moda, ciuchy etc...

rtk mam ten sam wzrost, wagę podobną i miałam ten sam problem - sukienka na wesele, a we wszystkim wyglądałam jak klopsik  😎
Kupiłam w orsay'u sukienkę o takim kroju: http://www.orsay.com/pl-pl/sukienka-z-faktura-467077253000.html , http://www.orsay.com/pl-pl/rozkloszowana-sukienka-z-koronka-467075524000.html . Ten pasek super podkreśla talię, nie widać niedoskonałego brzucha. Jest taka dłuższa, więc swobodnie można coś zjeść i potańczyć. Także polecam poprzymierzać  😉
Zbliża się okres wesel. Muszę kupic sukienke. Niestety w ostatnim czasie mocno przytyłam. Nogi w dalszym ciągu mam zgrabne, ale mam dużo na brzuchu i w biuście. Duzy biust tworzy wrażenie szerokich barków i ogólnie dużych rozmiarów. Bardzo trudno mi znaleźć krój sukienki który będzie dobrze na mnie leżał/ Mam 166cm, waże 68kg.. Czego szukac? We wzsystkim wyglądam źle..


Dekolt V, kopertowa gora. Sukienki bez dekoltu jak proponowane wczesniej tez ok, ale musza byc lepiej uszyte niz takie z dekoltem V zeby nie robil sie efekt rozplaszczonego cyca 😉 Nie wiem, na ile masz pulchne ramiona, ale spoko chociaz z jakims mini rekawem. Odcinane pod biustem to IMHO kiepski pomysl, brzuch wtedy raczej ciazowo wyglada a nie szczuplej 😁 Wstazka w talii moze byc, do tego pionowe drapowanie i troche dluzszy dol zeby nie robic z siebie bombki na chudej nozce.

Btw te tansze sieciowkowe ciuchy z reguly sa kiepsko uszyte i przy jakichkolwiek pelniejszych ksztaltach niz rozmiar 0 leza zle albo bardzo zle.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 maja 2018 14:11
Dziewczyny, widziałyście gdzieś sukienki [url=https://www.airydress.com/pl/Sukienki-Ponad-Kolano-Modne-Bawelna-Prazek-Bez-Rekawow-m1043879/?utm_term=~AD~+_+PL+PL+Dynamic+Ads+v2+Dresses&currency=PLN&utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=23842796354610098]tego typu[/url]? Niekoniecznie taki wzór i kolor, ale raczej coś delikatnego, na codzień. Fajnie, gdyby cena była podobna do tej linkowanej, bo planuję zakup kilku. 😀


Zamawiałaś może coś z tej strony? Niektóre są piękne, ale trochę boję się o jakość w tej cenie  😉
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
19 maja 2018 17:10
A nie rzucił się Wam w oczy sweter wełniany taki cieplejszy, koniecznie rozpinany, do bioder (nie chcę krótkiego ani tych dłuższych)? Najchetniej pudrowy róż, ewentualnie bordowy lub czarny. Najlepiej stacjonarnie :kwiatek: tak na rano żeby zarzucić na wierzch zamiast kurtki 🙂
smarcik, nie. Wyświetliła mi się reklama na fejsie i weszłam, ale patrząc na poziom tłumaczenia strony i lokalizacje sklepów bałabym się, czy zamówienie zostanie w ogóle zrealizowane. 😀
rtk chodziło mi o taki krój przy ramionach, szyi - high neck, o-neck - bez rękawów:



BTW zakochałam się w tej sukni  😍 Gdyby którejś z Was rzuciło się w oko coś w podobnym stylu, niekoniecznie w bieli, proszę o podzielenie się 🙂
espana, oj to prawda śliczna jest, ta pierwsza do kościoła zresztą tez. Fajnie po tych dwóch królewskich ślubach widać trendy 🙂 Kiedyś koronka, teraz zupełna prostota.
smartini   fb & insta: dokłaczone
21 maja 2018 18:42
tak apropos mody i sukienek Meghan - zaiste fascynujące jest, jak wszystkie anglojęzyczne media (wraz z komentującymi), które mam zalajkowane zachwycają się wyglądem, sukienką, makijażem i w ogóle całokształtem Panny Młodej a na polskich stronach i portalach hejt i krytyka wylewa się bokami 😁
Mi też się obie sukienki bardzo podobały, to jest prostota i klasa, która bardzo do mnie przemawia.
Sukienka Kate też była ładna, widać, że każda z nich dobierała sukienkę do swoich gustów, obie pasowały do właścicielek jednak ja się zdecydowanie skłaniam ku stylistyce Meghan 😀
Mi się jej kiecki, mega podobają, szczególnie ta z foty tutaj. Klasyczna, prosta, elegancka, obłęd! Makijaż i fryzura też, pasują do jej rysów, nie przesadzone.

