moda, ciuchy etc...

Hej,
kojarzycie jakieś sklepy/strony z fajnymi torebkami? Dostałam propozycję dostania torebki od Mikołaja 😉 tylko muszę ją sobie wybrać i jakoś nie przychodzi mi do głowy, gdzie szukać. Na razie przejrzałam pobieżnie mustache.pl i answer.com, ale w sumie chętnie bym przejrzała sklepy stacjonarne.

Na pewno chcę skórzaną, na co dzień do pracy, w kwocie do 500zł
Ja fajne znalazłam w Stradivariusie, też będę zamawiać na święta    💘
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 grudnia 2015 08:27
Plackowata tam w ogóle mają skórzane produkty?  👀


Libella a stare, dobre Wittchen? Nie wiem jaki jest Twój styl, ale mi bardzo podobają się ich klasyczne produkty  🙂 No i na Zalando można zajrzeć.
Matko, przepraszam  😡
Nie doczytałam, że skórzana. To zmienia postać rzeczy.
Ja zamawiałam oczywiście sztuczną skórę  😂
Pomocy!
Tuniko-sukienka w tym stylu poszukiwana. W tej się zakochałam, ale już nie mam jej w hurtowni, dlatego szukam czegoś w takim kroju i długości, rękawki mogą być inne, duża dowolność materiału, choć coś w bardziej eleganckim stylu niż swetrowym, kolor też w zasadzie nie wiem jaki. 😁 Ktoś coś? :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 grudnia 2015 17:37
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 grudnia 2015 19:33
smarcik, dziękuję, piękna jest, ale jednak bardziej mi zależy na kroju niż podobnym kolorze czy koronce. :kwiatek:

Ale dziękuję za przypomnienie o orsayu! Tam jeszcze nie szukałam.

edit. dopisek
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 grudnia 2015 22:13
dziewczyny, taka sukienka, tylko w polskim sklepie? (stacjonarny to już w ogóle ziszczenie marzeń)
http://www.rosegal.com/vintage-dresses/vintage-turn-down-collar-solid-187576.html
mundialowa, zerknij na mosquito.pl, tam też bywają takie 🙂
Libella, moim zdaniem najpiękniejsze skórzane torby są w Venezii i Kazarze 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 grudnia 2015 10:37
Zamawiałyście coś ze sklepu Vubu.pl? Podoba mi się kilka sukienek ale nie wiem, czy są cokolwiek warte (niedrogie, w okolicach 70zł każda, ale szkoda byłoby je później wyrzucić  😉 ).
Scottie   Cicha obserwatorka
21 grudnia 2015 10:58
smarcik, mam jedną sukienkę z tej "firmy", nie jest warta swojej ceny (bardzo słaby materiał), wzięłam największy rozmiar i jest na mnie dużo za krótki, ledwo zakrywa tyłek.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 grudnia 2015 11:02
Dziękuję  :kwiatek: Tak myślałam, że to niestety tylko strata pieniędzy. Szkoda, na zdjęciach wyglądają ładnie  😡
smarcik, ja wzięłam jakąś za 40 zł, materiałową i mi pasuje, ale ja wiedziałam, że to sukienka taka 'do latania' na wiosnę. Rozmiar był uniwersalny i na mnie jest w sam raz (widać uniwersalna jestem 😀).

A ja w końcu kupiłam sukienkę, tylko taką: https://www.zalando.pl/anna-field-sukienka-z-dzerseju-black-an621ca3b-q11.html

I jest super, już się sprawdziła na pierwszej imprezie 🙂 Teraz szukam do niej fajnych butów, tylko nie wiem jaki kolor... smarcik, miałaś rację, tamta koronkowa nad która się zastanawiałam jest taka bardziej codzienna, kupię sobie może podobną jak będą wyprzedaże sylwestrowe 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 grudnia 2015 18:00
Świetną wybrałaś!  💘

Bardzo podoba mi się ta: http://www.vubu.pl/product-pol-64758-Czarno-ecru-sukienka-z-odkrytymi-ramionami-i-koronka-na-dole.html Ale obawiam się, że może wyglądać ładnie tylko na zdjęciach  🙁

I jeszcze ta: http://www.vubu.pl/product-pol-64467-Sukienka-w-pepitke-z-kolnierzem.html
Wiecie może gdzie kupię sweter z opadającym ramieniem?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 grudnia 2015 18:19
Kilka postów wyżej  😉
smarcik, ta druga może byc ok, ja kupowałam coś podobnego, tylko wiosennego. Tej pierwszej bym nie ryzykowała, za duże ryzyko, że może źle leżeć. Ta druga raczej bezpieczna 🙂
Czy ma ktoś może jakiś rabat do zalando? :kwiatek:
Zakochałam się w sukience (na studniówkę), ale kurcze trochę droga :/ Widziałam tańszą wersje, ale tylko granatowa i ma mniej materiału, jakoś dziwnie się układała :/
https://www.zalando.pl/swing-sukienka-koktajlowa-czarny-sg721c02e-q11.html
Pursat   Абсолют чистой крови
22 grudnia 2015 08:46
Za zapisanie się do newslettera masz 4 dychy na zamówienie. Nie dużo, ale jeśli nikt Cię nie poratuje (też potrzebowałam! :P), to zawsze coś. 😉
robakt   Liczy się jutro.
22 grudnia 2015 09:08
smarcik ja mam jedną sukienkę z tej firmy i jestem zakochana  😍 czarna, rozkloszowana, matowa w welurowe kwiatowe wzory. Mam ją od roku i super się spisuje na różne okazje.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 grudnia 2015 09:11
robakt pokażesz ją na sobie?  :kwiatek: Ta pierwsza, neoprenowa, krzyczy do mnie 'kup mnie'  😡 Ale ciężko trafić z rozmiarem..
mam pytanie 😉 wyprzedaże w sieciówkach w tym roku kiedy się zaczynają, od niedzieli?  :kwiatek:
Laski, która kupowała tu:
http://szyjemysukienki.pl/

Mam na oku 2 kiecki, ale kosztują ponad 6 stówek. Wolałabym żeby były warte swojej ceny.
Orientuje się któraś jak z jakością? I czy wyglądają faktycznie jak na zdjęciach?
a nie lepiej uszyć sukienkę u krawcowej na miejscu z normalną przymiarką itp?🙂 wydaje mi się, ze drogo
Pursat, to widziałam, dzięki 😉 ale jeszcze mam nadzieje, ze uda mi sie jakiś większy rabat znaleźć 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 grudnia 2015 20:57
smarcik, mierzyłam kilka neoprenowych sukienek i lepiej kupować takie widząc co to, serio są brzydko cięte i kiepsko wykańczane.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 grudnia 2015 21:20
Dzięki  :kwiatek: Odpuszczę sobie w takim razie, może stacjonarnie znajdę coś zbliżonego  🙂
Ponia   Szefowa forever.
26 grudnia 2015 16:42
amnestria, daj znać jak znajdziesz jakieś opinie. Ogromnie mi się podobają sukienki  od nich.

nika77, niekoniecznie wychodzi taniej.
Szyłam kiedyś sobie kiecke z tiulowym dołem i wyszła ok 450 z materiałem, a nie jestem w 100 % zadowolona.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się