moda, ciuchy etc...

W trzecim ci najładniej piersi wyglądają moim zdaniem, chociaż kolor niefajny. 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 maja 2014 17:35
Trzeci jest jeszcze dostępny w kolorze bordowym. Mi się z kolei podoba ten kolorowy ale jakoś nie mogę się przekonać, do tej pory miałam zwykły czarny (bardzo podobny do tego drugiego), tylko niestety zniszczył się.. myślę nad jakąś odmianą, ale z drugiej strony klasyka jest dobra  😁
Trzeci ale gdyby był w bardziej kontrastującym kolorze 🙂
JARA, dzięki 🙂
maracuja, no to idealnie, świadkiem nie jestem, ale i tak białej sukienki nie mam aktualnie 😉 Ale podoba mi się pomysł świadkowej w bieli 🙂

smarcik, ja bym brała ten drugi w kolorze bordowym 🙂
Mi też się ostatni najbardziej podoba  😉
Kolor też fajny, przy lekkiej opaleniźnie będzie się jeszcze lepiej prezentował!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 maja 2014 19:33
Dziękuję dziewczyny  :kwiatek: W takim razie przejdę się jutro zmierzyć bordowy  😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
20 maja 2014 13:15
incognito, a szukałaś na zalando.pl? Według kolorów?


Tak, może niewystarczająco i drogie te kiecki...cięzka sprawa
Smarcik, pierwszy!  :kwiatek:
Pierwszy jak bielizna, drugi jak kostium ciotkiklotki a trzeci bomba, ale kolor słaby. Może poszukaj fasonu jak w 3? Calzedonia miała takie fajne w zeszłym roku.
http://answear.com/309025-femi-pleasure-tunika-boko.html

kupiłam sobie taką bluzkę - dziś przyszła ;-) jest boska !
Milutek Ban permanentny
20 maja 2014 14:53
Szukam spodni dresowych, które nie zmechacą się i nie wyciągną po pół roku. Realne?  😁
Chętnie czarne, za dobrą jakość mogę dać do 250zł. Najlepiej jakieś firmy sportowej, Zary i inne odpadają.
Albo orientuje się ktoś w jaki materiał celować/ jakiego unikać w składzie, aby spełniły moje oczekiwania?


Ponawiam prośbę  :kwiatek:
Zwykły dres Nike 😉 śmigam w nim od roku i nic (poza znaczkiem, w którym poszła nitka) się z nim nie dzieje a ciuram w stajni, w domu, generalnie wszędzie i prawie codziennie 😁  Ja mam męski, bo chciałam taki luźny, ale są też damskie z tego samego materiału.


Są też czarne a cena max 150zł
Milutek Ban permanentny
20 maja 2014 15:30
Ramires, dziękuję!  :kwiatek:
Mogłabyś jeszcze napisać jaki ma skład?
Niestety Ci nie powiem bo nie wiem dlaczego ale ktoś mi obciął metkę 🤣 Pewnie moją matulę denerwowała w praniu
ovca   Per aspera donikąd
20 maja 2014 21:47
Incognito przejdź się do wrocławskiej areny na komandorskiej koło aquaparku- ja miałam mega problem z sukienką na wesele, przymierzyłam ich dziesiątki o ile nie setki, i ciężko było mi znaleźć coś dla mnie (teoretycznie powinno być łatwo, bo jestem klepsydrą, ale przez bardzo zafałszowane postrzeganie mojego ciała w niczym się sobie nie podobam).
W arenie udało mi się kupić sukienkę idealną  😁 wybór jest ogromny, fasonów o wiele więcej niż w sieciówkach, no i ja trafiłam na rewelacyjną panią sprzedającą, która bardzo fachowo mi doradziła. Co więcej- namówiła mnie do zmierzenia kiecki której sama nigdy bym nie próbowała, tymczasem okazało się że to fason idealny dla mnie i własnie tą kupiłam 😉
Widzialam dzisiaj w autobusie dziewczyne w dzinsowej kurteczce ze skorzanymi rekawami do lokcia. Moze ktos kojarzy skad taka kurtka? 👀 👀
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
21 maja 2014 09:23
Incognito przejdź się do wrocławskiej areny na komandorskiej koło aquaparku- ja miałam mega problem z sukienką na wesele, przymierzyłam ich dziesiątki o ile nie setki, i ciężko było mi znaleźć coś dla mnie (teoretycznie powinno być łatwo, bo jestem klepsydrą, ale przez bardzo zafałszowane postrzeganie mojego ciała w niczym się sobie nie podobam).
W arenie udało mi się kupić sukienkę idealną  😁 wybór jest ogromny, fasonów o wiele więcej niż w sieciówkach, no i ja trafiłam na rewelacyjną panią sprzedającą, która bardzo fachowo mi doradziła. Co więcej- namówiła mnie do zmierzenia kiecki której sama nigdy bym nie próbowała, tymczasem okazało się że to fason idealny dla mnie i własnie tą kupiłam 😉


Dzięki chyba tak właśnie zrobie :kwiatek:
Kupiłam taką sukienkę na poprawiny (mój ślub i poprawiny)  z tym, że w kolorze morelowym




I teraz mam pytanie. Czy mogę do niej założyć zwykła czarną marynarkę? Czy lepiej coś innego?
Kupiłam taką sukienkę na poprawiny (mój ślub i poprawiny)   z tym, że w kolorze morelowym




I teraz mam pytanie. Czy mogę do niej założyć zwykła czarną marynarkę? Czy lepiej coś innego?


Myślę, że będzie ok, choć do moreli widziałabym granatową marynarkę. 🙂
Dziewczyni nie widzialyscie gdzieś sukienki podobnej do tej ze zdjecia?
Strasznie mi sie krój podoba ale jest z poliestru a nie znoszę sztucznych ubrań:/
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 maja 2014 17:28
Bershka ma różne takie powycinane.
No wlasnie ta jest z bershki:-) niestety tam wszystko sztuczne i niemiłe:/
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 maja 2014 17:39
Nie zerkałam nawet na skład, a zapamiętałam z wieszaka tylko dlatego, że pomyślałam "o matko, nigdy bym czegoś takiego nie ubrała"  😂
Mam dylemat, która sukienka będzie lepsza na wesele i jakie dodatki? Mam kompletną pustkę w głowie,a dodatkowo choroba wcale nie pomaga
1. tylko beżowa
2.
:kwiatek:
Malaa, a ile masz lat?
Bo jak na mnie to rozrzut wiekowy pomiędzy tymi sukienkami jest znaczny  👀

Choć ta druga mało weselna się wydaje, bardziej mi się kojarzy z imprezami klubowymi.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 maja 2014 20:45
Malaaa, zdecydowanie 1. Skąd ona jest? 🙂
buyaka 20
safie river island  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 maja 2014 10:02
Malaaa, ta pierwsza jest jakaś taka... Babcino-cioteczna. Może na człowieku wyglądałaby ok, ale tak na sucho - nieee.
Jak dla mnie ta druga byłaby ok z dodatkami złotymi albo czarno-złotymi.
Malaaa, ja bym się w pierwszą ubrała 🙂
Edit: Aaaa, ona beżowa jest! To beżowa już mi się nie podoba 😁 Ten kolor wina jest cudny i krój też bardzo fajny 🙂
na człowieku wygląda tak http://cdn13.glamka.smcloud.net/t/photos/36102/glam-awards-2013-najlepsze-stylizacje-gwiazd-na-rozdaniu-nagrod-glam.jpg  z czarnymi obcasami, czarną kopertówką i złotą lub srebrną bransoletka będzie ok?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się