100dniowka

Hera- jak masz nagie ramiona mozesz ubrac cieliste rajstopy. jeśli założysz natomiast bolerko - ja bym ubrała w tym wypadku bolerko, bo byłby to dodatek do tej "średniej jak na tę okoliczność sukienki", który może by podniósł jej atrakcyjność- zatem jakby to bolerko było to czarne kryjące rajstopy.

Biżuteria- to srebro lub złoto.
cieciorka   kocioł bałkański
16 stycznia 2012 16:31
zgadzam się, kryjące rajstopy są fajne ale do nagich ramion wyglądają karykaturalnie
Ale jakby dodać bolerko, albo szal myślę, że będzie wyglądać znacznie, znacznie lepiej, do tej sukienki.

Do gołych ramion, masz faktycznie cieciorka rację, średni pomysł.
Z tym, że jak Hera ściągnie bolerko / szal (a na pewno ściągnie) to kryjące rajstopy będą wyglądać kiepsko. Zresztą na taką okazję są jak dla mnie mało eleganckie  😉
mam bolerko, czarne zwykle dlatego też raczej czarnych kryjących rajstop chyba zakładać nie będę. Biżuteria srebro i myślałam żeby postawić na długie kolczyki ( mam okrągłą twarz a to mogłoby mi ją wyciągnąć i wydłużyć szyję ) i coś na szyję delikatnego. 🙂
Hera Masz bardzo ładne nogi, będą fajnie wyglądać w cielistych rajstopach, moim zdaniem 🙂
Sukienka może i nie do końca balowa, ale lepsza taka niż jakies wielkie, pomarszczone klosze z tafty jakie to niektóre dziewczynyh potrafią założyć. Zrob sobie jakąś delikatną fryzurę, delikatne dodatki i będzie dobrze 😉
Dziękuję bardzo za pomoc  :kwiatek:
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
19 stycznia 2012 13:06
Dostałam jeszcze jakies foty, wprawdzie kiepskiej jakosci, ale cos widac🙂
W końcu mam parę fot. 😉
druga od lewej
pierwsza z lewej

po prawej

🙂
cieciorka   kocioł bałkański
23 stycznia 2012 12:52
o, wygląda na ładne miejsce i dziewczyny też super wyglądają! serio serio, chyba ze studiówkowych kreacji te chyba najładniejsze jakie ostatnio widziałam w grupie 🙂
O,takie dostałam 😀
cieciorka to Zamek Książąt Pomorskich 🙂 Ze wszystkich które iwdziałam mi też się nasze najbardziej podobały, z innych klas też były bardzo ładnie poubierane. 😉

Mam jeszcze takie
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
26 stycznia 2012 10:02
Ooo tak, Zamek jest bardzo fajny na studniówki! Sama miałam i byłam zadowolona 🙂 A już na 100% na Zamku jest lepiej niż w Radissonie.

flygirl - ładnie wyglądałaś 🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
26 stycznia 2012 11:47
flygirl-jak Ty jestes w tej jasno niebieskiej to śliczna sukienka 🙂 moje tez ma podobne marszczenia których niestety na tych zdjeciach ktore wstawiłam nie widac, ale niedlugo ma byc filmik to link wstawie
Nie, to moja koleżanka, ja jestem w czarnej. 😉

martva dzięki 🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
26 stycznia 2012 14:35
widzisz nie zwróciłam uwagi na dopisek przy zdjęciu,że jesteś druga od lewej😉 też ładnie wyglądałaś elegancko🙂
flygirl świetnie wyglądałaś! 😉

ja mam jutro studniówke, średnio się cieszę na myśl, że to już... zawsze to jakieś takie odległe było 😉 mam nadzieje, że będzie fajnie 🙂
ja mam studniówkę za tydzień..  💃
I ja idę na 100dniówkę! Tym razem nie moja, kolegi, ale 100dniówka  💃.
Ja już po. Stresowałam się przez całą sobotę, a okazało się, że nie było czym. Hotel w środku piękny, jedzenie bardzo dobre, atmosfera świetna, ale niestety DJ się nie sprawdził. Puszczał to, co uznawał za stosowne - techno na zmianę z disco-polo - a na prośby o zmianę nie reagował. Generalnie cieszę się, że poszłam, bo bym żałowała. Jak dostanę zdjęcia to wstawię jakieś jedno 🙂
🙂
Breakawayy, śliczny kolor sukienki 🙂

Ja też już po. Zabawa przednia 😀 Jedzenie pycha. Głowa jakimś cudem nie boli 😉 Ja chcę jeszcze raz!

Ahh i pierwszy raz się sobie podobałam. No aż się ze mnie mama śmiała, bo co chwilę chodziłam do lustra i cieszyłam się ze swojej fryzury i makijażu 😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
30 stycznia 2012 15:00
Zazdroszcze takich swietnych zdjec...nie to co u nas ani kamerzysty ani fotografa i kilka biednych pstrykow na pamiatke;p
breakawayy-swietnie wygladalas🙂
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
18 lutego 2012 09:12
Dziewczyny pasuje ta sukienka na studniówkę? 🙂
tyskakonik, moim zdaniem pasuje, moja koleżanka miała podobną i wszyscy się zachwycali.  Szkoda tylko, że zdjęcie bw, jaki ma kolor? Jest czarno - biała?

Hehe, a moja studniówka [na której nie byłam] załapała się do krakowskiej kroniki ;D
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
18 lutego 2012 11:57
gllosia, tak, czarno biała 🙂 dzięki 😉
Ja dostałam zdjęcia od fotografa, to jeszcze takie dorzucę ;p

Breakawayy, czy obok Ciebie stoi Vana? 😉
Tak, to ona 🙂 Byłam na 100dniówce z kolegą z jej klasy 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się