moda, ciuchy etc...

reserved miało parki z jenotem (ubogim ,ale naturalnym)
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
27 listopada 2015 09:20
przeglądam biżuterię  i sa pierścionki z "Multi-tone Gold "  co to za metal?
Dziewczyny mam ogromną prośbę!  :kwiatek:
Współlokatorka kupiła parę dni temu w Terranovie sukienkę, na wyprzedaży. Zakochałam się zupełnie, jest idealna na zimę, ale żeby nie było kolorowo, już ich u nas nie ma 🙁
Jeżeli byłaby któraś z Was w pobliżu tego sklepu, mogłaby zerknąć czy jest? I jeśli akurat by był rozmiar M najlepiej, ewentualnie Ska i tak do 30zł, to wziąć dla mnie? Oczywiście wszystkie koszty zwracam+jakaś dobra czekolada w podzięce  :kwiatek:



Ona jest z takiego miękkiego, ciepłego materiału.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 listopada 2015 06:55
zajrzę Ci dzisiaj do Terranovy, bo będę w galerii 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 listopada 2015 07:06
Ja będę w warszawskiej Arkadii więc wyślij mi numer tel. na pw to też zobaczę i dam znać  😉
Dziewczyny, zamawialyscie moze sukienki z asosa? Jak wypada rozmiarowka? Niby jest tabelka, ale wg niej musialabym wziac rozmiar 40, gdzie normalnie nosze duze 36 lub male 38.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 listopada 2015 18:39
anioleczek zlikwidowali Terranove w Arkadii  😡 Mogę zajrzeć jeszcze do Złotych Tarasów, ale dopiero pod koniec tygodnia..
Florcik, ja mam Asosy z second handów i obie sukienki mam w swoim normalnym rozmiarze (36) 😉
smarcik, nic się nie stało! w razie czego będę się odzywać... może gdzieś ją jeszcze znajdę na dniach  😁 przekichane, pierwsza sukienka od dawna która mi się podoba i nadaje na zimne dni, a tu tyle zamieszania.. 😀

madmaddie i jak, byłaś może?  :kwiatek:

Dzięki dziewczyny za odzew!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 listopada 2015 20:38
To dam znać w piątek jeśli do tej pory jej nie kupisz, bo sama bardzo bym taką chciała, więc na pewno jeszcze wybiorę się na poszukiwania  😀
Dziewczyny, mam problem i liczę na Waszą pomoc 😀
W styczniu czekają mnie połowinki studenckie. Sprawa trochę się pozmieniała, nagle okazało się, że większość mojej grupy nie idzie. Uznałam, że nie ma w takim razie sensu robić sobie dodatkowych wydatków i nie będę kupować nowej sukienki na jedno wyjście.  Zdjęcia wstawiam zapożyczone z internetu. Sukienkę mam TAKĄ tylko bez tych rękawków krótkich i w TAKIM KOLORZE. Kupiłam ją na studniówkę i wtedy miałam do niej założone czarne buty. Teraz muszę kupić jakieś buty i zastanawiam się czy iść znowu w czarne czy jednak może jakoś zaszaleć? Myślałam nad srebrnymi, złotymi...? Nude chyba byłyby zbyt mdłe? Ogólnie tyle jest teraz przecen na szpilki, że nie wiem na co patrzeń. Może coś takiego? KLIK  czy lepiej jednak iść w klasyczne czarne? Pomocy  👀  :kwiatek:
efeemeryda   no fate but what we make.
03 grudnia 2015 16:28
ja bym jednak wybrała czarne lub ewentualnie granatowe, brokat to wydaje mi się już za dużo, bo tutaj kolor sukienki robi swoje  :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
03 grudnia 2015 16:47
Brokatowe nie, ale na przykład metaliczne srebrne jak najbardziej. Czarne buty to nuda.

