100dniowka

darolga,  dziekuje 😡 pokazuj szpilki 😀
darolga   L'amore è cieco
31 stycznia 2010 14:11
ja już po studniówce  🏇
miałam dziś w nocy  🏇
AAAAALE BYŁO EKSTRA!
%%  😉

Jak tylko dostanę foty, to Was zasypię  😁
ovca   Per aspera donikąd
31 stycznia 2010 14:20
darolga, gdzie mieliście? 😉
darolga   L'amore è cieco
31 stycznia 2010 21:09
Stara Garbarnia, kierunek Leśnica  😀
ooo darolga, widze ze chodzisz do mojego bylego lo. Co wiecej, wczoraj studniowke mial tez brat mojego M. Pewnie sie znacie 🙂\

edit: blad w nicku 😡
darolga   L'amore è cieco
31 stycznia 2010 21:40
Nie wiem czy mówimy o tym samym, bo tego samego dnia w S.G. organizowano jeszcze jedną studniówkę. Ja chodzę do VII przeklętej :P

Powiadasz, że się znamy zapewne 😎 hmm, rozwiń proszę 😉
jak to, to byly dwie studiowki za jednym razem w tej sali? 😲
czy sa dwie?

nie, to ja nie 7, ale jej dwukrotnosc 😉
ovca   Per aspera donikąd
31 stycznia 2010 21:46
darolga to macie jeździeckie towarzystwo w VII 😉
darolga   L'amore è cieco
31 stycznia 2010 21:56
sienka - Tam są chyba 3 sale... ale korek do lokalu był masakryczny... i musiałam po lodzie zasuwać w szpilkach.... masakra...

ovca - łejt, bo nie załapałam :P że niby Sierściuch? :P ale koniarzy w VII sporo, tak btw.
ovca   Per aspera donikąd
31 stycznia 2010 21:58
Sierściuch, Pola K, zdaje się, że Łapa też jeździ... 🤔wirek:
darolga   L'amore è cieco
31 stycznia 2010 22:00
Ano, fakt, fakt... U mnie w klasie 3 osoby poza mną (jeżdżące, że jeżdżące...), poza wymienionymi znam jeszcze 4 ze szkoły jeżdżące, że jeżdżące, nawet z własnymi kopytnymi i z paręnaście wozidup...
końska szkoła ;P
dawac zdjecia  🤬
galopada_   małoPolskie ;)
01 lutego 2010 13:37
było CUDOWNIE! juz nie moge doczekac sie swojej za rok  😜 😜
Dziewczyny ratujcie  😵. Idę w sobotę na studniówkę z kolegą i kompletnie nie wiem co mam zrobić z włosami... Poratuje ktoś? Chciałabym coś prostego, żeby dużo roboty z tym nie było, bo ja mam 2 lewe ręce do takich rzeczy... No i dodam, że włosy proste druty, z którymi ciężko cokolwiek zrobić, będę musiała nawalić tonę pianki i lakieru, żeby cokolwiek się choć trochę utrzymało...  🙄

Włosy mam aktualnie takiej długości:

http://www.photoblog.pl/kkh92/55872144

(jestem po lewej)
Dwa loczki puszczone z przodu i poproś mamę, żeby zrobiła Ci jakiś finezyjny koczek z tyłu :-)
Też mam w sobotę <3
Z loczkiem może być problem, bo włosy mi się totalnie nie chcą kręcić... Ale będę spać w papilotach, może wtedy zechcą współpracować  😁. A mamy niestety nie będzie wtedy w domu, więc jestem skazana tylko na siebie... Poproszę jeszcze koleżankę, może ona zechce się pobawić 😉.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 lutego 2010 16:36
Ja mialam wlosy nakrecone na walki potem tylko je rozkrecilam, rozczesalam lekko palcami i podpielam z jednej strony - proste a fajnie wygladalo 😉 Dodam,ze moje wlosy kompletnie nie sa gotowe do wspolpracy  😁
A ja posiedziałam sobie i nie myślałam, że takie coś stworzę  😁. I przyznam, że podoba mi się. Będę musiała tylko nawalić tonę pianki i drugą tonę lakieru 😉. Co myślicie?

