100dniowka

U nas w poprzednich latach oficjalnie alkoholu nie było. Nieoficjalnie był, co kto przynitował i nauczyciele 'nie widzieli'. Pewnie tym razem będzie tak samo.
pony   inspired by pony
14 grudnia 2010 21:39
alkohol, alkohol.. u nas to nawet oficjalna wytrzezwialnia byla:P
galopada_   małoPolskie ;)
15 grudnia 2010 05:42
jak powiedzial nasz dyrektor: na studniowce alkoholu nie ma. ale jak ktos bedzie za bardzo pijany to wyrzuce!  😂
cieciorka   kocioł bałkański
15 grudnia 2010 12:13
Czy któraś z Warszawianek szyje sukienkę u krawcowej?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
15 grudnia 2010 17:54
A którego dokładnie macie studniówki?
Wypisywać daty! 🤬 😁
Ja melduję:

Strucelka: 8.01.2011 🏇 💃
22.01.2011  😀
A co sądzicie o tych?
Wiem, że druga się zupełnie nie nadaje, jednak mam pewność, że byłabym oryginalna  😁



Pomijając fakt, że muszę dobrać stanik i zlikwidować to 'coś' pod pachami  🙄.
Do tego trzeba ją będzie porządnie wyprasować. Środkowa część sukienki jest nieco jaśniejsza od górnej czego aparat nie uchwycił  🙂

15.01.2011 😅
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
15 grudnia 2010 18:06
To ja będę pierwsza? 👀

Chess IMO druga się w ogóle nie nadaje, pierwsza po przeróbce może tak.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 grudnia 2010 18:08
Chess mi się pierwsza nie podoba w ogóle. A czemu druga się nie nadaje? Fajna, tylko dość krótka..

co do terminu, melduję:
Smarcik 12.02.2011  😁

a dzisiaj mieliśmy pierwszą próbę poloneza, kompletna porażka  😁 na następną idę z partnerem, bo coś czuję, że się chłopak nie połapie później w tym wszystkim  😉
Czemu taki jakiś bez sensu termin, w środku tyg?
My mieliśmy dzisiaj mieć pierwszą próbę Poldka, ale podobno coś tam nie wypaliło.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 grudnia 2010 18:14
agniecha pytasz o mój? to sobota jest  😉
12.01 to środa!  😀
ja też 8.01 tak jak Strucelka 😉
Strucelka, jaką przeróbkę masz na myśli? (przeszycie czy dobranie stanika, dodatków itp?)
Druga jest zbyt 'kimonowata', ale i tak mi się podoba. Poczeka na inną okazję najwyżej  🤣

My mamy studniówkę dopiero 28.01
Poloneza mamy zacząć ćwiczyć od początku stycznia. U nas tańczy się z osobami ze szkoły, nie z przyprowadzonym partnerem.
Aaa, sorry, [img]http://smarcik[/img] popatrzyłam tylko na dzień, nie na miesiąc 😀 A 12.01 to środa.
ja też przepraszam, nie spojrzałam, że to luty  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 grudnia 2010 18:26
ja tam się cieszę, że to dopiero w lutym  😁 chociaż moje województwo ma w tym roku ferie w 1 terminie, od połowy stycznia, i strasznie się boję, że się połamię przed studniówką  🙄
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
15 grudnia 2010 18:28
27.01.2011 🙂
tak jak agniecha930 - 15.01.2011  💃
ja dzisiaj zostałam zaproszona i tez mam 15.01.2011 😀
A którego dokładnie macie studniówki?
Wypisywać daty! 🤬 😁


Mistral - 29.01.2011

A co do sukienki, to nic nie znalazłam w sklepach, co by mnie powaliło. Na allegro boję się kupować sukienki, bo tą co kupiłam na czerwcowe wesele, musiałam przerabiać, no i niezbyt odpowiadała moim wyobrażeniom.
Będę szyła na zamówienie u sprawdzonej krawcowej, która m.in sprawiła mi sukienkę do I Komunii... 🙂
Podczas poszukiwań jakiejś koncepcji, znalazłam coś , co bardzo mi się spodobało i to jest wzorzec mojej studniówkowej kreacji :
pony   inspired by pony
15 grudnia 2010 19:04
ja tam się cieszę, że to dopiero w lutym  😁 chociaż moje województwo ma w tym roku ferie w 1 terminie, od połowy stycznia, i strasznie się boję, że się połamię przed studniówką  🙄


Smartitit, gdzie macie?
I jaka masz sukienke? Jesli chcesz szyc to moge Ci polecic super pania projektantke i krawcowa w jednym🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 grudnia 2010 19:08
Dworek Arkadia w Piotrowicach  😉 (ale była awantura z dyrektorem o to, już myślałam, że dojdzie do rękoczynów.. ale stanęło na naszym  😅 )

sukienki jeszcze nie mam, bo wydaje mi się, że jeszcze tyyyyle czasu  🙄 i chyba nie chce mi się bawić w szycie, znajdę jakąś w sklepie jak będą przeceny  😉 na razie cieszę się, że w ogóle mam z kim iść  😁
smarcik, widzisz, ja nie mam 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 grudnia 2010 19:11
to robisz tak: podchodzisz do jakiegoś kolesia, który wydaje się być fajny i mówisz "cześć, chcesz iść ze mną na studniówkę?"  😉
pony   inspired by pony
15 grudnia 2010 19:12
Smart, ten nieznajomy?😀
W piotrowicach? Oj, dojazd na wlasna reke? Ile placicie?😀
A spokojnie, ja na pewno sobie kogoś jeszcze znajdę 😀 Nawet mam już jednego kandydata 😁 Jak nie, to zawsze mogę tu ściągnąć przyjaciela, który na pewno by ze mną poszedł 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 grudnia 2010 19:15
pony, już znajomy  😁
jeśli chodzi o dojazd, to wypełnialiśmy deklaracje kto chce na własną rękę a komu załatwiać transport- który byłby może i niezłym pomysłem, gdyby nie fakt, że i tak muszę się jakoś dostać z domu do Lublina  😉 płacimy 275zł za siebie i 165 za osobę towarzyszącą.
pony   inspired by pony
15 grudnia 2010 19:18
To my chyba tez cos kolo tego placilismy🙂

sluze transportem:-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się