moda, ciuchy etc...

Meise, a jak u nich z rozmiarowką? Te płaszcze wyglądają pięknie!  😍
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 listopada 2020 13:38
Dostanę gdzieś w pl takie zimowe leginsy? Takie z misiem od spodu. Co jakiś czas mnie napada reklama na fb Cammalo i tam jakaś Azjatka biega w takich cieplutkich legginsach.. i mnie chciejstwo napadło, bom zmarźlak.
edit. Chyba że ktoś na tym Cammalo zamawiał coś i można brać bez obaw?


Jeśli szukasz legginsów sportowych, to Nessi-sport za kilka dni ma mieć ocieplaną wersję aktualnych modeli  😉 o ile miałaś na myśli sportowe legginsy, bo tym się sugerowałam przeczytawszy "Azjatka biega".

Niesportowych legginsów nie znam, ale zmarźluchom mogę polecić płaszczobluzy polskiej marki MKTP - moje ostatnie odkrycie, są mega  💘
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 listopada 2020 13:41
smarcik Nie, nie, takie cywilne, do siedzenia w domu 🤣 No biega w tej reklamie, w sensie tak sobie pląsa radośnie  😁
W temacie zimowych #musthave. Szukam najmilszych w dotyku dresów do kanapowania z winem w ręki i książką  😁 👀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 listopada 2020 13:43
zembria do siedzenia w domu to mogę polecić dresiki Zombie Dash - zimowe wersje są na polarku. Jestem fanką polskich marek  😜
galopada, mi się wydaje spora ta ich rozmiarówka, zalecam brać mniejszą niż na stronie.

Kurtkę zimową zamówiłam S i wyglądałam w niej jak... w namiocie  😁 bez kitu! Odesłałam, bo wtedy chyba nie mieli mniejszych rozmiarów  🙁 a kurta czadowa była...

Meise, no właśnie nie jestem fanką kupowania ciuchów przez internet. Wolałabym dotknąć i zmierzyć  🙄 Ale kilka wzorów mi skradło serce, więc nie wiem czy się nie złamię
Nie ma problemu tam ze zwrotem czy wymianą 🙂

Jakość jest pierwsza klasa, ubrania nie są jakoś tanie, ale warte swojej ceny 🙂
Meise, tylko ja nie znoszę załatwiania zwrotów bo i tak bez tego mam mało czasu 😵

Może kiedyś otworzą sklep w Krk 😉
No właśnie skończyłam pakować kurtkę z naoko do pudełka.ze łzami w oczach ale zwrot.wykonana pięknie, wzór cudo ale totalnie nie ten fason, wzięłam M, (noszę 38-40) a mogłam złapać się za dwa boki,z 10 cm za dużo a porównywałam wymiary z tą którą noszę teraz ...poza tym ten kształt🙁 bardzo odbiegał od zdjęć.zrazilam się,odsyłam 🙁
efeemeryda   no fate but what we make.
16 listopada 2020 21:01
Podobają mi się ich kurtki ale ja z kolei obawiam się, że się nie zmieszczę, naprawdę wypadają aż tak spore??
andzia1, dobrze, że się wstrzymałam w takim razie. Ja muszę mieć kurtkę bardzo dopasowaną w talii bo bardzo źle się czuje w workach.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 listopada 2020 08:53
smarcik Nie, dresy nie, zakochałam się w takich leginsach z miśkiem 😍
Dziewczyny, orientujecie się gdzie znajdę teraz takie grube czapki na zimę? Chodzi mi o rodzaj użytej włóczki, żeby była taka grubiutka i puchata. Coś jak tu. Fajnie jakby nie była droga, nie musi być na lata.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
17 listopada 2020 09:19
Do głowy przychodzi mi PIUMO i w sklepie Mama Ginekolog miała, jakieś ciepłe czapki
Moon   #kulistyzajebisty
17 listopada 2020 09:21
mils, ja upolowałam coś podobnego w Diverse sezon temu. Znając życie i w tym mają podobne 😉
Moon o rany, kompletnie zapomniałam o tym sklepie. Masz rację, mają takie, dziękuję bardzo! :kwiatek:
Wchodzę tu od wielkiego dzwonu, bo nie mam absolutnie żadnej potrzeby wyglądać jak cywilizowany człowiek :P No i kliknęłam te płaszcze naoko i kurde, no bajer, chciejstwo uruchomione, aaale... 420 zł (bez promocji) za: Skład: 50% poliester, 35% akryl, 15% wełna? 🤔 Może to ze mną coś nie tak, że nie chcę wydawać kilkuset zł na poliester, ale już nie chcę płaszcza 🤣 Jeszcze na dobitkę te długości są kosmiczne, ja mam ledwo 158 wzrostu 😂

Ale czy ktoś wie czy istnieją podobne wizualnie marki? Takie stonowane desigual to moje klimaty.
budyń, mnie ta kolorystyka kupiła 😉
Zrobiłam siostrze fotkę,przed zwrotem(bo też była napalona na te kurtki).To jest kurtka zimowa Oslo bridge,chyba widać  skalę problemu...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 listopada 2020 14:34
Wydaje mi się, że te kurtki po prostu takie są - duże, cieplutkie, kolorowe, mieszczące w środku grubaśne kardigany - a nie eleganckie, dopasowane, "kobiece"  😉 Domyślam się, że wielu osobom ten krój nie leży, ale wygląda to na celowy zamysł producenta  🙂
W takim razie na zdjęciach ze strony, nie powinno mieć  miejsca na taliowanie.wiem że to słaby argument-" bo na modelce wygląda inaczej "
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 listopada 2020 15:29
A one nie są takie duże na zdjęciach? w moim odczuciu są  (o ile patrzę na tą samą kurtkę na stronie, co tu na zdjęciu) 😉
andzia, hahaha, tak samo wyglądałam w mojej  😁 odesłałam i już się na ten krój nie czaję 😉
No nie wiem czy tak samo 
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 listopada 2020 15:41
Ale tu już wygląda mocno obszernie  😉
Czy ja wiem.chyba nie aż tak .🙂 szkoda że nie mam zdjęcia z boku,ogólnie to śmiesznie to wyglądało..nie obszernie/luzacko ale komicznie.moze ktoś się w tym odnajduje.ale jak to stwierdził mój mąż -będzie mi zimno...bo wszystko tak odstaje od dołu 🙂 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 listopada 2020 16:11
Też się napaliłam na te kurtki, bo są piękne, ale jak to ma być taki wielki pokrowiec to sobie odpuszczę  😁 na stronie sklepu wyglądają na o wiele bardziej smukłe.
[quote author=budyń link=topic=168.msg2953020#msg2953020 date=1605607532]
Wchodzę tu od wielkiego dzwonu, bo nie mam absolutnie żadnej potrzeby wyglądać jak cywilizowany człowiek :P No i kliknęłam te płaszcze naoko i kurde, no bajer, chciejstwo uruchomione, aaale... 420 zł (bez promocji) za: Skład: 50% poliester, 35% akryl, 15% wełna? 🤔 Może to ze mną coś nie tak, że nie chcę wydawać kilkuset zł na poliester, ale już nie chcę płaszcza 🤣 Jeszcze na dobitkę te długości są kosmiczne, ja mam ledwo 158 wzrostu 😂

Ale czy ktoś wie czy istnieją podobne wizualnie marki? Takie stonowane desigual to moje klimaty.
[/quote]

swojego czasu Bastet trochę "podrabiał" Desiguala.
andzia1, o masakra, faktycznie wór :P Też dla mnie na fotkach one są węższe.
Epikea, dzięki, zobaczę sobie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się