100dniowka

yga   srają muszki, będzie wiosna.
12 grudnia 2008 21:48
Kaktus 109 zł bodajże 🙂
Jeszcze sie nad tą zastanawiam:

[img]http://photos04.allegro.pl/photos/oryginal/496/90/10/496901087[/img]
wszystko z allegro.
a ja w końcu wczoraj wybrałam się na zakupy i kupilam sukienkę.
Po przejściu 2 wielkich galerii handlowych 2 wpadły mi w oko. Jedna w Zarze (niestety zostala tylko jedna na wystawie, reszta wykupiona), a druga w Simple. Wzięłam tą z Simple, niestety nigdzie w necie nie mogę znaleść fotki.
Sukienka nie ma ramiączek, w pasie jest wstążka do zawiązania, a od pasa rozszerza się sięgając do kolan. Bardzo mi się podoba ;-).

Dziewczyny, możecie wstawić fotki butów? Nie wiem w co włożyć ręce, wydaje mi się że zabije się na dużej szpilce.
A co za tą cenę?



🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 alkohol dla nauczycieli, wodzirej, kamerzysta, zdjęcia  🤔
A myśmy nie mieli kamerzysty 🙁

A buty miałam takie (moje pierwsze na obcasie, bardzo się z nimi polubiłam):



Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 grudnia 2008 15:31
Kaktus- ... to superowo.

Ja chyba w święta ze swoimi dwiema super doradczyniami  ( ukochanymi siostrami) będę przy okazji szukania prezentów, rozglądać się za sukienkami. 
Przegladajac Cosmopolitan wymarzyła mi się sukienka Nigelli (a przynajmniej jej gora), cos w stylu:





Widział ktoś cos takiego? ;>
Scottie   Cicha obserwatorka
13 grudnia 2008 21:40
Co jak co, ale jednak pod starym nickiem lepiej 🙂 dawniej- Karolka.
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
14 grudnia 2008 21:37
już mam buty



Nesta - wszystko pięknie 🙂
Szkoda że ja w takich butach długo nie wytrzymuję i najczęściej w połowie (jak dobrze pójdzie i nie wcześniej) imprezy muszę je zmienić. Nogi mi się okropnie męczą na takim obcasie.
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
14 grudnia 2008 23:19
nie martw się pod wpływem alko nawet nie czujesz czasami że masz 12cm obcasy  😀iabeł:
CeraŁ   dużo dużo zmian..
15 grudnia 2008 16:07
nesta   😲 super są! Ja tam mogę cały dzień w obcasach  😁 Ale niestety jestem dość wysoka i potrzebuje na średnim ;/. maaax 7 cm.. ;O
Mi też wysiadają nogi na takim obcasie... Ale ostatnio szalenie podobają mi się buciki z kolorową podeszwą - ostatnio widziałam w którymś sklepie takie z ostro różową 😀
A buty będziecie miały z odkrytymi palcami czy zakrytymi ??
Mocno się właśnie nad tym zastanawiam. Jak sobie zrobię z odkrytymi to trzeba będzie o stopy i paznokcie mocno zadbać.
Ja bardzo lubię odkryte stopy, albo jak gdzieś kawałek paluszka wystaje 🙂

Ja zaczęłam pilingi, balsamy, pedicure, pitu pitu i było dobrze 🙂
Ja wolałabym otwarte 😀 Takie bez palca, o!
Na Allegro sporo ładnych, ale strach kupować, bo jak niewygodne będą...
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
15 grudnia 2008 21:55
kcj90 a ile masz wzrostu? ja jedyne 180cm  😀iabeł:

Achaja  takie puty nazywaja sie peep toe, mam chyba z 10 pra takich szpilek i są bardzo wygodne.

Dziewczyny na 100dniowke TYLKO SKÓRZANE buty.
Do Turkusowej sukienki chyba najlepiej będą pasowały czarne buty ??
Chyba zdecyduje się na odkryte i teraz zaczną się poszukiwania 😉 Jeśli z odkrytymi to trzeba będzie o rajstopkach zapomnieć...trudno czym innym się rozgrzeje  :allcoholic:
Wstawiajcie kobitki buty z odkrytymi palcami jakie wam się podobają albo jakie będziecie miały to może i mi coś będzie z tego pasowało 😉
CeraŁ   dużo dużo zmian..
16 grudnia 2008 15:02
Nesta  😲 no ja kilka cm mniej xd. wow ;p . nieźle 😀 ja chyba nie moglabym normalnie nosić 12 cm bo bym sie dziwnie czuła ;p .choć mam równie wysokiego partnera 😉:P
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
16 grudnia 2008 16:01
a ja kocham wysokie buty i nie zrezygnuje z nich nigdy
A ja mam jednak partnera 😀
Za to butów i sukienki cały czas nie.
nesta, ja mam jedne takie szpilki i jestem pewna, że nocy bym w nich nie przetańczyła 😉
Innych butów niż skórzane nie kupuję, bo moje stopy zamieniłyby sie w jeden wielki, zrogowaciały odcisk. Nie wiem - niektórzy noszą wszystko z uśmiechem na ustach, a ja jestem jakimś wrażliwcem. Niemal każda para butów mnie obetrze albo odciśnie.
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
16 grudnia 2008 22:34
a mi się zdarzało przetańczyć całą noc i jeszcze wrócić pijana do odmu na piechote;P
Nesta - twarda zawodniczka z ciebie widzę  😁
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
17 grudnia 2008 10:58
wątpiłaś w to?  😀iabeł:
Nieee, ależ skąd  😎

Tylko ja w takiej sytuacji na bosaka wracam ;P Także  👍
co myślicie o tej sukience na studniówkę?



okazało się, że moja nie pasuje  🤔 🤔
Mój partner wybrał mi sukienkę. Tzn. sam ją wyszukał i domaga się, żebym pojechała ją zobaczyć.
No do czego to doszło O_o
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
17 grudnia 2008 20:22
mi sięsukienka bardzo podoba!

ha!ja boje sie o stopy po tym jak wbiłąm sobie kiedyś szkło.
Kaktus - sukienka naprawdę ładna, co prawda nieco nie w moim stylu, ale ja bym brała!
problem tylko taki, że chyba nie bardzo studniówkowa...? nie chcę, żeby było widać moje czerwone majteczki. Ehh mama mówi, że po sylwestrze będą przeceny, tak więc będę miała tydzień na kupienie czegoś!
a to cudo kosztuje 138 zł, gdzieś w necie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się