moda, ciuchy etc...

szepcik, jaki to są '' księżniczkowe sukienki '' ?  😎  😀
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
19 grudnia 2009 22:42

Pewnie coś w tym stylu:P
Tak, takie typowe "bezy", suknie balowe 😉
o nie...  😀 🤣  u nas już taka moda przemineła  😎
teraz generalnie długie spódnice, suknie są w dostawce.  Teraz trzeba pokazywać nogi i się świecić... Przynajmniej takie mam wrażenie.
Bylam dzisiaj w h&m, nie było żadnych fajnych sukienek i tej której szukam  😉 znalazłam tylko te buty czarne z kolorowymi paseczkami  🙂
ovca   Per aspera donikąd
20 grudnia 2009 21:28
Emade, a mam z 5 h&mów w mieście, jak Ci bardzo zależy na tej kiecce, mogę kupić i przesłać 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
22 grudnia 2009 08:36
Gdzie można znaleźć bransoletki w tym stylu? http://www.osoyou.com/items/802079.publisha
może w Bijou Brigitte (jest w GKrakowskiej)
i jeszcze na najwyższym piętrze, naprzeciwko McDonalda jest taki sklep z biżuterią, może tam
Pursat   Абсолют чистой крови
22 grudnia 2009 14:39
Całkiem zapomniałam o Bijou. 😉 Dzięki, sprawdzę. :kwiatek:
Scottie   Cicha obserwatorka
28 grudnia 2009 15:16
Kupiłąm sobie sylwestrową sukienkę/tunikę w Bershce, na ramiączką, z przodu jest wyszywana cekinkami (fioletowymi, różowymi, srebrnymi i jeszcze jakimiś, naszyte w szerokie, poprzeczne pasy), z tyłu jest czarna. Niestety nie posiadam żadnego zdjęcia, ale może ktoś kojarzy...

Nie mogę do niej dobrać butów, tzn. zupełnie nie mam na nie pomysłu. Pasowały by w sumie buty z h&m-u, które wstawiła emade, ale mam zamiar założyć do tej tuniki/sukienki czarne, grube rajstopy (60-tki) i nie wiem, czy peep toe jest dobrym rozwiązaniem... Poza tym muszą być na wysokiej szpilce, żeby wydłużyły nogę i nie mogą mieć żadnych pasków wokół kostek (mam grube kostki i lydki). Macie jakis pomysł?

Przymierzałam ją wczoraj 😉
I przed kupnem zniechęcił mnie brak butów.
Myślałam nad zwykłymi czarnym z odkrytym lub zakrytym przodem, ale jakoś mi się to nie widzi 😉

Ja natomiast mam problem innej natury.
Szukam przebrania na sylwestra tematycznego,
ekhem prostytutki i alfonsi. Ciężko jest wymyślić coś pomiędzy kiczem a sylwestrem.
Nie mówie o przebraniu na Panne z A4 😉 Temat ma być potraktowany żartobliwie 😉
ovca   Per aspera donikąd
28 grudnia 2009 15:25
Przepraszam za  🚫

tulipan impreza w Radwanicach pod Wro? temat ten sam  😁
Hmm... Sulistrowiczki  😉 również pod Wrockiem 😉
tulipan, to może jakieś szpilki + lateksowe legginsy/spodnie, do tego nie mam pomysłu na bluzke moze też jakiś gorset lateksowy czy coś w tym rodzaju  😁
gorset, lateks - to jest to !  🤣
Myśle, ze po prostu musze sie wybrać i poprzymierzać.
Scottie   Cicha obserwatorka
28 grudnia 2009 16:16
emade, są ok, ale zależy mi bardzo na sklepach stacjonarnych- bo buty potrzebne mi są na sylwestra 😉
emade, są ok, ale zależy mi bardzo na sklepach stacjonarnych- bo buty potrzebne mi są na sylwestra 😉

no to niestety nie potrafie Ci pomóc, a patrzyłaś w Zarze? Widziałam tam ostatnio sporo fajnych butów  😉

tulipan
, albo coś takiego
http://www.polyvore.com/ polecam!
dla poszukiwacza weny jak znalazł 🙂
tulipan, ja bym to mniej więcej tak widziała. Koniecznie panterka, z tym że nie siwa, a orydżynalna 😎 do tego jakieś legginsy, lateksowe/świecące skóropodobne. Dłuuuuugie, spiłowane na szpic paznokcie w kolorze oczojebnego różu/czerwieni.
Buty.... na bazarkach na pewno się coś znajdzie. Świecące, lakierowane, ze zdobnikami. Koniecznie na szpilce.

byłby szał 😜
Dynamo   Dynamicznie :))
28 grudnia 2009 21:35
tulipan lateksowe spodnie, gorset, paznokcie jak proponuje maracuja i jakoś wkomponować niezbędne dla tego stroju białe kozaczki na szpilce 😁
tulipan, a ja proponuje króliczka playboy'a takiego jak w Bridget Jones 😉
Tulipan, a może: minisukienka + szpilki + mocny, ale klasyczny makijaż + furto + peruka?
Albo gorset i legginsy? Może takie z pseudo - skóry  😁
a może leginsy takie świecące,do tego jakiś gorset obcisły( coś takiego jak wysłała emade), mocny makijaż,długie spiczaste paznokcie i białe kozaczki  😀iabeł:
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
29 grudnia 2009 13:15
tulipan, ja bym sie zastanowila nad tym lateksem szczególnie jak to maja byc spodnie bo tylek może ci sie niezle spocić 😉

ja bym obstawiała jakas sexowna sukienke i szpilki lub jakaś bluzke, top z duzym dekoltem i odkrytymi plecami + legginsy + szpilki ewentualnie kozaczki białe
Będzie tak : czarna bluzka z długim rękawem z dekoldem, kamizelka futrzana, święcąca mini + rajty kabaretki.
Buty będą czerwone szpile lub czarne kozaki wysokie. Z białymi kozaczkami jest problem bo takich nie posiadam  😎
Myśle, że wyjdzie  😁
tulipan, to koniecznie zdjęcia wstaw przed wyjściem!  😎 🤣
Postaram się  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się