smartini, - też nie rozumiem ilości hejtu... to aż niesmaczne i przykre.
espana, - może nie kiecka, ale ja noszę ostatnio do znudzenia gładkie golfy bez ramion do spódniczek, odkąd znalazłam je w szufladzie w pracy 😀 Polecam takie rozwiązanie.
Pod pod postem, ale minęły dwa dni - gdzie znajdę taką lub podobną torbę, tylko czarną? Za długo myślałam i już ich nie ma w medicine 🙁 Jakby mieściła A4 i była skórzana byłoby idealnie.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 maja 2018 20:48
Obie suknie Megan piękne. Teraz hejty, bo panuje  moda na koronkową górę i zwiewny dół. Poczekajcie na następny sezon ślubny - pełno Panien Młodych będzie miało kiecki w takim stylu  😁
safie, dokładnie - pewnie już teraz wyprzedają się na pniu :P Klasyka zawsze się obroni.
emptyline   Big Milk Straciatella
24 maja 2018 06:19
A widzicie, mi się ta ślubna średnio podobała, dla mnie ciut za sztywna, bo sam krój ok. To po prostu nie do końca mój styl. Nie lubię falbanek i innych milionów ozdób, ale wolę lżejszy typ sukni. Za to druga boska! Ale generalnie fajnie, delikatnie, łady makeup, nic przesadzonego. Serio tyle hejtu? Niby czemu?
keirashara zerknij na Pakamerze, może będzie coś podobnego 🙂
amnestria   no excuses ;)
24 maja 2018 11:23
Mnie się obie podobają, ale mam takie wrażenie, że Meghan utonęła w tej ślubnej, jakby ciut za duża na nią była.
Ale całość - wyglądała, świeżo, naturalnie, dziewczęco i z klasą 😍 Ludzie hejtują, bo zazdroszczą 😉 Inna sprawa, że ciekawi mnie dress code taki dyplomatyczny 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 maja 2018 11:32
amnestria, w kwestii dresscode'u znalazłam coś takiego:
The dress code on the royal invitation requests a “morning suit or lounge suit” for men, and a “day dress with hat” for women.

While it definitely doesn’t have anything to do with lounging in the way we might think, a lounge suit is relatively fuss-free, and is simply a suit worn with a shirt and tie.

It is typically worn for business, and many daytime and evening social events such as christenings, funerals, and Ascot – so many guests probably have one in their wardrobe already.

A morning suit is slightly more formal, and traditional for men to wear at weddings, official functions, and formals events in the presence of the Queen.


The couple are set to tie the knot on May 19
It involves a black or grey coat, a double or single breasted waistcoat, polished shoes, a handkerchief in the left breast pocket, and a top hat (although this can be carried instead of worn, or even dispensed later).


Na wieczorną uroczystość gdzieś mi się przewinęło, że był już dresscode wieczorowy (stąd zmiana sukni Panny Młodej) ale ile w tym Prawdy? Who knows ;D
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 maja 2018 11:56
smarcik, nie. Wyświetliła mi się reklama na fejsie i weszłam, ale patrząc na poziom tłumaczenia strony i lokalizacje sklepów bałabym się, czy zamówienie zostanie w ogóle zrealizowane. 😀