(daję w linkach, bo dość duże)









A wyglądać będę mniej więcej tak:







Przepraszam za bałagan w pokoju  😁.

Może być? 😉
Bardzo ładnie! Jak najbardziej może być 🙂
Dzięki  :kwiatek:.
Uff, to mam problem z głowy  😁. Teraz tylko żeby wyszło mi 2 raz i żeby się nie rozpadło...  😎
Mnie sie na fryzura totalnie nie podoba a jak wyobrażam ją sobie jeszcze z tona pianki  lakieru...to wg mnei będa wyglądac jak ulizane, tłuste włosy. No i te wsuwki z pewnością się porozwalaja po paru tańcach 😉 Wg mnie duzo lepiej by było jakbyś je zwyczajnie rozpuściła i troche podpięła. No ale ja nie lubie przekombinowanych fryzur made in home 😉
Moja znajoma miała ładną fryzurę, prostą, ale ładną. Miała takie delikatne loki, fale nie wiem jak to nazwać  🤣 i po bokach podpięte wsuwkami z cyrkoniami  😉
Daniela niestety ja mam takie włosy - proste jak druty, mało ich jest i strasznie rzadkie, w dodatku przyklapnięte, więc efekt byłby raczej marny, jakbym tylko rozpuściła 😉 na co dzień mam lakier na włosach i wygląda normalnie, piankę stosuję okazyjnie i też źle nie wygląda, a nawet wydaje się, że jest ich więcej 😉 jeszcze pokombinuję, ale choć raz w roku chciałabym hmm, jakąś odmianę, bo wiecznie chodzę w rozpuszczonych, albo związuję w kucyk, niezależnie od okazji  😂

A macie może jakiś pomysł na proste upięcie? Myślałam nad najzwyklejszym kokiem, ale to będzie takie zwyczajne... Coś właśnie w rodzaju koka, ale jakiegoś, no urozmaiconego 😉
Jakiś fajny kwiat w nim np 🙂 Czy inne zdobne, zwracające uwage nietypowe dodatki 🙂
Breakaway, mi sie podoba. Dorzucilabym jeszcze jakies ladne ozdobne wsuwki, ale faktycznie problemem moze byc to, ze taka fryzura jest dosc delikatna  🙄

znam taki fajny, szalony koczek, ale nie bardzo wiem jak to wytlumaczyc, zebys to dobrze upiela, a z moimi dlugimi wlosami zajmie to dosc dlugo zeby go upiac na sobie, wiec nie bardzo Ci to pokaze  😵
ale w sieci znalazlam takie cuda:
http://www.stylistka.pl/szybkie-fryzury-na-wieczor/
http://www.fryzury.info.pl/upiecie-dlugich-wlosow-proste/

i ksiazke (internetowa 😉 )

http://www.scribd.com/doc/16197597/Jak-upina-dugie-wosy
mam ja w formie drukowanej, powinnas tam znalezc cos dla siebie, upiecia sa proste do wykonania.

a co do balaganu - to ty dziewczyno balaganu nie widzialas  😎
Łaa Kaprioleczka dzięki dzięki  :kwiatek:
Właśnie też się obawiam, że się rozpaść może szybko... 🙁

A bałagan się zrobił, bo wszystko porozrzucałam wkoło  😂 wcześniej było czyściej 😉
breakawayy  moja koleżanka miała fajnie podpięte z boku, też ma proste włosy, sama robiła
jutro poszukam fote i Ci pokaże 😉
Breakawayy - ja Ci poszukam zdjec balaganu  😎 co Ty wiesz o balaganie  😎 😂
W tym sezonie są modne opaski z dodatkami, http://www.zeberka.pl/art.php?id=5536
Myślę, że w każdym sklepie teraz taką dostaniesz 😉 proste, rozpuszczone włosy i opaska 😉
Kaprioleczka wierz mi, widziałam bałagan  😁. Ja na co dzień w pokoju miewałam tak, że nie dało się wejść, dosłownie  😁.

kisiel czekam czekam 😉

szepcik ciekawe rozwiązanie, ale chyba jednak upnę jakoś 😉 jeszcze zaraz popróbuję, bo podpytałam koleżanki o fajne upięcie, które kiedyś miała w szkole ^^
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się