moda, ciuchy etc...

mils   ig: milen.ju
06 sierpnia 2018 15:00
Dziewczyny, w tym roku planuję kupić porządny płaszcz na zimę. Sporo jeżdżę samochodem, więc jakiś najcieplejszy na świecie być nie musi, ale jednak nie chcę marznąć przy -10. Najważniejszy jednak wymóg - ma być elegancki. Macie jakieś swoje sprawdzone marki, na które warto będzie zerknąć? Tak w 400zł chciałabym się zmieścić. :kwiatek: Wiem, że jeszcze jest lato, ale robię powoli rozeznanie, bo jednak dla studentki nawet taka kwota nie jest bezbolesna. 😀
efeemeryda   no fate but what we make.
06 sierpnia 2018 15:01
Na wyprzedaży w Lavard, kupiłam piękny wełniany płaszcz, za nieco więcej ale warto sprawdzić 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 sierpnia 2018 15:02
mils, ja lubię Benettona/Sisley
Też bym stawiała na Benettona, jakościowo niezniszczalne i wybór eleganckich, klasycznych płaszczy mają spory.  🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 sierpnia 2018 10:26
Jaki strój kąpielowy dla grubych ludzi?

Gacie z wysokim stanem i grubi ludzie to bardzo złe połączenie. Szukam i szukam i nie wiem w co celować.
efeemeryda   no fate but what we make.
08 sierpnia 2018 10:30
a ja tam się sobie podobam w gaciach z wysokim stanem ot co !  😀
JARA rozumiem, że chodzi ci o bikini? Wg mnie właśnie bardzo dobrze dla tzw. pulpecików wyglądają gatki z wyższym stanem. Wyobraź sobie wystające boczki i wcinające się w tkankę tłuszczową majty z niskim stanem  🤣

klik
Wg mnie takie stroje wyglądają bardzo estetycznie i fajnie  🙂
No wlaśnie super wyglądają babki z krągłościami w takich strojach! Najlepiej jeszcze jak na tyłku są ładnie wycięte a nie wpijają się w poślad. Wysokie majty maskują ładnie dół brzucha, boczki i wydłużają sylwetkę.
Ale ja tam w ogóle ostatnio jestem wielką fanką ciuchów z wysokim stanem, bo mam krótkie nogi i dużo lepiej wyglądam jak optycznie obetnę się nieco wyżej
efeemeryda   no fate but what we make.
08 sierpnia 2018 11:22
Dziewczyny w Was ostatnia nadzieja  🙁
szukam spodenek a'la bermudów powiedzmy do kolana, sztywniejszych, luźniejszych
i NIGDZIE NIE MA  😕 obeszłam wszystkie sieciówki, przejrzałam chyba pół internetu i nic... zależy mi też na szybkiej wysyłce, bo jeśli mają dotrzeć do mnie za 2tyg (jak się okazało w bonprixie) to już mi nie będą potrzebne.

z góry dziękuje  :kwiatek:

ps. sprawdziałam zalando, h&m, C&A i mase innych.


edit: takie o mi się marzą ale oczywiście nie ma rozmiaru  😵 😵 😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 sierpnia 2018 11:35
Oglądam stroje na alie i własnie podobają mi się te z wysokim stanem, problem w tym, że te panie na fotach, te modelki wyglądają dobrze. Jednak jak wejdzie się w opinie i poogląda zdjęcia, które wrzuciły osoby, które te stroje kupił to niestety... koszmarek 🙁

Oszalałam na punkcie tego stroju

Pierwsza fotka trochę za duża.
efeemeryda w medicine coś takiego chyba podobnego?
https://wearmedicine.com/p/medicine-szorty-damskie-summer-mix-granatowe-9632

JARA ten zalinkowany przez Ciebie bardzo fajny, natomiast ja ci radzę jednak stroje pomierzyć w sklepie, bo to co na zdjęciach w necie to niekoniecznie wygląda tak samo jak na danej sylwetce. Aliexpres to w ogóle bym się bała kupować jakieś ciuchy, bo to mi się kojarzy z allegrowym "japan style", czyli ciuchy w realu zupełnie i całkowicie się różniły od tych na zdjęciach w aukcji.
efeemeryda   no fate but what we make.
08 sierpnia 2018 11:43
a ja mam kostium z aliexpress  z wysokim stanem za 30zł, jest piękny i kocham go  😍 musiałam tylko zwęzić nieco obwód biustonosza 😀

