100dniowka

nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
26 listopada 2008 15:27
jak tam przygotowania?
macie już partnerów/partnerki? a może idziecie sami?
jak kreacje?
co z dekoracjami?
gdzie macie studniowke?
czyli 100tysięcy pytań dotyczących 100dniowki.
Scottie   Cicha obserwatorka
26 listopada 2008 15:54
Jestem w trakcie poszukiwania sukienki (oczywiscie załamka, bo mam figure klepsydry i ciezko jest mi cokolwiek wybrac) Mam w planach przez najblizszy miesiac sie odchudzic, polazic troche na solarium i na silownie 😉

Studniowka 10 stycznia w hotelu Sobieski. Ide sama, bo stwierdzilam, ze nie bede zadnego przydupasa ze soba ciagnac.
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
26 listopada 2008 16:08
ja od poniedziałku solarium i siłka, sukienki nie mam i nie moge zadnej znalesc...;/

u mnie jest 30stycznia w skole niestety...;/
CeraŁ   dużo dużo zmian..
26 listopada 2008 16:48
hehe ja mam studniówke /swoją/ 23 stycznia czyt pierwszy dzien feriiii !!!! xd,
a drugą od kumpla mam 16 ;p.
Ja tam już na solarke zaczęłam chodzić zeby m isie to ladnie stopniowo zciemniło to ciało 🙂.
odchudzać si próbuje xd. nawet robie jakeis cwiczenia w domu hehehe 😀.

znacie moze jakieś cwiczenia na uda? ;/ bo to jest moja zmora.. ;O xd.

A sukienki już mam 🙂 Jedną mi znajoma za darmoche tzn za cene materialu tylko uszyje a jedną sobie kupię 🙂 potem zawsze mozna sprzedać 🙂.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 listopada 2008 16:52
Odchudzać i solarkować się nie zamierzam. Sukienkę kupię zapewne na 2 dni przed. Chyba się wycwanię i będę robić zdjecia...
a ja jednak nie ide na studniowke😉)
ciri dlaczego
ja swoja mialam ale w przyszłym roku bedzi studniwka mojego chlopa i jak bedzie taka jak polmetek to ja ide na bank chocby z gipsem na wszystkjich konczynach
nesta a co z ta sukienka od marca jacoba? tak liczylam na foty!! ja zostalam zmuszona do pozyczenia mojej ukochanej kiecki tadashi kuzynce..;( ale co tam bedzie mi przez tydzien sprzatac i prasowac🙂
pokazujecie kobiety kreacje -kurcze ale Wam zazdroszcze🙂
mi sie taka kieca wymarzyla, tylko plecy troche wyzej zakryte. i kolor- tez fiotel ale taki ciemniejszy, czarno fioletowy.
http://www.allegro.pl/item462257864_sabora_usa_ekskluzywna_purpura_sexi_r_s_na_juz.html

chcialam szyc ale jakos nic z tego nie wyszlo, bede szukac po sklepach czegos w tym stylu, ale pewnie nic nie bedzie takiego 🙁
moja szkoła ma w Forcie Piontek, ale ja nie idę
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
26 listopada 2008 19:04
prawie miałam taką jak ta ... ale niestety cło i zrezygnowałam...;/ i teraz szukam jakiejś innej, 2tyg temu byłam w stolicy przymierzyłam chyba ze 100 sukienek i żadna mi się nie podobała.
http://www.luxlux.pl/artykul/6897/ciuch_dnia_sukienka_marc_by_marc_jacobs_jennifer_love_hewitt
Proti   małymi kroczkami...
26 listopada 2008 19:26
sigma super kieca! bardzo mi się podoba
karolinag4-ha to nie jestem sama, też nie idę (w klasie, to myślałam, że mnie za to zabiją)
Ja mam studniówkę 17 stycznia w Kasynie Wojskowym w Lublinie.
Partnera jeszcze nie mam ale mam paru awaryjnych 😉
Ogólnie to już u mnie dziewczyny pozapisywały się do fryzjerów szyją i kupują sukienki, dodatki itp....a Ja jeszcze nic... Chyba czas poczynić jakiś w tym kierunku postępy bo czas goni. Wiem na razie że sukienkę będę szyła u krawcowej i że będzie turkusowa i jakiś mam tam mniej więcej zarys tej sukienki w głowie mam 😉