No własnie mi też czarne wieją nudą dlatego zaczęłam rozważać jakieś inne. Te brokatowe to tak mi przez przypadek wpadły na stronie, w sumie nie lubię takich butów ale nie mają takiego "chamskiego" tego brokatu i jakoś tak pomyślałam o nich.

Pursat a myślisz, że właśnie lepiej w srebrne celować niż w złote?

Tak myślałam żeby kupić te szpilki z deezee, ale metaliczne mają u nich 12,5cm a to dla mnie już trochę za dużo. Wolałabym takie między 10-11, znacie jakieś sklepy typu deezee godne polecenia?

edit: już jestem przekonana w 100% do srebrnych 😀 teraz tylko muszę znaleźć coś ciekawego. Dziękuję za podpowiedź  :kwiatek:
Przepraszam za post pod postem, chciałam odkopać wątek  :kwiatek:

Macie może pomysł na jakiś naszyjnik? Czy może lepiej celować w coś na rękę? Ta sukienka jest słabo wycięta, nie mam pomysłu co by dobrze przy tym wyglądało  👀
Dzięki Pursat na pewno będę miała szpilki srebrne metaliczne. Myślałam nad jeszcze jakimiś akcentami, które będę miała cały czas na sobie (czyli nie torebka itp.) właśnie typu bransoletka. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź  :kwiatek: mam już pustkę w głowie.
znajdę teraz gdzieś sweter z opadającym ramieniem?
Dziewczyny pomocy, czy gdzieś teraz kupię białe dżinsy? Potrzebuję do pracy, wiem, że to nie sezon, ale może gdzieś się komuś rzuciły w oczy?
A ja mam pytanie - jaki kolor rajstop do tej sukienki?


W tym kolorze


Jakieś grubsze bym chciała, takie do kozaków.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
07 grudnia 2015 11:40
potrzebuje bluzkę na sylwestra do luźnych zwiewnych spodni, pomóżcie  🙄
Dzionka, skąd ta sukienka? Szukam bardzo podobnej 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 grudnia 2015 13:26
Piękna jest!  😍 A do malinowego koloru pasują szare rajstopy (swoją drogą polecam w Biedronce są teraz takie 40den świetnej jakości za szalone 5,99zł)
Ma ktoś z Was może zniżkę do Zalando?
Podoba mi się tak sukienka, szukam czegoś na swoją własną imprezę urodzinową, ale już sama nie wiem czy ją kupić czy nie...

klik

Kupić? nie kupić? 😉

A może taka lepsza?

klik 2

Bożeee jaka jestem niezdecydowana... 🙄 Chciałabym, żeby ta sukienka pasowała też na bal absolwenta, który mam w maju.
Pursat   Абсолют чистой крови
10 grudnia 2015 13:39
Druga!
druga 😍
Druga 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 grudnia 2015 16:29
Do mnie żadna nie przemawia jako sukienka na bal absolwenta ale w sumie nie wiem, jak taka impreza wygląda. Wzięłabym tę, w której bardziej się sobie podobasz/wyobrażasz to sobie, jeśli już wybierać z tych dwóch  🙂
Pierwsza jest bardziej na sylwestra/urodziny, druga bardziej pasuje na bal. Bal to u nas nie są długie, typowo balowe suknie, raczej w większości jesteśmy ubrane w proste sukienki do kolan, dlatego ta koronkowa by pasowała, z jakimiś ładnymi butami i fryzurą. Czyli wychodzi na to, że powinnam kupić obie 😉
Na balu połowinkowym miałam taką jak w załączniku, ale nie pójdę w niej przecież drugi raz 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 grudnia 2015 16:54
Tym bardziej celowałabym w pierwszą  🙂 Błyszczy się, niebieska jest fajna. Tą drugą założyłabym do swetra i kozaków na uczelnię  🙂
smarcik, właśnie ta ciemna niebieska mnie kusiła 😉 Może jeszcze czegoś poszukam, w sumie niedługo wyprzedaże 🙂
Ech, żeby człowiek w życiu miał tylko takie 'problemy' to by było fajnie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się