moda, ciuchy etc...

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 sierpnia 2013 20:32
Pursat, nie stanowię konkurencji w rozmiarówce  😎
Pod jakim hasłem lub w jakich sklepach można szukać sukienek, które mają na sobie dziewczyny w tym filmiku? takie jakby kilkuwarstwowe, z trenem z tyłu i zwiewne ? 😉 https://www.facebook.com/photo.php?v=113259252214701
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 sierpnia 2013 08:30
Karutek, obawiam się, że były szyte na sesję. Chociaż hasło "zwiewna sukienka z trenem"? Może coś wyskoczy
też się tego niestety obawiam, bo nigdy nie widziałam takiej sukienki 'w miescie' :P a po tym haśle już wyszukiwałam i niestety średniawo, ale dzieki 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 sierpnia 2013 08:40
Kojarzą mi się z tą:

też robiona na dzień przed sesją. Na pocieszenie- taka sukienka nie wyjdzie jakoś bardzo drogo 😉
no coś w ten desen 😉 dzięki 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 sierpnia 2013 09:30
Jeszcze do głowy przyszło mi "szyfonowa sukienka"
Przepadłam 😵 Niech mi ktoś kupi air maxy!
http://www.airmaxy.pl/nike-air-max-1-essential-white-black-wolf-grey-blue/
Dokładnie te!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 sierpnia 2013 18:04
mi się też coraz bardziej podobają :P

normalnie nie mogę się zdecydować w jakim stylu się ubierać  🤣
Madmaddie, jestem z tobą 😁 Mentalnie siedzą we mnie pieszczochy, skóra, czerń i glany, ale już mi się tak nie wypada ubierać...
Jakie nie wypada! ;p noś co Ci się podoba!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 sierpnia 2013 18:43
mi wypada glany nosić, ale już z nich wyrastam powoli. rzecz w tym, że nie wiem w co wrosnąć  😂
Oooo, madmaddie, dokładnie! Jakoś tak mi już pasuje kobiecością czasem zawinąć, no a poza tym... Wbijcie się w rolę potencjalnego pracodawcy. "Szukamy pracownika (...) z miłą aparycją (...) do bezpośredniego kontaktu z klientem...", załóżmy. No i przychodzi wam taki blady mrok, w glanach, z zielonym irokezem i z ilością pieszczoch taką, że na złom się będzie delikwenta opłacało wynieść 😜 Ale spoko, do pracy się ubieram na szczęście po jeździecku, więc tu dylematy rozwiązane, problem tylko taki dlaczego najnowsze kolekcje ESa i HV Polo takie drogie 😁
Zawsze możecie całe na czarno (tak jak lubicie) i do tego ...
http://allegro.pl/super-nike-air-max-90-premium-em-roz-38-i3495268126.html
kompromis  😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 sierpnia 2013 21:27
Naprawdę płacicie 350 za tak koszmarne buty?
nieee 😉 never, one do niczego praktycznie nie pasują.  Trochę przesadzili, ale do całego czarnego stroju mogłyby wyglądać fajnie według mnie. Tylko wiadomo, że na jeden raz takich butów się nie kupi.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 sierpnia 2013 21:39
Można zostać spicetką:
co lepiej pasuje do tego typu sukienki?... żakiet/kardigan??
http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/34/77/04/14/3477041479
butów też jeszcze nie mam  😵 ani torebki  😵 😵 a chrzciny 14. a my ciągle daleko w ciemnej d... z remontem siedzimy ehhh
Odważna sukienka jak na chrzciny... Ja bym do tego wzięła żakiet, kardigan mi jakoś nie pasuje...
a... zapomniałam dodać, nie czerwona koronka a czarna jest. co by właśnie nie była taka odważna 😉
z tym żakietem mam dylemat właśnie. czy prosty jakiś. czy z talią, czy długi czy nie... myślałam o takim czymś (w sensie podoba mi się ten styl ale czy będzie to pasowało do sukienki  :???🙂 w stylu militarnym

a może po prostu chanelka  😍
o kardiganie myślałam w tym stylu



nic się chyba na modzie nie znam  🙄 przepraszam z góry za ilość moich pomysłów  :kwiatek:

