moda, ciuchy etc...

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 sierpnia 2014 20:36
aaga84, mohito?
faktycznie! zapomniałam o tym sklepie. szkoda tylko, że jak co roku przespałam wyprzedaże 😉
Aga84 ja kupilam kilka koszul do pracy w H&M
aaga84, ja czasami na coś trafiam w Orsay i Reserved
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 sierpnia 2014 21:33
ja to powinnam mieć bana na mohito, jak wejdę, to zawsze z czymś wyjdę....
Pursat   Абсолют чистой крови
24 sierpnia 2014 21:45
Coś nowego od Dziedzica. Damska linia - Cukier Pruski. 😀

Łódź! Gdzie najciekawsze outlety w okolicach manufaktury? Zupelnie nie wiem gdzie isc 🙁
Poszukiwana fajna, czarna ramoneska do 200 zł na już (bo zostawiłam kurtki w domu i w najbliższym czasie nie planuję tam jechać, a zamarzam w sweterku). Gdzie najlepiej uderzać?
wpadam tylko powiedzieć, że jakby ktoś miał chęć ...


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Reklama/ogłoszenie
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 sierpnia 2014 21:06
cavaletti, ja choruję na taką jedną z New Yorkera za 200zł właśnie...
W Stradivariusie jakieś ramoneski widziałam i w orsayu fajne 😉
Facella, o, właśnie spojrzałam na stronie i jest całkiem fajna. Ciekawe jak z jakością materiału...
Libeerte, zajrzę na pewno, bo dzisiaj z pracy po 21 wychodzę, więc będę zamarzać. Muszę koniecznie dzisiaj coś kupić
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 sierpnia 2014 11:06
cavaletti, jeśli mówimy o tej Amisu ze skośnym zamkiem i paskiem, to macałam ją i nie jest ceratą, jak te ostatnie pseudoskóry w Bershce. Wg mnie te w Stradi są lepsze jakościowo, nawet na wyprzedaży widziałam jakąś po 80-90 zł, prawie identyczną jak ta z NY, tylko okazało się, że S jest na mnie za duża, a XS nigdy nie było  😤 Inaczej już byłaby moja. Teraz czekam na przecenę tej z NY, bo mają XS.
Mówisz o tej "new-yorker-199"?
Wklejam jeszcze typy, które idę dzisiaj oglądać i przymierzać. Obym coś kupiła, bo znowu kasa się rozleci nie wiadomo gdzie, a ja zostanę bez żadnej kurtki w Poznaniu przez 2 tygodnie
Najbardziej podoba mi się ta z HMu, ale muszę przymierzyć, bo pewnie jak zwykle okaże się, że na modelce wszystko wygląda super, a na mnie kupa
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 sierpnia 2014 11:38
Tak, mówię o tej pierwszej. Widzę, że tą ze Stradka też znalazłaś 😉 Wg mnie była lepsza jakościowo, tańsza i gdyby tylko był mój rozmiar, to byłaby moja. Niestety większość swetrów, kurtek, bluzek, koszul itd. jest na mnie za duża nawet w rozmiarze S... Za to spodnie muszę kupować... nawet i 38  😵
mówisz, że lepsza jakościowo... 😀 idę łowić 😉
a butik? nie jestem pewna jakie są w tym roku, ale jedną białą skórzaną mam i gdyby nie to, że zepsuł się zamek którego nie chce mi się naprawić, to jest w niej strasznie ciepło 😉
Mam pytanie. Czy wypada iść na rozpoczęcie roku w miętowej sukience? mniej więcej takiej?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 sierpnia 2014 09:50
Matuzaalem, wypada. Nie wypada iść w miętowym dresie. 😉
Szalona to ja jestem, ale chyba nie aż tak  😁 Dzięki za pomoc  :kwiatek: Jeden "problem" mniej.
W sumie zależy jaka szkoła, w moim lo był dress code i by się przyczepili.
Pursat   Абсолют чистой крови
29 sierpnia 2014 15:24
Mam pytanie. Czy wypada iść na rozpoczęcie roku w miętowej sukience? mniej więcej takiej?


Moim zdaniem nie bardzo. 😉 Ale ja jestem zwolenniczką klasyki jeśli chodzi o oficjalne wyjścia. 😉
A według mnie pasuje. Sama bym w takiej nie poszła, bo to nie moje kolory, ale sukienka jest skromna, niewyzywająca 😉 Do tego ładne, eleganckie buty (czarne baleriny np.) i na rozpoczęcie roku jak najbardziej. Jednak jest to mniej uroczysta i 'wymagająca' impreza niż zakończenie roku.
Hm. Zdania widzę podzielone, w sumie szkoła nowa ale z tego co słyszałam "lajtowa" jeśli o ubiór na rozpoczęcie chodzi. Ale wolę chyba jednak nie ryzykować i iść po prostu w małej czarnej 🙂
aaga84   ja ostatnio kupiłam szałowe buty przez internet. W notabene sklepie jeździeckim  na żywo są świetne - wysokiej jakości skóra i szycie. A wiem, że w sezonie te buty będa kosztowały pewnie 400 - 500 zł. Jak macie kase to kupcie sobie bo warto 🙂  Obecnie zakochałam się w psach i kotach. I zapraszam Was do mojego sklepu, gdzie możecie kupić akcesoria i pokarm dla waszych domowych zwierzaków https://zoologiczny.pl/
Dziewczyny, wybieram się na wesele w tej sukience. Mam problem - jakie dodatki do niej?  :kwiatek:

Czerwone! 😀
jeżeli chodzi o dodatki typu buty, torebka - czarne 😉
Czerwień z czerwienią nie wygląda najlepiej, według mnie.
Mi się chyba bardziej też widzą jednak czarne 🙂 A biżuteria? Myślałam może o jakiejś delikatnej złotej bransoletce? I to chyba wszystko?
O coś takiego np. http://myway-jewellery.com/bransoletki/bransoletka-serce-40.html?
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
01 września 2014 09:30
Którą brać?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się