100dniowka

Ja też miałam iść bez partnera, ale ostatecznie sam się znalazł bez specjalnego szukania  😉 Od jutra zaczynam poszukiwania sukienki, a poloneza mamy mieć max cztery próby.
No właśnie fajnych kolegów brak, naprawdę 😉
ja sobie czekam, aż partner sam się znajdzie. Już mi wszystko jedno 😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
16 grudnia 2011 18:02
Planujecie założyć rajstopy czy pończochy ? zastanawiam się nad ta kwestia
fakt faktem ja swoją 100dniówke miałam parę ładnych lat temu ale Wy teraz jesteście obcykane w kwestii sukienek a ja potrzebuję jakąś na bal inżynierski 😉 wiecie gdzie można dostać coś w tym stylu? 🙂
Mam sukienkę, pożyczam od mamy, dzięki temu kasa zaoszczędzona. 🙂 A do tego buty 12 cm, chyba mnie powaliło. 😂
pokaż!  😀
Po studniówce jak jakieś zdjęcia będą to pokażę. Tak to mi głupio stanąć przed lustrem i zrobić sobie zdjęcie. 😁
Jeeej,to już w sobotę,a ja mam rozciętą wargę i wyglądam jak Tyson po walce 🙁
DeJotka ja też w sobotę! w czwartek paznokcie, w sobotę na 12 fryzjer. przygotowania trwają  🤣
Ja fryzjera mam o 13,paznokci jakoś specjalnie nie robię ale ze znajomą kosmetyczką bedziemy musiały wymyślić jakiś patent na twarz. Hmm,chyba najlepsza będzie maska ;P
ja tam myślę nad kartonem na głowę, bo makijaż robię sama i wiem, że nic dobrego z tego nie wyniknie  😁 mam stresa przed polonezem.
Wciągnęłam się trochę w przygotowania. Sukienka kupiona, jest czarna, do kolan, na górze przylega, na dole jest luźna, w talii jest pomarańczowa tasiemka z kokardkę i na dole jest pasek takiego samego koloru, grubości mniej więcej 10cm. Mam umówionego fryzjera i kosmetyczkę, zostały tylko buty...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 stycznia 2012 11:20
Fin pokaż sukienkę  😀
a moja 14 stycznia! nie mogę się doczekać. sukienka wymarzona jest, buty są, wymarzona upatrzona fryzura też jest, tylko włosów nie ma... 👿
jak u was z alkoholem na studniówce, na legalu oficjalnie można pić, czy nie?
Nie można. Pani nam nawet powiedziała, że jak zobaczy kogoś chociaż wstawionego to go wywali.
Nie można,niektórzy nauczyciele powiedzieli swoim klasom żeowszem ale pod stołem i w razie czego oni nic nie wiedzą,ale mamy takiego jednego nadgorliwego księdza,który już zapowiedział,że torebki sprawdzi...
Spokojnie, u nas też mieli sprawdzać... 😉
a właśnie u nas jest bardzo luźna atmosfera.w kwocie jaką płaciliśmy za studniówkę był wliczony alkohol dla kadry nauczycielskiej. starsze roczniki opowiadały, że lajtowo pili z niektórymi z nauczycilei. ja już sobie wyobrażam co to będzie... haha, oficjalnie powiedziano nam, że jeśli chcemy pić, to musimy się zaopatrzyć w kieliszki  😁

karolinaaa Twoja fryzura (przewertowałam wątek wstecz😉) jest bardzo podobna do tej, którą ja chce zrobić. wzorowałaś się na czymś, czy u fryzjera wypatrzyłaś gdzieś w katalogu.

ja zakochałam się w tym, tylko potrzebna mi burza włosów na głowie. będę chyba musiała zainwestować w włosy clip-on
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
05 stycznia 2012 16:10
Ja też mam 14, żałuje że organizacją zajęły się te osoby, które się zajęły, bo płacimy kupe kasy za nic...
exploited, mój fryz był wzorowany właśnie na tym zdjęciu, które wstawiłaś 😁
Tylko,żeu nas ze sprawdzaniem to nie bujda, xionc naprawdę chodzi i grzebie po torebkach...
i jest to niezgodne z prawem :]
a u nas, jeśli złapią kogoś pod wpływem to dzwonią na policję  😵
U nas tez dzwonili... po policje, staż miejską, po rodziców, mieli odsyłac do domu, sprawdzac torebki...  no, tak sprawdzali ze w butelkach po coli na stole była wódka 🙂

Mi makijaż robiła mama, lepiej tak niż iść do kogoś i wyjść z naklejoną drugą twarzą, która spłynie po pierwszych tańcach 😉 Koleżanki szły na makijaż i w domu zmywały, bo wyglądały jak małe potworki...
U nas w cenie są kieliszki, ale nie ma alkoholu... tzn. jest dla nauczycieli, wychowawczyni poinformowała nas, że miło by było, gdyby nie spotkała nikogo z naszej klasy z głową w kiblu...

Partner trochę sam mi się znalazł, bo mamy z koleżanką z klasy wspólnych znajomych i ona zaprosiła jednego z nich, ale uznali, że źle by się czuł tam sam, znając tylko nas, więc namówił znajomego, żeby poszedł ze mną  😂
U nas podobno w regulaminie szkoły jest zapis o tym, że uczeń pijący alkohol zostaje wyrzucony ze szkoły, także na studniówce alkoholu kategorycznie ma nie być... Jakoś trudno mi w to uwierzyć, znając moich znajomych.

Kurczę, wcześnie macie studniówki! 🙂 Moja jest dopiero 4 lutego i właściwie poza sukienką, butami i partnerem, nie mam nic. Myślałam, że to już wszystko, żebym była absolutnie ustawiona 🤣 Jak rozwiązujecie kwestię fryzury? Macie sprawdzonych fryzjerów, czy idziecie na żywioł i zobaczycie, co zaproponuje i zrobi? Przychodzicie z jakimś zdjęciem i prosicie o coś podobnego? Zupełnie nie wiem, jak się za to zabrać, a nie chcę zapłacić 100 złotych za coś na głowie, co będzie wyglądało jak hełm 😀
Ja mam 13 stycznia, w piątek. 👀
Ja na głowie nic nie robię, ewentualnie poproszę mamę, żeby mi pokręciła włosy. Makijaż? Też zatrudnię mamę, ale żadnej tapety, no bo jak ktoś powiedział to po prostu spłynie. A wolę się czuć swobodnie niż być odstawiona ponad wszelką miarę. 😉
Flygirl, zależy jakimi kosmetykami makijaż zrobisz🙂 Mnie malowała koleżanka mamy, kosmetyczka, i powiem Ci, że makijaż trzymał się całą noc, a położyłam się po studniówce spać bez zmywania dokładnego oczu itd, a kreska rano nadal na oku była ;p
smarcik, to jest taki model sukienki:

tylko cała czarna, a paski pomarańczowe 🙂
Kupiłam też buty, już właściwie wszystko mam 😀

edit: zmieniłam link, bo nie działał
18h do godziny zero,odechciewa mi się iść...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się