moda, ciuchy etc...

cieciorka   kocioł bałkański
12 stycznia 2011 20:13
tulipan, mogę sprawdzić czy są w warszawskich, kupić i wysłać
ovca   Per aspera donikąd
12 stycznia 2011 20:15
tulipan, a gdzie jest ten sklep we Wro? :>


w pasażu grunwaldzkim
No właśnie nie ma, Wrocław nie jest na liście wybranych miast. Byłam 30 minut temu w Pasażu i koleś powiedział, że ich sklep jest głównym na Wrocław, a jeśli u nich nie ma to nigdzie indziej też  👿


O cieciorka byłoby super  :kwiatek:
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
14 stycznia 2011 18:18
Poszukuję czarnej, skórzanej kurtki w stylu ramoneski, widziałam fajną w bershce ale nie było mojego rozmiaru już 🙁
widziałyscie moze u siebie w pull&bear taką spódnicę? (kolor troszke inny bo dużo ciemniejsza a co drugi pasek jeszcze ciemniejszy)
dzisiaj oddałam swoją ske bo nie było mki.. dałąm za nie 99 a teraz są po 29..
oti   Everybody lies...
15 stycznia 2011 11:57
Byłam wczoraj znów w warszawskich Złotych Tarasach w Stradivariusie w poszukiwaniu tej bluzki z Gossip girl. I tym razem pan mi powiedział, że ta kolekcja już u nas była i że raczej nie pojawi się więcej. I żebym się nie martwiła, bo w zasadzie, to tylko ta z Chuckiem była ładna, akurat tą chciałam kupić! Tylko nie wiem kiedy niby u nas była? Któraś z was widziała ją w Wawie kiedykolwiek? Tydzień temu jak byłam w Stradi, to pani mi powiedziała, że jej jeszcze nie ma i że może będzie przy następnej dostawie (czyli wczoraj). Także ja już nic nie rozumiem! Wiem, że ta kolekcja jest tylko w wybranych Stradivariusach, ale nie sądzę, aby akurat Warszawę ominęła..
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 stycznia 2011 13:03
oti, musisz chodzić co jakiś czas, bo Ci sprzedawcy sami nie wiedzą co dostają. Ja miałam to samo tylko, że w Croppie. Na stronie była kurtka, pojechałam do sklepy i pytam o nią, a sprzedawca mi mówi, że to kurtka z poprzedniego sezonu.
Kupiłam więc inna, a dwa tygodnie później ta upatrzona wisiała na wieszaku (w sklepie).
lovely, jest w galerii baltyckiej
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
15 stycznia 2011 21:16
Zakochałam się!  😜


Jest jeszcze różowa:


I ponawiam pytanie dotyczące ramoneski 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
16 stycznia 2011 14:23
Niewidzialna, poszukaj w outletach Terranovy. Ja tam jakieś półtora miesiąca temu widziałam mnóśtwo ładnych, tanich kurteczek skórzanych 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 stycznia 2011 18:01
[img]]http://ikf.styl.fm/ciuchy/item297370.htm][img]
ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..  👀
Dziewczyny, potrzebuje pomocy 🙇 🙇 🙇
Gdzie moge kupic jakies fajne i oryginalne przebranie w stylu lat 80-tych?????
Im wiekszy kicz tym lepiej 😉
PILNE!!!!!!!!!!
lumpeks 🙂
duży jest na maja, za CUPRUM, w Koli raczej nie znajdziesz lat 80, na Świebodzkim też jest, słyszałam, że koło Astry jest duża hala 🙂
no i na pewno gdzieś w sąsiedztwie masz mały, osiedlowy 🙂
No dobra, to teraz trudniejsze pytanie 😉
Jakies pomysly na przebranie?? Mam juz swoja koncepcje, ale moze ktos wymysli cos fajniejszego 😉
A gdzie za Cuprum?? I jaka hala kolo Astry?? Bo nie kojarze za bardzo...
zima wydaje mi się, że chodzi o halę na ul. Chociebuskiej, na Nowym Dworze, 2 min. od Astry samochodem. Jak to nie o to chodziło, to przepraszam 🙂
za Cuprum... stoisz twarzą do Cuprum i idziesz w lewo w uliczkę, tam będzie po lewej stronie zadaszony parking i za nim (są znaki). A za Astrą - jadąc Ostatnim Groszem skręcasz w prawo, koło kościoła i jeszcze raz w prawo, jakbyś jechała do Astry - tuż za zakrętem z tego co pamiętam (o Chociebuską pewnie chodzi - koleżanki baaardzo zadowolone były, ja jeszcze tam nie dotarłam)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 stycznia 2011 21:33
Tej hali już tam chyba nie ma, teraz jest ogrodzony.
Tak tez mi sie wydaje... A poza tym kolo Astry bylo targowisko, a nie hala...
Tulipan byłam dziś w pasażu w Stradivariusie i widziałam, że koszulka z Chuckiem leży na końcu sklepu wraz z innymi z tej kolekcji  😉
nie wiem, nie byłam, nie chodzi mi o "za Astrą", tylko tamte okolice. (aż na Zumi sprawdziłam - okolice Horbaczewskiego? coś w tym stylu)

Lumpeks z Świebodzkiego przeniesiony na Pl. Legionów, lata 80 jak najbardziej są (dzisiaj byłam), w okolicy jest jeszcze jeden - jakby na piętrze  - mieli taaaakie rzeczy (sukienki w stylu disneyowskich księżniczek :kocham🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 stycznia 2011 17:28
Dokładnie, ten lumpeks znajdował się przy Horbaczewskiego, dokładnie między Astrą, a estakadą. Teraz jest to ogrodzony teren.
Duży lumpeks jest na ND, koło krzyżówki i na Grabiszyńskiej gdzieś koło Lidla. I na Legionów.
aA na legionow w ktorym miejscu?? To sie wybiore 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 stycznia 2011 19:15
zima,
Na piętrze w tym wysokim bloku
http://wroclaw.hydral.com.pl/87111,foto.html
ententa - kompetencje pracowników Stradivariusa są jak widać żadne  🙄 Cieciorka już kupiła mi i wysłała ( :kwiatek🙂, więc na nic mi ta koszulka 10 minut od domu teraz  😉
Dzieki dziewczyny :kwiatek:
tulipan, z Chucka bedziesz zadowolona😉
niewidzialna
Skad ta rozowa marynarka??

Btw
Jak sie ubrac na impreze filmowa??
emade - nie mogłabym być nie zadowolona z Chucka  😎  😁
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
17 stycznia 2011 19:56
Dodofon, to esprit 😉
Ale sa na sklepach??? Czy tylko w necie??
Maja podszewke??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się