moda, ciuchy etc...

W ogóle już dziwnym byłoby wyjście na ulice w listopadzie w butach z odkrytymi palcami, nie ważne z rajstopami czy bez. Jest już zimno. Chyba że mowa o wyjściu na imprezę gdzie wiadomo że będzie bardzo ciepło i przebiega się z samochodu do budynku.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 listopada 2015 19:13
Kaarina tak się składa ze w pracy człowiek zmienia obuwie . Nie napisałam nigdzie, że chcę w nich popitalac w listopadowe wieczory  😉
Po prostu wygrzebałam je z szafy i tak szkoda mi jak na nie patrzę 😉
Gniadata   my own true love
02 listopada 2015 16:04
Gdzie dostanę czarny kombinezon z dlugimi nogawkami, jak naprostszy, albo z dlugimi rekawami albo bez rękawów?  :kwiatek: zalezy mi na tym, żeby przemierzyć więc internetowe sklepy odpadaja
co sądzicie o dziurawych spodniach jesienią/wczesną zimą tak listopad/grudzień? Nosicie? 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 listopada 2015 08:29
To zależy jakie masz na myśli pisząc "dziurawe" 😉 Ja swoje noszę o ile temperatura nie spada poniżej 10 stopni. A i tak tylko wtedy, kiedy wiem, że na zewnątrz będę krótko.
tylko dziury/rozcięcia na kolanach 😉 nie nie, miałam na myśli temperaturę jeszcze na plusie 😉
Ja chodzę, bo nie marznę. I jezdze samochodem. Zimą też będę śmigać, wiec dla mnie zdecydowanie na tak 😉
Eeeee tam. Będąc w Wiedniu w grudniu(!) o godzinie 23😲0, widziałam dziewczątka stojące na przystanku tramwajowym w niskich, białych trampeczkach i spodniach przed kostkę. Noga goła bądź w cienkich, cielistych rajstopkach. Ja tam szczękałam zębami w kowbojkach, wełnianych skarpetach, czapie na głowie i zimowej kurtce do kolan..... 😀 Jakieś "gorącokrwiste" te dziewczyny.
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 listopada 2015 20:49
hanexxx, no to ja właśnie w takich śmigam 😉 na cieliste rajstopy bym nie założyła, dla mnie to jest fuj, zresztą i tak by mi było zimno. Na zimę to mam grube, podbite polarem rajty i już  😁
Gniadata, New Look
a New Looka przypadkiem nie wycofali z PL? Są jeszcze jakieś sklepy? Doszły mnie słuchy, że już nie ma...  🤔 🤔 🤔
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
04 listopada 2015 19:02
New look jest na zalando
Dopiero co otworzyli New look na wileńskim i złotych tarasach też chyba jest.
ma ktoraś z Was tą parkę z Zary? To jest stara kolekcja 😉 chyba bym ją chciała ale na tych zdjęciach katalogowych wygląda fajnie, podoba mi się 😉 ale jak znalazłam ją na jakimś blogu, zapiętą pod samą szyję to już mniej mi się podobała, była taka jakaś nie bardzo, ale chyba była za mała na tą dziewczynę, chyba! Albo jest taka dziwna. Ktoś coś?  👀

a New Looka przypadkiem nie wycofali z PL? Są jeszcze jakieś sklepy? Doszły mnie słuchy, że już nie ma...  🤔 🤔 🤔


To River Island wycofali 😉
Aaaaa aa widzisz! Coś mi świtało,  a we wro w jedej galerii są te dwa sklepy obok siebie i cos pomieszałam 😉
Gniadata   my own true love
05 listopada 2015 14:33
Gniadata, New Look