w medicine niestety nie ma rozmiaru...
JARA lepiej zmierzyc najpierw, a na pewno znajdziesz takie stroje stacjonarnie- na pewno sa w Calzedonii i H&M.
Tez kupilam sobie takie gacie do kostiumu z wysokim stanem i jakos tak srednio sie sobie w nim podobalam. 🤔
no ja muszę każdy strój mierzyć (a jestem osobą szczupłą), bo w większości podobają mi się tylko na wieszaku, także kupowanie bikini w ciemno to u mnie 95%, że nie nie będzie pasował.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 sierpnia 2018 12:15
Niestety stroje kąpielowe te ze sklepów nie spełniają moich wymogów jeśli chodzi o estetykę, kroje jak i cenę. Są robione na szczupłe i płaskie kobiety. Wszystkie takie same tylko kolory się zmieniają. 🙁



Aliexpres to w ogóle bym się bała kupować jakieś ciuchy, bo to mi się kojarzy z allegrowym "japan style", czyli ciuchy w realu zupełnie i całkowicie się różniły od tych na zdjęciach w aukcji.

Mam sporo rzeczy kupionych na alie i nic nie okazało się pomyłką 😉
Niestety stroje kąpielowe te ze sklepów nie spełniają moich wymogów jeśli chodzi o estetykę, kroje jak i cenę. Są robione na szczupłe i płaskie kobiety. Wszystkie takie same tylko kolory się zmieniają. 🙁


Moich też nie spełniają (jestem szczupła i płaska), więc nie wiem dla kogo są robione  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 sierpnia 2018 12:21
Na coś pomiędzy Tobą a mną najwyraźniej 😉
JARA, ej ale wstawiłaś jedno z gorszych zdjęć 🙂 Przejrzałam w tym ogłoszeniu resztę i większość wygląda super 🙂
Niestety stroje kąpielowe te ze sklepów nie spełniają moich wymogów jeśli chodzi o estetykę, kroje jak i cenę.


Chodzilo mi o to, zebys tylko sobie przymierzyla, zeby sprawdzic czy kroj do Ciebie pasuje i bedziesz sie sobie w nim podobac.
majek   zwykle sobie żartuję
08 sierpnia 2018 12:26
Manekiny w sklepie ladnie wygladaja w kostiumach 🙂

Jara, ja sobie ze dwa sezony temu kupilam kostium z takimi wysokimi majtkami i kiepsko sie w nim czulam. Teraz u nas jest szal na takie ze spodniczkami jednoczesciowe i musze przyznac, ze bardziej obfite babeczki wygladaja w nich bardzo ladnie (ukrywaja moment, gdzie kadlub laczy sie z udem)
[quote author=JARA link=topic=168.msg2801429#msg2801429 date=1533726931]
Niestety stroje kąpielowe te ze sklepów nie spełniają moich wymogów jeśli chodzi o estetykę, kroje jak i cenę. Są robione na szczupłe i płaskie kobiety. Wszystkie takie same tylko kolory się zmieniają. 🙁


Moich też nie spełniają (jestem szczupła i płaska), więc nie wiem dla kogo są robione  😉
[/quote]

a ja jestem szczupła i z biustem i na mnie też nic a nic nie ma (słownie: zero). Bo przecież kobiety się kończą na rozmiarze D/E i żadna bieliźniarska sieciówkowa firma nie produkuje nic większego  💃
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 sierpnia 2018 12:41
ashtray, umówmy się, że przy moim stanie to tylko namiot na mnie dobrze wygląda 😁
Wszystkie te sklepowe stroje są na cienkich paskach, płytkie miski, powycinane i do tego te rozmiary, gdzie XL tak naprawdę to M i robiłby ze mnie balerona 😁

Mam jedne majtki z wyższym stanem i są ok, bo nie są aż takie pod pachy tylko do pępka. Jedno częsciowy strój mam, ale one wszystkie spłaszczają cycki i musiałabym szukać czegoś co ma miseczki, a jednocześnie nie jest powycinane w pachwinach.
[quote author=larabarson link=topic=168.msg2801435#msg2801435 date=1533727266]
[quote author=JARA link=topic=168.msg2801429#msg2801429 date=1533726931]
Niestety stroje kąpielowe te ze sklepów nie spełniają moich wymogów jeśli chodzi o estetykę, kroje jak i cenę. Są robione na szczupłe i płaskie kobiety. Wszystkie takie same tylko kolory się zmieniają. 🙁


