moda, ciuchy etc...

to samo pomyślałam! mi się podobają, chociaz osobiscie nie miałabym odwagi w takich wyjsc na miasto  😁
Pursat   Абсолют чистой крови
06 listopada 2010 10:27
Ktoś się wybiera na polowanie na ciuchy Lanvin w H&M? 😁
ciekawe w jakis cenach bedzie taka kolekcja, i czy we wszystkich miastach  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
06 listopada 2010 10:42
Ceny i sklepy są już na stronie H&M. 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 listopada 2010 10:55
Tercet, na Allegro znajdę takie rękawiczki? Po ile są w Croppie? Byłam w czwartek i nie widziałam takich.


Szczery : Czyli totalny shit, którego lepiej nie kupować ?
Ja  kupowałam ze strony http:japanstyle24.pl i ciuchy fajne. Kupowałam też centralnie z Tajlandii czy Chin.


edit:
Dziewczyny co założyłybyście do takiej sukni?
Ja do takiej sukienki założyłam szal na ramiona

Tercet ja mam tą bluzę, szarą na dwa zamki. Dla mnie jedynym minusem w niej to są zamki metalowe.
Tulipan mogłabyś napisać co to za model tej Twojej długiej czerwonej bluzy Adidasa? :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 listopada 2010 11:23
Mam już czarną, teraz czaję się na szarą i może granatową.



Takie mi jeszcze wpadły w oko


JARA powiedź mi jak z jakością bluzy i jak wypada rozmiarówka? Bo właśnie czekam na swoją bluzę Japan 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 listopada 2010 20:00
Tercet, jakościowo normalna bluza, żadna tandeta. Ja kupiłam największą, bo ja nie jestem mała 😉

edit:
Jedynie co mnie w niej wkurza to  metalowe zamki, chyba je świeczką przejadę.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
06 listopada 2010 20:02
jara podlinkujesz?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 listopada 2010 20:10
noen   A story of a fighter of our human race
07 listopada 2010 01:59
widziałyście tą sukienkę gdzieś na allegro ? http://wizaz.pl/forum/attachment.php?attachmentid=3474588&ads=1&d=1289094996&coremetrics=gemius.

I w sumie troszkę szukałam jakiś zdjęć real. ciuszków z JS i znalazłam, prosze bardzo : http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=22683460

Myslałam, że sa gorsze 😁 😁
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
07 listopada 2010 08:47
jara 14zl??!! a co tak tanio??
Tanio, ale bluza super, tylko za jasna dla mnie 🙂 Chyba sobie założe konto na japanstyle :>
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 listopada 2010 10:27
jara 14zl??!! a co tak tanio??


Bo przesyłka kosztuje 25zł. Kupiłabyś bluzę za 60zł i zapłaciła dodatkowo 25zł za 1szt przesyłki i czekała do 14dni aż paczka przyjdzie z Chin czy Tajlandii?

Najczęściej jest tak, że za 1 ciuch płacisz 20zł (za przesyłkę), a za dwa już 35zł, za 3szt 50zł. Więc muszą sprzedawać ciuchy taniej skoro przesyłka jest droga, poza tym kupują je za grosze.
JARA - ta szara fantastyczna  😜

Ja wam powiem, że powoli przekonuje się do tych emu. Wyglądają źle, ale już nie tragicznie  😉 Są takie ... specyficzne ? To chyba dobre słowo.
noen   A story of a fighter of our human race
07 listopada 2010 12:39
tulipan  😍
podlinkujesz sklep gdzie takie kupiłaś ? W Norwegii szukałam takich, ale jak już były to 600 zł więc dałam sobie spokój  😫
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 listopada 2010 12:44
noen, te za 600zł to prawdziwe Emu 🙂 oryginalne, a te podróby to już u nas za 30-40zł chodzą.

edit:
chociaż w Norwegii to wszystko jest drogie 😀
noen   A story of a fighter of our human race
07 listopada 2010 12:47
A w Norwegii to, żeby buty kupić, w normalnej cenie to trzeba się nachodzić nieźle. Tak jak u Was podróby chodzą po około 50 zł to u nas po 350 ... 🤔 A trzeba coś w zimę nosić... No a kozaki to już w ogóle swoją cena przebijają, ciepłych poniżej 400zł sie nie znajdzie, może za 300zł tak, ale wtedy są jakościowo tak jak z Polskiego RynekTrade...  😵 Dlatego kozaki mam tylko jedne, ale za to kowbojki  🏇  😁

tulipan sa przepiękne, ale chyba mnie na nie nie stać 😁

edit: u nas po 250zł chodza a nie 350, źle napisałam  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 listopada 2010 12:57
Tulipan mnie zawsze zastanawiało czy one przemakają?
Bo mnie to zawsze zastanawiało, miałam ostatnio w rękach Emu za 10euro i miałam wrażenie, że zima to nie dla nich.
Jestem ciekawa jak z tymi oryginalnymi Emu lub tymi drogimi?
Ja mam dwie pary oryginalnych. Dzisiaj jak wracałam do domu zaczęło padać. Trochę w tym deszczu przeszłam, buty z wierzchu całkiem mokre, a w środku sucho.
JARA, ja również mam oryginalne Emu, zapewniam Cię, że one nie przemakają. Wróciłam ostatnio do domu cała mokra, buty również z zewnątrz przemoczone, a w środku sucho. 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 listopada 2010 13:30
A ta piankowa podeszwa ściera się szybko? Bo one sprawiają wrażenie takich nietrwałych.
Piankowa podeszwa? Mi się jeszcze nic nie starło. A co do ich trwałości to też mam małe wątpliwości, ale w tym sezonie będę je nosić zamiennie z moimi hunterami, więc może przetrwają ten sezon i trochę lata.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 listopada 2010 13:48
Kurde ja chcę takie rękawiczki, ale 165zł to lekka przesada :/
http://allegro.pl/futrzane-rekawiczki-barts-fur-paws-3-wersje-w-wa-i1294267342.html
noen   A story of a fighter of our human race
07 listopada 2010 13:51
Caira nosisz Emu w lato ?  😁
noen, czasami.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 listopada 2010 14:02
noen   A story of a fighter of our human race
07 listopada 2010 15:45
Caira a nie jest za ciepło ?  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się