edit. link z militarnym stylem, myślę bardziej pasującym od poprzedniego kroju...
http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/35/01/83/03/3501830307
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 sierpnia 2013 14:09
tomia, nawet czarna jest odważna 😉 Ten dekolt wygląda tak jak na zdjęciu czy to efekt na modelce? Może zamiast żakietu, jakiś szal, który by zasłonił biust w kościele, bo ksiądz może paść z wrażenia  😉
Ja bym takiej sukienki do kościoła nie założyła, nie ważne czy czarnej, czerwonej czy niebieskiej.
Na plecy i odkryte ramiona żakiet pomoże, na dekolt nie i moim zdaniem jest to sukienka niestosowna na taka okazję. Ładna jest owszem, ale nie do kościoła/cerkwii/meczetu/whatever. Takim miejscom to jakieś minimum szacunku trzeba okazać, a cyc wywalony na wierzch raczej się w to nie wpisuje.
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 sierpnia 2013 16:09
Alveaner, weź pod uwagę, że na modelkach większość kiecek tak wygląda - ledwo zasłaniają cyc i tyłek, potem na normalnym człowieku okazuje się, że wcale nie są tak wydekoltowane i długie do kolan...
Chociaż masz rację, gdyby ktoś w tej sukience wyglądał jak ta modelka... Do kościoła bym wtedy w tym nie szła.
Jak dziewczynę 180cm wzrostu wciskają w xs to niestety tak to wygląda. Trzeba się kierować centymetrami, a najlepiej porównywać do ciuchów z szafy.
Dziewczyny, mój brat "zażądał" ode mnie płaszcza 😜 A że dobra siostra jestem, to mu kupię, cena nie ważna. Ma pasować do kapelusza. Młody ma 16 lat, teraz idzie do liceum wojskowego, ma strasznego hopla na punkcie militariów, wojska, itp. Namiętnie też gra we wszystkie mafijne gry, Rodzinę Soprano chyba na pamięć zna, tak samo jak Ojca Chrzestnego.
Kapelusz na młodym wygląda TAK, ale bez tej debilnej przypinki. Gówniarz jest wysoki i szczupły, ale ma już dość zarysowaną męską sylwetkę. Ktoś ma jakiś pomysł? Szukać płaszcza wełnianego czy skórzanego? Ma być raczej jesienno-zimowy, nie za gruby, bo zawsze może coś pod spód ubrać. A długość? Kolano? Połowa uda? Wiem, że go jeszcze kręcą te mafijne klimaty, ale w długim po kostki wyglądałby IMO jak ksiądz jakiś 😁
dziewczyny bez obaw. gdyby wyglądała na mnie tak ekhmm.. "ku...o" to ani bym jej nie kupiła.
wygląda przyzwoicie. no i  mam "podróbe" asos. plecy ma bardziej zakryte. dekolt - kwestia cyca i rozmiaru kiecki (ja mam przeciętny, więc się nie wylewa, a rozmiar stosownie dobrany do moich wymiarów i nie jestem "poupychana"😉. dla porównania na mniej cycatej modelce:
więc jak modelka to ja nie wyglądam. nie chciałabym nawet, tak szczerze.
safie taki efekt to na modelce. chyba większość ciuchów na modelkach "tak" wygląda, wszystko duże i okrąglutkie jak do linijki  😁
modelka ze mnie żadna, więc kiecka leży przyzwoicie. chcę tylko coś na górę zarzucić, co by w kościele było szacownie.
szal odpada. poza "dawno temu" na studniówce, gdzie mi działał na nerwy i w efekcie wylądował w kącie. no i wolała bym coś praktycznego, co nie zawadzało by mi przy małym.

dodzilla - może klasyczna dyplomatka? będzie sięgała do kolan/przed kolano. tutaj artykuł o męskich, klasycznych płaszczach.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 sierpnia 2013 17:19
tomia, koleżanka pracuje przy sesjach, więc wiem jak to wygląda  😁

To zostaje żakiet. Ja stawiałabym na klasyczny, a nie militarny.

Kurcze ta sukienka niby ładna, niby to co lubię, ale jednak za dużo: i dekolt i odkryte plecy i obcisła i na ramiączkach i koronka. Chyba się starzeję :p Chętnie bym zobaczyła fotki, jak na tobie leży 🙂
safie, ja raczej nie widziałam. ale się domyślam i pewne sposoby "pokazywania rzeczy" kumam 😉
później ludzie się dziwią, że coś na zdjęciu wyglądało super a na tobie to jak na wieszaku  😁 skądś to znam  😁
powiem Tobie szczerze, że mi się nie wydaje nader kusząca. raczej po części, a po drugiej romantyczna. może to takie moje złudzenie  🙄
i właśnie z założenia od początku wychodziłam, aby skompletować ją z jakąś górą. kusi mnie chanelka, ale pewnie jeszcze skórzane rękawy nie zadziałają "uspokajająco". militarny żakiet, podoba mi się, ale też pewnie by było za dużo tego wszystkiego. faktycznie chyba tylko żakiet prosty jakiś uspokoi i stonuje całość.

edit. tylko tak myślę.. z żakietem może być ten problem, że mam długie ręce i ciężko znaleźć taki, przy którym mi rękawa nie zabraknie  😵
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 sierpnia 2013 17:36
już się naoglądałam efektów sesji bieliźnianych i aktów, gdzie jedyne co umiałam powiedziec to " o mój Boże, ale ciało". A kumpela tylko radośnie pokazywała mi zdjęcie bez obróbki i stwierdzała, że to efekt 3 godzin w photoshopie  😁 Albo upinanie za dużych ciuchów na modelce, żeby wyglądało perfekcyjnie  🙄

a żakiet z rękawem 3/4?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się