Moich też nie spełniają (jestem szczupła i płaska), więc nie wiem dla kogo są robione  😉
[/quote]

a ja jestem szczupła i z biustem i na mnie też nic a nic nie ma (słownie: zero). Bo przecież kobiety się kończą na rozmiarze D/E i żadna bieliźniarska sieciówkowa firma nie produkuje nic większego  💃
[/quote]

Polecam Dalię, maja salony w Warszawie i robią fajne biustonosze i stroje kąpielowe dla 'cycatych'
Ja Dalii nie lubię (głównie cenowo, ale kiedyś miałam od nich staniki i średnio mi się sprawdzały), noszę się tylko w stanikach z Esotiq, mam też jedną górę od kostiumu od nich i jestem zadowolona.

Wiadomo, są sklepy dla dziewczyn z biustem ale ja mówię o sieciówkach typu Intimissimi itp, gdzie za stówkę można mieć bikini i problem z głowy (teoretycznie można, bo jak widać nie wiadomo na kogo są te kostiumy robione  😁 )
Fakt, ja też jak mam wydać na strój kąpielowy więcej jak 100 to mnie trzęsie  😀 Ostatnio sytuacja mnie zmusiła do kupienia sobie kolejnego stroju (a mam ich już pełną szufladę) i wyszłam z galerii usatysfakcjonowana, bo wyszperałam bikini za 49 zł, które cudem względnie pasuje  😉
Macie racje dziewczyny- rozmiarowka w sieciowkach w kwestii kostiumow i bielizny jest delikatnie mowiac, malo trafiona. Ciekawe kiedy zorientuja sie, ze 75B to nie jest rozmiar, ktory nosi wiekszosc kobiet 🤔
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 sierpnia 2018 13:20
Dla mnie to koszmar, lecę na 4 dni na Majorkę i nie chce być jedyna osobą, która nie wejdzie do przydomowego basenu 😁 Więc jak na wydatek na 4 dni, z czego może użyję ten strój dwa razy i cena 200zł to ja za taką kase kupiłam bilet lotniczy w dwie strony 😂 a nawet taniej!  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 sierpnia 2018 13:37
O tak, standardowy sieciówkowy rozmiar 75b to koszmar, zawsze mi szkoda, bo np intimissimi ma ładne rzeczy ale wszystko jest na mnie za szerokie  😵

Trochę z innej beczki - gdzie oprócz decathlonu szukać stroju pływackiego?  Takiego który będzie jak druga skóra, tzn nie spadnie przy gwałtownym odbijaniu się czy skokach?  😉 Oczywiście w rozsądnej cenie..
Jak już jesteśmy w temacie strojów to czy orientujecie się, jak dużo w tej górze od bikini jest gąbek i wypełniaczy?
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0629605003.html
Nie chciałabym nie móc się zanurzyć  😁
pointure   Dresiarz mentalny.
08 sierpnia 2018 16:46
smarcik w skepach sportowych/pływackich :P Speedo i Arena. Najlepiej pomierzyć i potem znaleźć w internetach taniej.

Co do bikini to może wyda się głupie...ale od kilku lat kupuję tylko w Auchan 🤔 Jestem wysoka, cycek C, w biodrach mam swoje i też niczego nie mogłam znaleźć. W auchan dobrych 5 lat temu kupiłam przypadkiem na wyprzedaży strój za grosze, okazał się świetny, taki jakiego szukałam - z wiązanym dołem i góra jak od klasycznego bikini tzn trójkąty też wiązana (ale były usztywnione i bez wyjmowanej wkładki - super zbierają biust, mają mini push up, nic nie zjeżdża, nie przesuwa się, a  nie znosiłam tych materiałowych miseczek). Od wtedy co sezon jadę szukać czegoś fajnego i zawsze trafiam 😀 Mają też spore miseczki, moja siostra ma coś około E i też ma od nich ale inny model, jeszcze bardziej trzymający.

Ten pierwszy strój więc jak widać po 5 latach ma się nieźle, poza tym uwielbiam jego chory wzór, zawsze mnie bawi (grafik płakał i ćpał jak projektował) który o dziwo wygląda fajnie na ciele. Nigdy więcej niestety się już nie powtórzył  😂
Drugi to mój zeszłoroczny zakup, górę uwielbiam, za to dół to XL, a noszę 40 i mi nie pasuje, ale może to dlatego że jednak nie lubię takich niewiązanych.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się