Dzięki! Racja, nie ma co ryzykować  😉

Piękna ta suknia panny młodej na zdjęciu! Mój ulubiony rodzaj góry  😍


Z innej beczki - na Sleepless in Warsaw jest -20% z okazji dnia matki.. Moja wymarzona piżama wciąż tam jest.. http://www.sklep.sleeplessinwarsaw.com/pl/p/Pizama-sleepless-flirt/177 Czy ktoś mógłby mi racjonalnie wbić do głowy, że ja jej nie potrzebuję? Totalnie nie mam kasy, ale ona tak bardzo do mnie krzyczy  🙁
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 maja 2018 12:03
smarcik, racjonalnie? Jak się uprzeć to samemu można sobie taką zrobić z podkoszulka za 2 dyszki i kawałka koronki ;D
smarcik wyglada na niepraktyczna 😉 Cycki beda uciekac bokami, bo jest mocno wycieta :P
amnestria   no excuses ;)
24 maja 2018 12:13
Niepraktyczna jak niepraktyczna, bo załóżmy, że do innych celów, ale moim zdaniem wcale nie taka sexy. Tzn jak się człowiek powygina i ustawi w dziwne pozy to moooże - tył ładny (choć jak dla mnie nie jakoś szczególnie), ale przód jak przód - zwykła koszulka.

Smarcik pomagamy? 😀

ewentualnie mogę co innego napisać - jeśli Ci się podoba to KUPUJ 😁 Uro miałaś dopiero co, należy Ci się 😀
smarcik, - z tego co widać jest łączona z gaciami - ja bym dostała szału. Jeśli jesteś wysoka to duże ryzyko, że będzie się wcinać 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 maja 2018 14:46
Dzięki dziewczyny  😁 Już było blisko przekonania mnie, ale potem amnestria napisała to o "należeniu się" i wszystko poszło w las...  😁


keirashara jak to łączona z gaciami?!  😁
amnestria   no excuses ;)
24 maja 2018 14:57
O masz 😡 😁 😁 😁

Niech się dobrze nosi! :kwiatek:
smarcik no mi też to na zdjęciu wygląda na taki "kombinezon", jedną całość  😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 maja 2018 16:15
Nieee, to koszulka i gacie  😉

Kombinezon do spania mam, chodzę w nim na co dzień  😡  😁

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 maja 2018 20:33
smarcik , w new yorkerze bywają takie koszulki po około 15 - 20 zł 😉
smarcik, - no mi to wybitnie na kombinezon wyglądało 😉 Chyba, że ktoś do foty wsadził koszulkę do gaci? Jeśli tak, to nie mam pytań  😜

Jakieś opinie o rzeczach od Ewy Bień? Obraziłam się na dotychczasowe opaski na uda, bo ostatnio kupione miałam na sobie 3 razy, a koronka wymechacona i co więcej silikon tak się zjechał, że spadały mi dziś z nóg. Widzę, że u Ewy też są dostępne, tylko dwukrotnie droższe i nie wiem czy warto.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 maja 2018 07:33
smarcik , w new yorkerze bywają takie koszulki po około 15 - 20 zł 😉


Raz się na to nacięłam  😤 Podobały mi się takie koronkowe koszule nocne (akurat innej firmy), ale cena też koło 150zł, więc kupiłam w New Yorkerze podróbę za 70 zł.. po jednym praniu cała koronka podarła się (piorę takie rzeczy w osobnych workach)  😵 Dlatego stwierdziłam, że wolę mieć coś nowego rzadziej, ale lepszej jakości, i przestałam kupować w tego typu sklepach  😉

Aż sama dziwię się sobie, bo kiedyś potrafiłam w takich sklepach wyhaczać perełki za jakieś śmieszne pieniądze, teraz jak tam wchodzę to od razu wychodzę.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 maja 2018 07:50
Ja mam taką szarą, z bardzo podobnymi plecami z NY i nosi się genialnie. Teraz są nowe, czarne, satynowe, też z fajnym tyłem, ale L była minimalnie za ciasna i odpuściłam, bo nie było większych. 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 maja 2018 08:01
JARA mówisz o [url=https://www.newyorker.de/pl/products/#/products/detail/02.15.252.0513/001]TAKIEJ?[/url] Czy jakaś inna jeszcze jest?  👀


Wiecie co jest najgorsze? Że ja i tak śpię zazwyczaj w jakimś starym t-shircie, tyle we mnie romantyzmu  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się