Coś śmiesznego

Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
14 stycznia 2014 10:28
😁
Mama pies uczy szczeniaka jak chodzić po schodach  😍
http://www.pawbonito.com/dog-teaches-puppy-how-to-use-the-stairs/
rtk,

świetne. I takie wzruszające...
dobrze rozegrane, koniu:

Lov, jedziemy dalej:
Lov   all my life is changin' every day.
14 stycznia 2014 18:08
sumire, jeju, nie mogę 😁

😎
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 stycznia 2014 22:35
Dla fanów Disney'a
Na dzień dobry:

Fajne 😉

grzesiek.1993,  haha mnie najbardziej śmieszyło za każdym razem jak jeszcze nei widać że film jest cofany a jeździec potulnie kładzie się na ziemi bądź siada: D Albo koń w 2😲0
Mi się podobało jak ogłowie się ładnie założyło na konia. 
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
16 stycznia 2014 18:13
One są cudowne *__*  😀
Fajne 😉




padłam jak te konie komicznie kicają.... a w 0,51 sek, cóż za synchronizacja z muzyką hehe
klik 😉
Lov   all my life is changin' every day.
18 stycznia 2014 22:19
Biczowa, one są jak biegające chleby 😁
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
18 stycznia 2014 22:39
Albo samobieżne kapciuszki 😁

[img]http://img15.allegroimg.pl/photos/400x300/37/83/20/77/3783207723[/img]
@tamtam - i to pokorniutkie kładzenie się iiii siup na konia 😀
kujka   new better life mode: on
21 stycznia 2014 17:20
😀

i facet z ktorego pompuje juz ktorys raz:
jett   success is the best revenge
22 stycznia 2014 10:15
Wątek o kwiatkach zamknięty więc wstawiam tutaj, ach ci brutalni ujeżdżeniowcy  😁
Zobaczcie jakie ciekawe przebranko dla Shire'a wykopałem:



EDIT: A tu jeszcze ciekawa konstrukcja sanek  😀

Londstreet   Biszkopt z czekoladą
24 stycznia 2014 16:18
Koń na pierwszym zdjęciu wygląda jak piniata. 😁
Koń na pierwszym zdjęciu wygląda jak piniata. 😁


Dobrą chwilę trwało, zanim się zorientowałem, gdzie jest koń.  🤣
kujka   new better life mode: on
26 stycznia 2014 16:51
http://dziwowisko.pl/dziwna-gra-japan-world-cup-3/ koniecznie obejrzyjcie filmiki  😂 😵
Buhahaha te laski na jednym koniu klaskające nogami!!! 😵  😁 😁 😁
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
29 stycznia 2014 21:24
Nie wiem czy tu pasuje, ale właśnie obejrzałam sobie część reklam z tegorocznego Super Bowl i mam trzech faworytów:

VW  😍 💘

Hyundai

AXE

Moim zdaniem przebijają Budweisera!
Trochę długie, ale:

"Zanim kupisz konia, musisz nabrać doświadczenia ! Dzięki naszym prostym 10 ćwiczeniom nabierzesz cennych umiejętności. Po nich opieka nad własnym koniem będzie łatwizną !

1. Upuść ciężki metalowy przedmiot na swoją stopę. Nie podnoś go, stój w miejscu i krzycz: "Złaź mi z nogi ! Złaź mi z nogi !"...

2. Usiądź za kółkiem samochodu. Rozpędź się i skieruj auto na mur lub ogrodzenie. Gdy auto będzie się zbliżać do ściany, przećwicz techniki relaksacyjne.

3. Wyjmij z bankomatu 1000 zł. Wyrzuć pieniądze na ulicę i staraj się zachować spokój. Nie wracaj po nie. Ćwicz co miesiąc.

4. Do tego ćwiczenia będziesz potrzebować pomocnika, który poprowadzi auto. Przywiąż uwiąz do auta. Weź ze sobą parę marchewek. Poproś pomocnika by ruszył autem i stopniowo zwiększał prędkość. Nie puszczaj uwiązu. Staraj się zatrzymać auto. Zamiast auta możesz użyć pociągu.

5. Przywiąż wodze do pociągu (z tyłu, rzecz jasna). Ćwicz delikatne pulsacyjne zatrzymywanie pociągu. Uśmiechaj się tak, jakbyś dobrze się bawił, a wszystko szło po twojej myśli.

6. Poćwicz swoje zdolności komunikacyjne i tworzenia wizerunku. Przykład: "Wiesz, naprawdę lubię przerzucać obornik", albo: "Wow, to naprawdę super, że twój koń (sportowiec wart miliony) wygrywa wszystkie zawody !" 7. Możesz być każdym, jeśli tylko zechcesz. Pamiętaj, że chcąc konia, chcesz być pogryzionym, pokopanym, pozrzucanym, poślinionym i porzuconym dziesięć kilometrów od stajni. Pamiętaj, marzenia się spełniają uśmiech Ćwicz uśmiech w powyższych sytuacjach.

8. Połóż się w błocie, twarzą w dół, w najdroższych ciuchach. Ćwicz wstrzymywanie oddechu. Powtarzaj sobie, że to cenne życiowe doświadczenie. Powtórz następnego dnia z innymi, równie cennymi ubraniami.

9. Spędzaj codziennie dwie godziny na próbie zgięcia łyżki bez użycia siły. Wykorzystaj zdolności psychologiczne. To ćwiczenie powtarzaj tak długo ile trzeba. Łyżki nie wolno do niczego zmuszać.

10. Usiądź na toalecie. Skup się, to ćwiczenie jest trudne. Odpowiednio napinając mięśnie zwieracza odbytu, postaraj się wydobyć z siebie pieniądze.

Po zaliczeniu powyższych ćwiczeń opieka nad własnym koniem będzie łatwizną."
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się