A jak u was z sukienkami będziecie miały lub już macie długie czy krótkie ??
ja też na swoją studniówkę nie ide
Proti wieeeeem:P piekna jest.
u mnie wczoraj zaczely sie jakies kroki w kierunku poloneza. wyszlo na to ze proby beda po lekcjach i w soboty. jako ze mam ciekawsze zajecia w tym czasie to poloneza tanczyc nie zamierzam ( mam 5min i 25 s na chlanie pod stolem hahahahaha )
Proti napisał:
karolinag4-ha to nie jestem sama, też nie idę (w klasie, to myślałam, że mnie za to zabiją)

znajomi jak znajomi
jak się wychowawczyni dowiedziała to myślałam, ze zaraz zawału dostanie "no jak to 100dniówka bez Ciebie?! blablabla...."
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
26 listopada 2008 20:13
Proti, Justyna czemu?;O

ja krótką chce i to bardzo krótką, do tego legginsy do połowy stopy i baaaaardzo wysoki buty, ewentualnie jakąś różową kiece, korone, delikatne buty i robie się na barbie;D

ja jestem umówiona tylko do kosmetyczki.

w ogóle panienki w mojej szkole robią z tego wielkie halo, a ja traktuje tą 100dniowke jakoś bardzo na luzie, znając mnie to zrobie wejście smoka i wyjde bo nie spodoba mi się impreza;]
Dobre sobie ;p.


a ja traktuje tą 100dniowke jakoś bardzo na luzie



A kto chodzi na solarium, siłownię i już szuka sukienki, a co gorsza nie może znaleźć? ;p
Proti   małymi kroczkami...
26 listopada 2008 21:04
nesta-bo tak:P zawsze robie inaczej niż wszyscy
ja też w sumie nie ide bo nie 🙂 chyba ci przyszli weterynarze są inni nie Prot ?!
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
26 listopada 2008 21:28
Aquarius z siłką akurat tak się złożyło bo dostałyśmy z kumpelą darmowe karneciki, a na solar chodzę cały rano, jeśli natomiast chodzi o sukienke chyba nie pójdę w czymś co mi się nie podoba?
Proti   małymi kroczkami...
26 listopada 2008 21:36
justyna-- hehe może coś w tym jest:P
dziewczyny koniecznie pokazujcie swoje kiecki, bardzo jestem ciekawa co wybrałyście
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 listopada 2008 11:15
sigma napisał: Proti wieeeeem:P piekna jest.
u mnie wczoraj zaczely sie jakies kroki w kierunku poloneza. wyszlo na to ze proby beda po lekcjach i w soboty. jako ze mam ciekawsze zajecia w tym czasie to poloneza tanczyc nie zamierzam ( mam 5min i 25 s na chlanie pod stolem hahahahaha )

To masz z kim chlać, bo ja też tańczyć nie zamierzam Parę osób się bardzo zawiodło, bo chciało mnie sparować z dyrem, żebyśmy się pozabijali na parkiecie...
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
27 listopada 2008 11:19
ja też nie tancze
Hmmm chyba nie rozumiem po co się idzie na studniówkę, skoro się tańczyć nie zamierza, ale może ja jakaś dziwna jestem
Scottie   Cicha obserwatorka
27 listopada 2008 12:39
A ja tancze i w dodatku moj partner mnie ciagle namawia, zebysmy tanczyli w pierwszej parze.

Ja juz to widze, jak sie pozabijamy o wlasne nogi xD
Kiedy wam się zaczynają próby poloneza ??
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
27 listopada 2008 13:15
u mnie sa od tamtego pt,

po to że idzie się na impreze;p
A na imprezie co się robi? Cały czas pije?
Ja myślałam, że głównie tańczy. No ale to ja.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 listopada 2008 13:47
Tańczy się, ale niekoniecznie poloneza...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się