danke :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 listopada 2015 18:29
Można gdzieś online przejrzeć pełną ofertę F&F? Bo to, co jest tutaj: http://www.ffmoda.com/pl/ to jest jakaś 1/4 tego, co na sklepie...
Pursat   Абсолют чистой крови
05 listopada 2015 21:55
Widziałyście co się działo dzisiaj w H&M? 😜 🤣 🙄
a co się miało dziać?
Scottie   Cicha obserwatorka
05 listopada 2015 23:01
Pursat, widzieliśmy... Na oficjalnym otwarciu dla gwiazd podobno wcale nie było lepiej, ludzie w sklepie handlowali jeszcze nie kupionymi rzeczami 😉
Widziałam filmik... Masakra... Podejrzewam, że jakością sporo odbiegają od oryginałów, ale BALMAIN. Trochę mnie denerwuje, że jak rzucą do Lidla Wittchenna, to zewsząd słyszę, że wiocha, że niby ekskluzywna marka, a sprzedaje w dyskoncie... A tu? Suuuper inicjatywa, projektant dostępny dla każdego (tiaaa). Żadnego "upadku luksusu"...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 listopada 2015 07:17
Achaja zgadzam się w 100%, dla mnie to jest po prostu żenujące.. Co najciekawsze te rzeczy w głównej mierze kupują ludzie, których zwyczajnie na to nie stać (no bo przyznajmy, że 500zł za bluzkę to nie jest mało), i po co? Żeby coś udowodnić innym? Bo niestety ale prawda jest taka,  że mamy w Polsce kilka naprawdę dobrych, ekskluzywnych firm, które w tej samej cenie zrobią ubrania dobrej jakości, a nie chińszczyznę z H&M.

Pomijam osoby, które robią z tego biznes na allegro, zawsze to jakiś sposób na zarobek..
Właśnie przeszperałam youtube w poszukiwaniu filmików z otwarcia sklepów... Jestem w szoku:

Zobaczcie tutaj film z Krakowa:
W drugiej minucie widać jak ludzie stoją w kolejce. Oczywiście na wejściu tłoczą się i przepychają, ale ochroniarze starają się ogarnąć sytuację i wpuszczają pojedynczo bo te dzikuski by się pozabijały.
A tutaj? Gdzie te Dantejskie sceny?


Dla porównania za granicą:

A tak się zachowuje mój pies wypuszczony do lasu po kilkunastu godzinach zamknięcia w domu. Spójrzcie na ten obłąkany wzrok


Jestem pod wrażeniem  😀
Pursat   Абсолют чистой крови
06 listopada 2015 10:52
Po obejrzeniu filmów, przeczytaniu komentarzy, złapałam się za głowę. W życiu nie chciałabym w czymś takim uczestniczyć, nawet jakby te szmatki były po 10 zł. Tak się zachowuje bydło, a nie ludzie. 🤣

Czytałam na instagramie o sytuacji, gdzie na środku sklepu siedział pan, który zgarnął kilka rzeczy, wystawiał je na allegro, a gdy ktoś kliknął kup teraz, dopiero szedł z tym do kasy... Nie wierzę... 😲

Z ciekawości weszłam rano na stronę, gdzieś do 11:30 stałam w wirtualnej kolejce. 😵 🤣 Gdy strona ruszyła, wszystko było już wyprzedane. Stacjonarnie na przykład po kilka sztuk danego towaru. Igrzyska po prostu...

Z tego co pamiętam, przy poprzednich takich akcjach byłą o niebo lepsza organizacja. Ludzie byli wpuszczani w grupach po kilkanaście osób, nikt nie mógł kupić więcej niż jedną sztukę z danego modelu, a wczoraj? No same widziałyście.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 listopada 2015 07:19
Za wątłych ochroniarzy wzieli  😂 😁
Siara jak nie wiem!
Przy okazji wpadłam na fb na takie coś... 😂
robakt   Liczy się jutro.
08 listopada 2015 11:25
Achaja cudowne!  😂
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
08 listopada 2015 20:01
Przy okazji wpadłam na fb na takie coś... 😂


e tam, ciuchy z tych kolaboracji są naprawdę zajebiste, świetna jakość wykonania i materiały. Ja nie byłam na otwarciu, bo wiedziałam, co będzie się działo, ale fartem, jak poszłam pare godzin później, udało mi się kupić pare rzeczy. I naprawdę powiem wam - WOW 😍
Pursat   Абсолют чистой крови
10 listopada 2015 12:12
Soon! 😍 😍 😍



A jeśli ktoś chce być na bieżąco z LALĄ, zapraszam do grupy: www.facebook.com/groups/plnylalasale 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się