moda, ciuchy etc...

magda- jeśli plecak ma się nie gryźć z płaszczem i ma być nieco elegancki, to nie wybierałabym sportowych materiałów, tylko coś takiego
https://www.merg.pl/product-pol-66038-Czarny-elegancki-plecak-miejski-Solier-ADVENTURE.html
[[a]]https://torebkomania.pl/pl/p/Torebka-Skorzana-3w1-Torebka%2C-Listonoszka%2C-Plecak-KASZTANOWA/116[[a]]
albo coś uniwersalnego, osobiście mam i bardzo lubię
Szukam ciepłych dresów, a właściwie to spodni dresowych, klasycznych, ze ściągaczami na dole. Jeden warunek - muszą być długie (mam 175 cm i w większości tego typu spodni wyglądam jakbym miała wodę w piwnicy, dodatkowo im mniejszy rozmiar tym krótsze spodnie, a na dole noszę M/38  :icon_rolleyes🙂.
espana ja lubie spodnie dresowe z lidla, mam 178 cm i są na mnie dobre, tzn kończą się w okolicach kostki i z tego co pamiętam mają być jakoś niebawem bo przeglądałam gazetki i widziałam
Ooo, będę śledzić  :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 listopada 2018 11:04
Były teraz, kilka dni temu. Mam 174cm wzrostu i nie sięgają mi nawet do kostki  🙄 Kupiłam, bo są cieplutkie, ale niestety bardzo krótkie.
Od czwartku mają być takie:

Długie czy nie?
Na ASOS tall na pewno znajdziesz. Ja akurat kupuje petite, ale dziala w dwie strony  😀
Szukam wściekle złotej długiej kiecki z rozporkiem, cekiny mile widziane. Widziałyście gdzieś?
espana chyba takie mam, Crivit rozm. M, na wzroście 178cm wyglądają tak:

bardziej jak ta prawa noga bo lewa się podciągnęła przy moich wygibasach do zrobienia zdjęcia
Hehehe, dzięki  :kwiatek: Dzisiaj są, podjadę obczaić 🙂
Ja kupiłam dzisiaj te dresy z Lidla. Śmiało można brać, przy wzroście 176 sięgają mi nawet za kostki, aż się zdziwiłam 😉 Tylko niestety kolor mi się trafił taki sobie, bo innych już nie było.
Na mnie wyglądają tak:   Jak za tą cenę to są super. Dzięki  :kwiatek:
Mam ten sam kolor 🤣 i wyglądają podobnie.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 listopada 2018 06:25
Piękny ten kolor!  💘 eh, to mi się chyba jakaś trefna partia trafiła ostatnio, że mam takie krótkie  😡
No to mam jeszcze takie  😁    
Ja mam jeszcze z jakiejś poprzedniej 'akcji' takie śliczne w kwiaty ale już teraz takie nie bywają🙁
Też dorwałam dziś dresy w Lidlu i są przemiłe w dotyku, bardzo mi się podobają, ale... są trochę za długie  🙁
Czy wiecie może czy S to był najmniejszy rozmiar? Bo jeżeli były też XS to wybrałabym się jeszcze na polowanie.
infantil, na fotce gazetki, którą wrzuciła espana trochę wyżej jest napisane rozmiarówka XS-L
Faktycznie, głupota nie boli  😀 Dzięki!
infantil, w moim Lidlu we Wrocławiu wiekszosc dresów wczoraj to były xs :-). Na prwno jakies upolujesz
Szukam koszulki na fitness/siłownię z DŁUGIM rękawem (lub 3/4, 7/8, etc). Niestety jak wpisuję w wyszukiwarki to z reguły wyskakują mi koszulki termoaktywne lub jakieś bluzy na rower, a to ma być konkretna koszulka do ćwiczeń.

:kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 listopada 2018 15:48
Wpisz hasło longsleeve  😉
Dziewczyny, help! Potrzebuję na poniedziałek bikini, w rozmiarze mocno dziwnym (biust 65F). Kupię gdzieś o tej porze roku stacjonarnie czy tylko internetowo. Jeśli tylko internetowo, to gdzie? Na razie mam na oku tylko Muuv. 👀
emptyline   Big Milk Straciatella
29 listopada 2018 08:32
mils, dlaczego to niby dziwny rozmiar jest? Masz gdzieś u siebie Dalię?
mils to jest bardzo normalny rozmiar  🙂 Sprawdź w Estoiq, oni mają bardzo duży wybór rozmiarów (nie wiem gdzie są stacjonarnie, ale mają sklep internetowy).
No widzicie, jak pytam o takie bikini to zawsze wielkie oczy na mnie robią, że to nie jest normalny rozmiar. 🤣 Dzięki, już patrzyłam i średnio niestety.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 listopada 2018 09:07
Ja noszę taki rozmiar z Esotiq a jestem płaska  👀 Chyba firma firmie nie równa 😉

mils a nie możesz wybrać się stacjonarnie pomierzyć? Może jakiś wiązany strój da radę? (ja osobiście takich nie lubię..) nie wiem jak w Lublinie, ale byłam w piątek w centrum handlowym w Warszawie i widziałam, że sporo strojów na wyprzedażach wisiało.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
29 listopada 2018 09:10
mils to jest bardzo normalny rozmiar  🙂 Sprawdź w Estoiq, oni mają bardzo duży wybór rozmiarów (nie wiem gdzie są stacjonarnie, ale mają sklep internetowy).


O jeny nie... wlasnie zamówiłam od nich bikini w rozm. XL, biustonosze noszę własnie ok. 65 G. I... no pół piersi to maks co mogę wcisnąć. Wbudowany pushup i takie tam atrakcje...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 listopada 2018 09:15
martva dlatego właśnie wydaje mi się, że Esotiq ma niestandardową rozmiarowkę  😁 no i trzeba uważać np na kolekcję Joanny Krupy, bo to taki push up, że nie wiem czy ktokolwiek by się w to wcisnął  😉

Swoją drogą ciekawa jestem czy kobiety naprawdę noszą staniki, które mają więcej gąbki niż wielkość całej piersi  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się