jeszcze po głowie chodzi mi turkus, ale to musiałabyś sprawdzić, bo nie patrząc na coś ciężko mi stwierdzić.
Kolczyki- wkrętki i delikatny, krótki łańcuszek może nieźle wyglądać. a;e to od rzeczy zależy jednak 🙂
Dziewczyny, widziałyście w jakiejś sieciówce parkę moro albo w kolorze khaki?  w przystępnej cenie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 sierpnia 2013 14:38
Spotkał się ktoś na allegro z użytkownikiem LAV-MAG? Ma outlet takich sklepów jak Zara, Asos, Tally Weijl, Bershka, Stradivarius itd., niesamowicie tanio (np. koszula z Zary, nowa z metkami, na zdjęciach bez wad za 30zł), aż podejrzanie tanio... Trochę negatywów, to towar się nie zgadzał, to kontakt się urywał, to problem ze zwrotem, ale ogólnie 98% pozytywów. I zastanawiam się, czy zaryzykować i kupić coś u niego w większej ilości, czy ostrożnie spróbować najpierw jedną sztukę... Ma parę rzeczy które mi się podobają i są tanie, jestem w kropce  🤔
Facella nie ryzykuj większą ilością, zawsze możesz dokupić. Postaraj się zostać przy jednej i go sprawdź. Moim zdaniem ponad 190 negatywow i ponad 200 neutrali daje spore ostrzezenie 😉 Ale jak juz kupisz to daj znac czy wszystko ok 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 sierpnia 2013 14:47
Jednak w porównaniu do ponad 48 tyś. pozytywów to całkiem niewiele (-; Na razie się waham i nie wiem, czy zdecyduję się cokolwiek od niego kupić...
Kurcze, zaczelam przegladac aukcje i sama bym kilka rzeczy kupila...

edit.
skórzana kurtka z massimo dutti 120zł  👀
Pursat   Абсолют чистой крови
24 sierpnia 2013 15:10
Spotkał się ktoś na allegro z użytkownikiem LAV-MAG? Ma outlet takich sklepów jak Zara, Asos, Tally Weijl, Bershka, Stradivarius itd., niesamowicie tanio (np. koszula z Zary, nowa z metkami, na zdjęciach bez wad za 30zł), aż podejrzanie tanio... Trochę negatywów, to towar się nie zgadzał, to kontakt się urywał, to problem ze zwrotem, ale ogólnie 98% pozytywów. I zastanawiam się, czy zaryzykować i kupić coś u niego w większej ilości, czy ostrożnie spróbować najpierw jedną sztukę... Ma parę rzeczy które mi się podobają i są tanie, jestem w kropce  🤔

Ja kupowałam u tej osoby, ale nie mogę sobie w tej chwili przypomnieć co to było, a archiwum też tej aukcji nie pokazuje. 🤣 Wszystko było ok, poza tym, że rzecz była bez papierowej metki, a w opisie zaznaczono, że miała być. Jest na all paru sprzedawców tego typu i zdarzyło mi się kupić coś u nich (tylko ciuchy opisane jako nowe, bez wad), ale czasem okazywało się, że np. spodnie mają gdzieś niewielką rysę na materiale, mimo że były nowe, ze wszystkimi metkami. Takim sposobem kupiłam ostatnio woskowane rurki z Zary za 49 zł, nówki, a w sklepie kosztowały 199 zł. Miały pęknięcie na szwie, sprzedawca nie poinformował o tym wcześniej.

Na pierwszy raz nie kupowałabym kilku rzeczy, chociaż w sumie to loteria. Jeden będzie zadowolony, bo wszystko pójdzie gładko, a inna osoba będzie miała problem. Gwarancji nie masz. 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 sierpnia 2013 15:17
Pursat, a możesz podrzucić linki do tych pozostałych? Tutaj bądź na pw.
Brak papierowej metki czy jakieś drobne wady typu lekko pęknięty szew, jakaś mała, niewidoczna dziura to dla mnie nie problem, wręcz liczę się z tym, że towar od takiego sprzedawcy raczej nie będzie w 100% idealny i bez wad. Ale takie rzeczy mało mi przeszkadzają, co innego, gdyby to była tłusta plama na teoretycznie nowej koszulce w bdb stanie...
Pursat   Абсолют чистой крови
24 sierpnia 2013 15:45
Wyślę PW. 😉

Takich akcji to raczej nie robią, przynajmniej ja się nie spotkałam. Jak rzecz miała być nowa, to była. Ewentualnie z jakimś zaciągnięciem/pęknięciem, które sprzedający nawet niekoniecznie musiał zauważyć. To są ciuchy z końcówek kolekcji. Na wyprzedażach bywają rzeczy w gorszym stanie. 🤣
Dziewczyny od dresów, a takie Wam nie pasują:
http://allegro.pl/spodnie-dresowe-damskie-sciagacz-kieszenie-roz-s-i3462230396.html
?


no właśnie nie, potrzebne są mi jeszcze mniejsze, jakby były XS to były idealne. Ja mam wąskie biodra (87 cm) i płaski tyłek :/ i luźniejsze dresy tego typu fatalnie na mnie leżą bo mój tyłek wygląda w nich, że pożal się boże  😵
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 sierpnia 2013 16:50
Pursat, wiem, że to może być lekko wadliwy towar, ale to są takie wady, które przy tych cenach nie grają roli (-; Dzięki za PW. Gdyby ktoś jeszcze miał sprawdzonych allegrowiczów z outletami, to byłabym wdzięczna za PW  :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 sierpnia 2013 16:51
Pursat, mogłabym też prosić o tych allegrowiczów?  :kwiatek:
I ja ?🙂
Pursat, ja tez poprosze 😡
Również byłabym wdzięczna.  😉
Pursat, również proszę o PW 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
24 sierpnia 2013 20:22
Taaaa jasne! I wszystko mi wykupicie. 😎 Wiadomości poleciały, ale więcej już nie wysyłam. 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się