moda, ciuchy etc...

Scottie   Cicha obserwatorka
29 grudnia 2010 18:43
honey, może masz te 65G w sofcie (miękkim staniku, nie usztywnianym), bo na plunge albo push-upa mi to nie wygląda, a tak to jest mocno przeciętny biust Polki. Nie mówię, że maleńki i nie ma się czym chwalić, ale zalicza się do małych-średniaków. Może u Ciebie takie wrażenie wielkiego sprawia, bo jesteś niska i drobniutka. A tak w ogóle to ciesz się babo, bardzo Ci zazdroszczę!!!! Kiedyś też miałam taki rozmiar, a teraz zachciało mi się odchudzać i nic mi z biustu nie zostało.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 grudnia 2010 18:48
dla mnie biust honey jest wieeeeeelki. Ale cóż, mówię to z perspektywy osoby, która biustu nie ma wcale  😉
Gillian   four letter word
29 grudnia 2010 19:38
honey, ale 65G to raczej mały biust. Zalezy jeszcze, czy w brytyjczykach czy w polskich markach 😉

mały?  😲
to ja nawet nie wklejam swojego zdjęcia. Nie jestem ani niska ani drobna, a i tak jedyne co widać to jeden wielki cyc a gdzieś tam za nim reszta mnie. PRZEKLEŃSTWO.
Ale na operację ciułam, może za 20 lat wyciułam i wytnę do zera do badziewie, przysięgam. Mam zmarnowane życie przez to cholerstwo.
A.   master of sarcasm :]
29 grudnia 2010 19:40
moze ktos mi wytlumaczy coz to te 65G bo ja nie mam bladego pojecia... coz to za miara?...  😲
Ada   harder. better. faster. stronger.
29 grudnia 2010 19:50
normalnie obwód pod biustem 65cm, miseczka G
29 grudnia 2010 19:52
dziekowac  :kwiatek: 
jakas pomrocznosc jasna mnie dopadla czy jak  🤔
29 grudnia 2010 19:54
A., nie tyle pomroczność, co może po prostu  nie spodziewałaś się, że to rozmiar. Ludzie na ogóle wiedzą, że D to wielkie melony i poza nie ma już nic. A ja chodzę po sklepach i pytam o miseczkę J. Reakcja sprzedawczyń jest zawsze tak samo przykra 🙁
29 grudnia 2010 19:54
Hija  :kwiatek: ja tam duzo nie mam tylko klate rozbudowana  😁  85 b w porywach do c  😁

Gillian  w Anglii stosuje sie kompletnie inna numeracje cyckonoszy  🤔wirek:  dlatego ja moge tylko swoja skojarzyc... normalnie mam 36 B  🤔wirek:
29 grudnia 2010 19:59
achhh no przecież, zapomniawszy 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 grudnia 2010 20:51
Co wy tam wiecie o modzie..
http://asmallworldoffashion.blogspot.com/
29 grudnia 2010 21:00

21.12 - aaach, wymieklam...  😲
29 grudnia 2010 21:06
Do tego jak nic pasuje kawałek Stasiaka - Ja chce być vintage 😀
cieciorka   kocioł bałkański
29 grudnia 2010 21:19
łoo, sroga jest
no cóż można różnie, kwadratowo i podłużnie 😁 co nie zmienia faktu, że ma strasznie krzywe nogi i nie powinna nosić niektórych z tych ciuchów 🤔
29 grudnia 2010 21:23
29 grudnia 2010 21:26
Sorry
http://asmallworldoffashion.blogspot.com/2010/03/love-me-pierwsza-rocznica.html

Teraz to padlam calkiem  😵 🤔zczeka:  Tradzik i nogi wymiataja  😵
Okrutne jestescie 😂
A to biedne dziewcze tak na powaznie?? 😵
Pursat   Абсолют чистой крови
29 grudnia 2010 21:37

Haha, już to kiedyś wstawiałam, niestety ona tak serio i uważa, że ma super ciuchy. 😀
29 grudnia 2010 21:42
Mnie rozwaliło, że w tej opasce i tych lokach wyglądała jak ci faceci z kabaretów jak przebierają się za babki 😀
4 grudnia zdjecie nr 2 😂
27.11 zdj. nr 1 😵

polecam tez tresc wpisu z 21.11 🏇

Dalej nie moge ogladac, to nie na moje nerwy 🤔
Zastanawia mnie skad u ludzie bierze sie az taki brak samokrytyki...
29 grudnia 2010 21:46
Jaka jestem?? Kto mnie zna to wie. Kapryśna, uparta, uczciwa, prawdomówna, czasem naiwna, na pewno nie skromna.
Ada   harder. better. faster. stronger.
29 grudnia 2010 21:47
Na niektórych zdjęciach wygląda jak druga Ula Cieplak o.O
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
29 grudnia 2010 21:57
Będę mieć koszmary 😵
ovca   Per aspera donikąd
29 grudnia 2010 22:11
ZA to kocham voltę-wchodzę wściekła na forum bo strrrrrasznym dniu, a tu taki kwiatek...i od razu humor lepszy pod wieczór  😂
Scottie   Cicha obserwatorka
29 grudnia 2010 22:15
[quote author=Scottie link=topic=168.msg828471#msg828471 date=1293633017]
honey, ale 65G to raczej mały biust. Zalezy jeszcze, czy w brytyjczykach czy w polskich markach 😉

mały?  😲
to ja nawet nie wklejam swojego zdjęcia. Nie jestem ani niska ani drobna, a i tak jedyne co widać to jeden wielki cyc a gdzieś tam za nim reszta mnie. PRZEKLEŃSTWO.
[/quote]

Jest od tego specjalny wątek, a Ty juz ostanikowana, więc wiesz, że G przy różnych obwodach jest różnej wielkości. Akurat POLSKIE 65G w push-upie czy plunge to nic specjalnego. A może się źle wyraziłam... jest się czym pochwalić, ładnie wygląda w dekoldzie i nie przeszkadza zbyt w funkcjonowaniu, ale są zdecydowanie większe biusty. Twój jest przykładem. Szczerze Ci wspólczuje, nie tylko ze względu przeszkadzania, ale w stanikach też masz mały wybór...
kujka   new better life mode: on
29 grudnia 2010 22:21
Ej dziewczyny... żyj i daj żyć innym, widać że dziewczyna dobrze sie czuje w tych ciuchach i sprawia jej przyjemność prowadzenie tego bloga. Nie każdemu sie musi to podobać ( mi sie nie podoba ) ale takie wyśmiewanie się jest gorszym wieśniactwem od treści tego bloga...  🤔
29 grudnia 2010 22:24
AŁA!
http://asmallworldoffashion.blogspot.com/2010/07/107.html

komentarz dobry: obraz bazarkowej sprzedawczyni  😂 😂 😜
Pursat   Абсолют чистой крови
29 grudnia 2010 22:25
polecam tez tresc wpisu z 21.11 🏇

Dalej nie moge ogladac, to nie na moje nerwy 🤔
Zastanawia mnie skad u ludzie bierze sie az taki brak samokrytyki...

No co Ty? Ja przeczytałam tego bloga w całości, łącznie z komentarzami, nie mogłam się powstrzymać. 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się